Trwa ładowanie...
Ivy
|

Koncert "Chwała Ukrainie". Na scenie: Steczkowska, Piaseczny, Stankiewicz, Rusowicz... (ZDJĘCIA)

W poniedziałek w Warszawie polscy i ukraińscy artyści wystąpili w geście solidarności z kobietami z Ukrainy. Koncert "Chwała Ukrainie. Dzisiaj Ukraina jest kobietą" współprowadziła Małgorzata Kożuchowska.

Podziel się
1 z 20
Koncert "Chwała Ukrainie". Na scenie: Steczkowska, Piaseczny, Stankiewicz, Rusowicz... (ZDJĘCIA)
Koncert "Chwała Ukrainie". Na scenie: Steczkowska, Piaseczny, Stankiewicz, Rusowicz... (ZDJĘCIA)
Koncert "Chwała Ukrainie. Dzisiaj Ukraina jest kobietą" (AKPA)
0
0

Choć trudno w to uwierzyć, minęły już dwa miesiące, odkąd na Ukrainę spadły pierwsze rosyjskie bomby. Zapewne Władimir Putin myślał, że plan zajęcia Ukrainy uda mu się zrealizować szybko i sprawnie. Tymczasem Ukraińcy wykazali się wyjątkową odwagą i determinacją w obronie swojej ojczyzny.

Ogromną rolę w skutecznej walce z rosyjskim agresorem odegrała pomoc, jaką Ukrainie zaoferowały inne kraje. Broń jest niezbędna na polu walki, ale morale walczących podnosi fakt, że ich rodziny są bezpieczne, głównie za polską granicą. Polacy pomagają uchodźcom, jak tylko mogą, oferując żywność, ubrania, leki, a także - co wyjątkowo poruszające - miejsce pod swoim dachem.

Od początku wojny organizowane są też koncerty charytatywne, w trakcie których prowadzone są zbiórki pieniędzy na rzecz uchodźców.

W poniedziałek na placu Piłsudskiego w Warszawie odbyło się kolejne tego typu wydarzenie pod hasłem "Chwała Ukrainie. Dzisiaj Ukraina jest kobietą". Koncert poświęcono w szczególności ukraińskim kobietom, które znalazły w Polsce schronienie przed wojną.

Na scenie wystąpili m.in. Justyna Steczkowska, Katarzyna Stankiewicz, Andrzej Piaseczny, Anna Rusowicz, Małgorzata Ostrowska, Feel i Urszula. Pojawili się też artyści z Ukrainy, m.in. Alina Pash czy Go_A. Z kolei Adam Sztaba zaprezentował nową wersję utworu "Mamy siebie", którą przy akompaniamencie orkiestry zaśpiewał chór Polskiego Radia. W roli konferansjerów wystąpili Małgorzata Kożuchowska i Ołeh Biłecki.

Zobaczcie zdjęcia.

TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Rozanielona Marcelina Zawadzka wtula się w muskularnego Maxa Gloecknera na randce w Sopocie (ZDJĘCIA)

Marcelina Zawadzka i niemiecki biznesmen spędzają upojny czas nad polskim wybrzeżem. Paparazzi przyłapali urodziwą parę na spacerze. Stylowi?
9.

Polsat SuperHit Festiwal: wydekoltowana Marcelina Zawadzka, pokryty srebrem Dawid Kwiatkowski i promienna Beata Kozidrak (ZDJĘCIA)

Podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie znów pojawiło się wiele gwiazd muzyki i celebrytów. Kto zaprezentował się najlepiej?
8.

Maja i Grzegorz Hyży wraz z rodzinami celebrują komunię wspólnych synów (ZDJĘCIA)

Na mszy komunijnej Wiktora i Alexandra pojawili się zarówno Grzegorz Hyży z żoną Agnieszką i jej córką, jak i Maja Hyży w towarzystwie partnera Konrada, jego córki oraz małej Antoniny. Była i obecna żona piosenkarza zamieniły nawet ze sobą kilka zdań. Topór wojenny został zakopany?
7.

Małgorzata Rozenek odsłania UMIĘŚNIONE ŁYDKI w krótkich legginsach (ZDJĘCIA)

Paparazzi wypatrzyli Małgorzatę Rozenek, gdy paradowała po mieście w wiosenno-letniej stylizacji. Zapracowana celebrytka nawet na moment nie rozstawała się z telefonem.
6.

Klan Kardashianów zmierza na kolację przed TRZECIM ślubem Kourtney i Travisa: odchudzona Kim, Khloe w panterce, Kendall z chłopakiem (ZDJĘCIA)

Zarówno członkowie słynnego klanu, jak i bliscy Travisa Barkera są już we Włoszech, gdzie wkrótce ma odbyć się kolejna ceremonia ślubna Kourtney Kardashian i wytatuowanego perkusisty.
5.

Anna Wendzikowska w kusej mini ŁAMIE PRZEPISY ruchu drogowego (ZDJĘCIA)

Anna Wendzikowska to kolejna celebrytka, która "swobodnie" podchodzi do przepisów ruchu drogowego. Paparazzi przyłapali ją, gdy przejeżdżała swoim Porsche za 300 tysięcy na czerwonym świetle. Aż tak jej się spieszyło?
4.

Troskliwy Michał Wiśniewski NA ZMIANĘ KARMI synka i ukochaną Polę w restauracji (ZDJĘCIA)

Paparazzi wypatrzyli Michała Wiśniewskiego na rodzinnym lunchu z żoną Polą i synkiem Falco. Czerwonowłosy gwiazdor sprawiał wrażenie spełnionego męża i ojca. W końcu się ustatkował?
3.

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Pierzasta Klaudia Halejcio, Marcelina Zawadzka z ukochanym, Oliwia Bieniuk (ZDJĘCIA)

Podczas pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal tradycyjnie nie zabrakło znanych twarzy. Na ściance pozowały m.in. roześmiana od ucha do ucha Oliwia Bieniuk, Klaudia Halejcio w pierzastej sukience, Marcelina Zawadzka z partnerem, a nawet... Czesław Michniewicz.
2.

Dżungla za oknem, orientalne dodatki, przestronny przedpokój, wzorzyste dywany. Tak mieszka w Tulum Natalia Siwiec (ZDJĘCIA)

Natalia Siwiec razem z rodziną na stałe przeniosła się do Meksyku. Zobaczcie, jak mieszka naczelna polska tulumiara.
1.

Izabela Janachowska walczy z obcierającym butem, spacerując po Sopocie z mężem i torebką za 20 tysięcy (ZDJĘCIA)

Izabelę Janachowską przyuważono, gdy przechadzała się wraz z mężem po Sopocie. Niestety, przez wyjątkowo niewygodne obuwie celebrytki małżonkowie zmuszeni byli zakończyć spacer...