Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Kinga Preis sugeruje, że to Robert Więckiewicz dręczył ją w szkole teatralnej?! "Należał do rocznika, który mnie fuksował. Byłam traktowana jak ŚMIERDZĄCE G*WNO"

195
Podziel się:

Kinga Preis podzieliła się traumatycznymi wspomnieniami ze szkoły teatralnej i opowiedziała o fuksówce, którą musiała przejść. "To było okraszane alkoholem, musztrą, agresją" - wyznała aktorka. W jej relacji pojawia się nazwisko Roberta Więckiewicza.

Kinga Preis sugeruje, że to Robert Więckiewicz dręczył ją w szkole teatralnej?! "Należał do rocznika, który mnie fuksował. Byłam traktowana jak ŚMIERDZĄCE G*WNO"
Kinga Preis wyznaje, że Robert Więckiewicz dręczył ją w szkole teatralnej. "Byłam traktowana jak ŚMIERDZĄCE G*WNO" (AKPA)

Kinga Preis to aktorka, która ma na koncie wiele znaczących ról i cieszy się dużym uznaniem zarówno widzów, jak i krytyków. Gwiazda nie buduje kariery na taniej sensacji, nie udziela też zbyt często wywiadów, ale ostatnio otworzyła się z rozmowie z redakcją Newsweeka. Preis utyskiwała na rządy Prawa i Sprawiedliwości i krytykowała Pawła Kukiza, twierdząc, że "trudno jej uwierzyć, że można tak się sprzedać". Aktorka wspominała też traumatyczne doświadczenia ze szkoły teatralnej i tak zwaną "fuksówkę".

Chodziło o to, żeby udowodnić starszym rocznikom, że nie dostało się na studia fuksem. Świetnie pamiętam zwłaszcza jedno wydarzenie. Recz odbywała się w nocy w salce teatralnej, w której wszystkie reflektory były włączone. Stawało się pojedynczo na scenie, a studenci starszych roczników zadawali etiudy, które miały rzekomo rozwinąć naszą wyobraźnię. Ja dostałam etiudę: "Rym-cym-cym, z d*py dym". To się może wydawać śmieszne, ale tylko do czasu: to było okraszane alkoholem, musztrą, agresją. Trzeciego dnia powiedziałam "dziękuję". (...) Wypisałam się z fuksówki, co zaowocowało tym, że przez pierwsze pół roku studiów byłam traktowana przez kolegów i koleżanki jak śmierdzące g*wno - wyznała Preis.

Zobacz także: Robert Więckiewicz w końcu odnalazł sens w małżeństwie

Gwiazda potwierdza, że po tym jak wypisała się z fuksówki, dotknął ją ostracyzm i liczne nieprzyjemności. Preis sugeruje, że wśród osób, które ją gnębiły, miał być Robert Więckiewicz... Potem spotkali się na planie filmu Agnieszki Holland.

Finalnie mnie to wzmocniło, ale to był naprawdę trudny czas. A wiele lat później Robert Więckiewicz, który należał do rocznika, który mnie fuksował, stanął ze mną twarzą w twarz na planie filmu "W ciemności" Agi Holland, gdzie zagraliśmy kochające się małżeństwo. (...) Myślę, że paradoksalnie on czuł dużo większy dyskomfort. Nasze pierwsze spotkanie na planie było takim badaniem z jego strony, czy ja czuję żal? Czy noszę to w sobie? Nie noszę - dodała aktorka.

