Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Kinga Rusin o rosyjskich okupantach: "Zabójcy, zwyrodnialcy, NOWI FASZYŚCI"

Podziel się:

Kinga Rusin podzieliła się z internautami swoimi wrażeniami po filmie zaprezentowanym przez prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Dziennikarka wypunktowała przy tym bezczynność organizacji międzynarodowych.

Kinga Rusin o rosyjskich okupantach: "Zabójcy, zwyrodnialcy, NOWI FASZYŚCI"
Kinga Rusin szczerze ocenia rosyjską armię (fot. East News, fot. Instagram)

Choć Kinga Rusin już od dobrych kilku tygodni przebywa na Kostaryce, to i tak całym sercem angażuje się w niesienie pomocy ukraińskim uchodźcom. Dziennikarka każdego dnia udostępnia na swoim profilu informacje na temat organizacji charytatywnych oraz zbiórek, których celem jest wsparcie najbardziej potrzebujących. Jednocześnie publikuje też informacje na temat wojny w Ukrainie.

W środę Rusin opublikowała na swoim profilu na Instagramie krótkie nagranie, które w dosadny sposób obrazuje barbarzyństwo rosyjskiego wojska.

Zobacz także: Bez Ukrainy w węgierskich mediach? "Nie jest to przypadek"

Nie zamykajcie oczu! Nie wyłączajcie głosu! Obejrzyjcie do końca! Ta zbrodnia dzieje się tu i teraz, tuż za naszą granicą! - grzmi dziennikarka.

Zabójcy, zwyrodnialcy, nowi faszyści nie mają żadnych zahamowań, nie ma dla nich świętości, nie istnieją konwencje, międzynarodowe ustalenia. Zabijają z zimną krwią, dzieci, matki, starców, młodych - WSZYSTKICH. Niszczą kraj swojego sąsiada, bombardują domy i schrony, wsie i miasta, teatry i bloki - WSZYSTKO! Gdzie jest ONZ!? Dlaczego błękitne hełmy nie ochraniają korytarzy humanitarnych!? Dlaczego pozwala się dokonywać masakry ludności cywilnej!?

Ten wstrząsający film pokazał dziś przed Kongresem USA prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełensky. Powiedział: "Zobaczcie, co robią mojemu krajowi"… Łzy nie przestają płynąć - czytamy w opisie filmu.

Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie