Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski kilka dni temu oficjalnie ogłosili, że są już po ślubie. Małżonkowie chętnie publikują w sieci kolejne materiały z ceremonii i nie ukrywają, że ten wyjątkowy dzień był dla nich pełen emocji i wzruszeń. Trzeba przyznać, że celebrytka nie może narzekać na brak contentu, bowiem jej profile społecznościowe dosłownie wypełniły się ślubnymi kadrami i filmami.
Klaudia Halejcio ujawnia historię swojej sukni ślubnej
Tym razem Halejcio postanowiła opowiedzieć historię swojej ślubnej kreacji. Celebrytka ujawniła, iż suknia była przygotowana na ślub, który miał odbyć się dwa lata temu. Choć impreza została nagle odwołana, to suknia czekała na odpowiedni moment.
Są rzeczy, których nie da się uszyć w kilka tygodni. Ta suknia powstawała prawie dwa lata. Miała być częścią dnia, który ostatecznie się nie wydarzył. Dwadzieścia dni przed naszym pierwszym podejściem do ślubu wszystko się zatrzymało. Została cisza, pytania i ona, czekająca na swój moment. Nie została schowana do szafy razem z tamtą historią. Czekała. Tak jak my
Tak mieszka Klaudia Halejcio. Jej willa jest warta 12 milionów złotych
Celebrytka nie ukrywa, że z perspektywy czasu zupełnie inaczej patrzy na swoją suknię ślubną. Dziś dostrzega w niej coś znacznie więcej niż tylko efekt pracy projektantki czy krawcowych.
Dziś patrzę na nią zupełnie inaczej. Widzę w niej nie tylko godziny ręcznej pracy i każdy dopracowany detal. Widzę drogę, którą przeszliśmy. Widzę, że czasem najpiękniejsze rzeczy muszą poczekać, żeby w końcu znaleźć swoje właściwe miejsce
Klaudia Halejcio filozofuje nad swoją ślubną kreacją
Świeżo upieczona żona Oskara Wojciechowskiego podkreśla, że z perspektywy czasu jej stylizacja nabiera dla niej zupełnie nowego znaczenia. Jak zaznacza, nie jest to już tylko element uroczystości, ale symbol znacznie głębszych przeżyć i emocji.
To nie jest dla mnie tylko suknia. To opowieść o tym, że nie wszystko, co się kończy, jest końcem. Czasem to dopiero początek historii, która okaże się jeszcze piękniejsza
Poruszyła was ta historia?
ZOBACZ TAKŻE: TYLKO NA PUDELKU: Robert Czerwik ocenia ślubną kreację Klaudii Halejcio: "JESTEM NAPRAWDĘ ZASKOCZONY JEJ WYBOREM"