Myślicie, że innym studentom też udało się "nie nosić żalu" po tym, co spotkało ich w szkołach teatralnych?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(195)
True
3 lata temu
Dobrze, że o tym powiedziała oprawcy powinni się wstydzić!
123
3 lata temu
Oprawcy potrafią być bezczelni. Moi z gimnazjum po latach potrafili wyznawać mi miłość, zapraszać na randki, wesela. Tak jak gdyby nic sie nie stało, a ich gnębienie przed laty nie odcisnęło na mnie swojego piętna. Nie mozna milczeć, odpuszczać, pozwalać. Nawet po latach.
Noo
3 lata temu
Ci znani mają dużo za uszami
Lol
3 lata temu
Współczuje jej i dobrze, że się pozbierała
gość
3 lata temu
Zawsze chodzi o zdominowanie i pognębienie innych, zwłaszcza potencjalnej konkurencji. Może ktoś nie wytrzyma i zrezygnuje z zawodu. O to chodzi w tym wszystkim!
Najnowsze komentarze (195)
janina
rok temu
Stare porzekadło uczy: "kto się ch...m urodził, kanarkiem nie umrze". Dlatego nie można ukrywać ich przed światem, bo oni gnębią ludzi przez całe swoje podłe życie.
Riko
3 lata temu
Od dziś jestem 😅dumny z mojego kolegi byłego policjanta co wypisał Wieckiewiczowi mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym i chyba oddawanie moczu czy coś takiego. 😅😁 Hehe. Brawo Konik !!!
alka
3 lata temu
to po co wspominasz
Prawda
3 lata temu
Ta pani jest krewna Krwawej Luny?
😃😃😃😃
3 lata temu
Pani na złego konia postawiła bo jak PIS wygra następne wybory Pani straci pracę.Wtedy będzie Pani mogła narzekać na TVP.😃😃😃😃
smutna
3 lata temu
Ja mam żal do wielu ludzi. Mnie też prześladowano i to wiele osób z rodziny. Własny ojciec zazdrościł mi prezentów od babci i uważał, że to jemu się należą pieniądze babci, chociaż to była matka mojej mamy, a od jego matki nie dostawałam nic ani ja, ani on. Całą rodzinę nasyłał na mnie w związku z tym, że babcia mnie kochała i praktycznie od dziecka dawała mi prezenty. Chciał mnie za to zniszczyć, a popleczników sobie znalazł. Dostałam od babci samochód, to nasyłał na mnie ludzi, by mnie przekonali, że samochód ma być na niego, a nie na mnie. Z babcią nie rozmawiali, tylko za słabszą osobę się brali. Zresztą wiedzieli też, że babcia nic nie chce mu dawać, bo uważa, że to nie jej krew. Dawała tylko osobom spokrewnionym z nią. Swojej córce zapisała dom, synowi dała na samochód, wnuczkowi też dała na komputer i samochód - jego oczywiście nie miał się kto czepiać. Na mnie się uwzięli. W rodzince nawet ojca specjalnie poili alkoholem, bo wiedzieli, że wtedy szczególnie się awanturuje i szaleje, a później nie nocowali awanturnika, tylko odstawiali pod dom. Oto co robi zazdrość z człowiekiem. Wybaczać nie mam zamiaru, bo może po śmierci uda się kogoś za to ściągnąć do piekła, a jakbym wybaczyła to mieliby odpuszczone. Na tym świecie nie ma sprawiedliwości, ale może w przyszłym będzie. Jeśli inni sprawiedliwie odpowiedzą za to co robili, z jaką nienawiścią mnie traktowali i jak przez nich cierpiałam, to i ja mogę ponieść konsekwencje za to, że im nie przebaczyłam przed śmiercią.
wwww
3 lata temu
Takie to tylko gadanie, że nie ma się żalu wobec prześladowców. Tłumaczenia przypominające syndrom sztokholmski. "Spotkało mnie wielkie zło, ale jakby mi było za dobrze, to byłabym gorszym człowiekiem". Największe spustoszenie sieje w głowach dzieci, które muszą utrzymywać kontakt z prześladowcą, który jest ich rodzicem, rodzeństwem, czy kimś z rodziny. Ludzie udają, że nie mają żalu, bo chcą dalej widywać jakąś osobę, albo muszą ją widywać, a jakby mówili prawdę, to musieliby się odcinać, czy też dbać o dystans podczas spotkań. Poza tym prześladowcy cały czas pozostają bezczelni i widząc, że kiedyś było się słabym dalej traktują cię jak kogoś komu nie należy się szacunek, tylko jak dzieciaka. Odnów kontakt, to nie będziesz z prześladowcą na równi, tylko on będzie chciał się rządzić osobą w jego mniemaniu słabszą, będzie próbował cię zasmucić, zawstydzić i będzie podkreślać co ci się nie udało kłamiąc przy tym, że robi to tylko w ramach troski. Tak naprawdę dalej go cieszy prześladowanie, tylko nie może tego robić otwarcie, więc udaje, że coś robi dla twojego dobra i będzie sobie racjonalizował traktowanie cię jak dzieciaka. Nigdy nie będzie równości tylko relacja zły dorosły - dziecko. Nawet jeśli dorośliście będziecie traktowani jak dzieci, jak ktoś głupszy i beznadziejny. Jeśli masz słabszy okres w życiu, to tym bardziej się przyczepią. Lepiej szukać sobie nowych znajomości niż odkopywać te tego typu. Ja chcę robić po swojemu i nie tłumaczyć się przed ludźmi, którzy mi zazdroszczą i okazują zawiść. Tak zwane przesłuchania z tego co robiłam, co dostałam, też były bardzo popularne.
fabio
3 lata temu
Preis teraz obudzila sie ona przeciez od dawna jest znana aktorka mogla to ujawnic,ostatnio ta pani obrzuca blotkiem wszystko i wszystkich chyba menopauza szaleje!!!!i w glowence nie tak lans...........................
Leoautista
3 lata temu
Witam w 83im roku byłem w wojsku to cotam się działo to tylko ci wiedzą co tam byli przypominam że ci wszyscy co teraz tacy są pokrzywdzeni nie byli tam z przymusu tylko z wyboru natomiast my wszyscy będąc w wojsku nie mieliśmy żadnego wyboru .i nie narzekamy a było strasznie.
Kropka74
3 lata temu
Dobrze, że o tym się mówi. I Nie chodzi o to żeby ukarać te osoby np więzieniem ale zeby mówić głośno. To pokazuje prawdziwe oblicze niektórych osób. Sprawia też, że inni może zastanowi się nad tym co robią w obawie o późniejsze ich osmieszenie
Renata
3 lata temu
jakoś mnie to nie dziwi, Więckiewicz jak zwykle pod wpływem alkoholu, na pewno był prowodyrem w tych pseudo zabawach....
kjhjh
3 lata temu
Szkoły powinny zakazać kocenia młoodszych pod grozba wydalenia z uczelni
Anabell
3 lata temu
Kolejna celebrytka która cierpi w kraju. Skoro codziennie przeżywasz upokorzenia, może weź kredyt i wyjedź?
Wera
3 lata temu
Co za okropna tradycja. Zadowolenie z poniżania drugiej osoby. I to ma być przyszła elita. Dno dna. Prymitywne. Czy to nadal istnieje?
...
Następna strona