Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|
aktualizacja

Kinga Rusin NIE POJAWIŁA SIĘ na prezentacji wiosennej ramówki TVN!

78
Podziel się:

Nieobecność jednej z największych gwiazd stacji nie umknęła prowadzącej imprezy, Magdzie Mołek.

Kinga Rusin NIE POJAWIŁA SIĘ na prezentacji wiosennej ramówki TVN!
Magda Mołek, Piotr Kraśko, Kinga Rusin (East News)

We wtorek telewizja TVN zaprezentowała światu swoją wiosenną ramówkę. Już od marca widzowie będą mogli zobaczyć na antenie stacji całkiem nowe propozycje, jak również powrócić do znanych i lubianych formatów.

Impreza TVN tradycyjnie przyciągnęła tłumy gwiazd stacji, które dumnie reprezentowały ją na ściance. Okazuje się jednak, że na evencie zabrakło jednej z najbardziej rozpoznawalnych "twarzy" telewizji, Kingi Rusin.

Prezenterka w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z ogromnym zainteresowaniem mediów, również tych zagranicznych. Wszystko za sprawą jej przygody podczas oscarowego after party, gdzie w zaledwie jeden wieczór Kindze udało się przyćmić Beyonce, porwać do tańca Leonardo DiCaprio oraz oczarować Bradleya Coopera.

Nieobecność Kingi nie pozostała niezauważona przez współprowadzącą prezentację ramówki TVN Magdę Mołek, która na scenie zapytała o szczegóły jej bliskiego przyjaciela, Piotra Kraśko.

Masz jakieś wieści od Kingi? Gdzie jest, co robi? - dopytywała zaciekawiona prezenterka.

Pozdrawia, myśli ciepło, tęskni. I to słowo, które ma zawsze w głębi serca: czułość, delikatność, wrażliwość. I te myśli przesyła wszystkim tutaj - odpowiedział jej Kraśko.

Nie wiadomo dokładnie, dlaczego Rusin zdecydowała się pominąć wydarzenie tak ważne dla zatrudniającej ją stacji. Ostatnio reporterka bez granic pokazała na swoim instagramie zdjęcie z urlopu w Alpach.

Myślicie, że to jedyny powód jej nieobecności?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(78)
Eveee
2 lata temu
Kinia pewnie była z Beyonce a wy się czepiacie 🤣
Petunia
2 lata temu
Pewnie potem była impreza zamknięta, a nauczeni przykładem nie chcieli ryzykować haha
Jaa
2 lata temu
Pewnue byla akurat u Adele
Zoja
2 lata temu
Oby już nigdy nie pokazała się w DDTVN Tej kobiety już dość. Zadufana obrzydliwa baba. Nigdy więcej Rusin.
Bjk
2 lata temu
Wstyd ja zalal, nie wie jak morde pokazac
Najnowsze komentarze (78)
pawel
2 lata temu
antyk … a w muzeum nie pojawiła się ?
Damian
2 lata temu
kto o zdrowych zmysłach ogląda antypolską TVN???
Ula
2 lata temu
Kiedy wreszcie PIS wywali antypolskie media WP, ONET, GW, TVN, newsweek z Polski?
Adam
2 lata temu
Pani Kingo, co Pani zrobiła z twarzą, wygląda Pani w tej czerwonej kurtce fatalnie. Mam na myśli to zdjęcie, na którym jest zbliżenie twarzy, czyżby botox się zmył ?
walensa
2 lata temu
o kim mowa?
!!!!!!!!!!!
2 lata temu
ta kobieta, to TOTALNA PORAŻKA.
amigos
2 lata temu
KOMPLEKSY, DESPERATKA.
lisek witali
2 lata temu
BRZYDKA, ZŁOŚLIWA , WREDNA!
Ela.
2 lata temu
My za friko nie oglądamy. Płacimy grubą kasę za kablówkę. Tym samym mamy prawo decydować kogo chcemy oglądać. Na pewno nie zadufane i skompromitowane pseudo "gwiazdy". Kina R. już nam się przejadła. Czas zrobić miejsce młodym - chcemy świeżej krwi :)
jojo
2 lata temu
Jaka gwiazda? patrzeć na to pomiotło nie mozna. Żeby w końcu wywalili ją z TVN, tyle fajnych, mądrych , ładnych dziewczyn a toto trzyma sie jak pijawka.
gość
2 lata temu
Niestety, ale Kinga Rusin, tą żenującą relacją obnażyła całą swoją małostkowość i snobizm. Niby dama, a tu słoma z butów wyszła. Rozenek niech się nie nabija, bo sama nie lepsza.
niunia
2 lata temu
Ludzie jesteście straszni, odczepcie się od niej, robi karierę, jest ładna i niegłupia, ma własną firmę, swoje poglądy i to Was,( sorry was ) boli, żal. Popatrzcie na siebie-ideały.
Adellla
2 lata temu
Dość Kingi Rusin w telewizji na zawsze nie ma już nic ciekawego dla widzów!!!!Podobnie bylo z liskiem poszedł w siną dal i jest bardzo dobrze czas na emeryturkę dajcie już żyć nie chcemy was!!!!!!!!
antyŻENADA
2 lata temu
Ona woli prawdziwe gwiazdy a nie jakieś tam polskie celebryty..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie