Trwa ładowanie...
Przejdź na

Komorowski: "Zaznałem biedy, mieszkaliśmy w baraku. Pięcioosobowa rodzina na 10 m²!"

582
Podziel się

"Z jednej strony mieszkała prostytutka, z drugiej złodziej, a z trzeciej milicjant. To był taki barak lumpenproletariatu" - wspominał w kawalerce Jakóbiaka.

bCPJUGOJ

Bronisław Komorowski wielokrotnie w wywiadach opowiadał o swoim szczęśliwym dzieciństwie i ciepłej atmosferze, jaka panowała w jego rodzinnym domu. Ostatnio w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem przyznał jednak, że zaznał wtedy również biedy. W latach 50. mieszkał z rodziną w Józefowie koło Otwocka. Pięcioosobowa rodzina Komorowskich zajmowała jedno pomieszczenie, które wynajmował im znajomy milicjant. Prezydent dodał jednak, że mimo problemów związanych z ubóstwem, jakiego wtedy doświadczył, wspomina te czasy dobrze.

Zaznałem biedy, mój dom był ubogim domem. Rodzice byli ciągle wyrzucani z pracy ze względów politycznych. Mieszkaliśmy pięcioosobową rodziną na 10m². Mieszkaliśmy w takiej kuchence, w baraku. Z jednej strony mieszkała prostytutka, z drugiej złodziej, a z trzeciej milicjant. To był taki barak lumpenproletariatu. Ja w tym wyrastałem, ale wyrastałem w domu pełnym miłości. Były liszaje zacieków wilgoci na ścianie, ale było ciepło rodzinne.

Zobaczcie, jak prezydent odnalazł się w kawalerce Jakóbiaka. Dobry sposób na dotarcie do młodych wyborów?

bCPJUGOL
bCPJUGOR

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news

bCPJUGPm
KOMENTARZE
(582)
gość
5 lata temu
szybko zapomniał-nigdy na niego nie zagłosuję
gość
5 lata temu
I dlatego podpisal13 ustaw wprowadzajacych 21 podwyzek podatkow.,...
gość
5 lata temu
Oj Broniu Broniu, polowanie i wchodzenie na stolki to Twoja specjalnosc, nic osobistego ale na prezydenta to ty sie nie nadajesz
bCPJUGPn
gość
5 lata temu
W sumie to On mi sie jawi jako taki poczciwy człowiek,niestety niezbyt rozgarnięty...
gość
5 lata temu
DLATEGO MUSISZ NAS OKRADAĆ I ZDRADZAĆ INTERESY POLSKI.???..........Polska cie wykarmiła winnej jej lojalność ...ale czy mozna oczekiwać lojalności od szczotki?
Najnowsze komentarze (582)
gość
5 lata temu
Na mnie to nie dziala 35 lat przepracowane za najnizsza teraz swiadczenie przedemerytalne i nadal klepie biede watpie czy kiedys mi bedzie lepiej
STOP !!!!!!!!...
5 lata temu
Mam nadzieję, że panie komorowski pan prezydentem nie zostanie !!!!!!!!!!! Przed I kadencją zarzekał sie pan ze nie podpisze ustawy zwiekszajacej podatek a JEDNĄ Z PIERWSZYCH USTAW BYŁO PODPISANIE USTAWY O ZWIĘKSZENIU PODATKÓW. Jest pan hipokryta
klemensgdansk
5 lata temu
każdy co dostanie się do koryta zostaje świnią... i to są moje słowa !
gość
5 lata temu
niech opowie jak poznał żonę z UB i jak jego życie wywindowało na wyższy poziom; a Jakubiak to zwykły wazeliniarz do kwadratu, niech zaprosi wszystkich kandydatów a nie bezczelnie kłamie że jeden poczciwy bredzisław go nie zawiódł, to taki syncio gazety wyborczej
gość
5 lata temu
niech opowie jak poznał żonę z UB i jak jego życie wywindowało na wyższy poziom; a Jakubiak to zwykły wazeliniarz do kwadratu, niech zaprosi wszystkich kandydatów a nie bezczelnie kłamie że jeden poczciwy bredzisław go nie zawiódł, to taki syncio gazety wyborczej i michnika, nawet z ryja pasuje
WBuluMamCięW....
5 lata temu
To odnajdź się, "W BULU", we Wrocławiu...I spróbuj uzyskać jakiekolwiek mieszkanie z zasobów państwowych (miejskich). Albo zgłaszasz się do UM jako bezdomny (brak podstaw do przydziału), albo jako zbyt bogaty (właściciel małej mikrofirmy-za duży dochód na m-c). I tak dostaniesz kopa w d***. Pier***lę takie państwo, lepiej iść do MOPS z kradzionym paszportem ukraińskim i narodowością cygańską! Wtedy od razu stypendium, renta dożywotnia i lokal socjalny.
gość
5 lata temu
Bredzisław ,znowu "przerwałeś milczenie"?
that's all
5 lata temu
I tak nie będzie.
bCPJUGPf
Gdańszczanin
5 lata temu
Panie Bronku,wtedy wszyscy tak mieszkali.
Anna
5 lata temu
za to teraz Broneczek ma luksusy , 3900 zł DZIENNIE , a reszta polskiej hołoty mieszka w barakach . no , pan Broneczek mógłby jeszcze opowiedzieć o jego ukraińskim pochodzeniu i jak jego pradziadowie traktowali Polaków .
gość
5 lata temu
i w kilku powstaniach.
Stiff
5 lata temu
Bronkowa bieda to kolejna ściema. Gdyby zaznał prawdziwej biedy to nigdy nie podpisałby ustaw przeciwko polskiemu społeczeństwu.
gość
5 lata temu
Nigdy więcej PO bo to ludzie , ktorzy z nas robią niewolnikow i niszczą nasz narod.
gość
5 lata temu
Przez 5 lat nie zrobilnic jedynie popieral swoich kolesi z PO a nas Polakow robil niewolnikow, zabierając wszystko i powyższając wiek emerytalny. Kończ pan swojąmisje bo sie Pan do niej nie nadajesz jako gl;owa państwa, ktora ma traktowac wszystkich jednakowo a nie kolesi z swojej partii.
...
Następna strona
bCPJUGPH