Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

"Koronasceptyczna" Viola Kołakowska znów odpływa, krytykując obowiązek noszenia maseczek: "NIEKTÓRZY SIĘ W NICH DUSZĄ!"

556
Podziel się

Dodatkowo Viola przedstawiła nam "dowody" jednego z internautów, z których miałoby wynikać, że liczba zgonów w marcu tego roku w żaden sposób nie odbiega od danych z poprzednich lat.

"Koronasceptyczna" Viola Kołakowska znów odpływa, krytykując obowiązek noszenia maseczek: "NIEKTÓRZY SIĘ W NICH DUSZĄ!"
(East News)
bCxgLFkl

Choć koronawirus rozprzestrzenia się w zatrważającym tempie, z dnia na dzień zarażając tysiące kolejnych osób, o czym rozpisują się zarówno światowe, jak i polskie media, nie brakuje głosów tych, którzy powątpiewają w istnienie pandemii. Wśród osób, które bagatelizują wirusa i wyrażają lekceważący stosunek do wprowadzanych przez rząd obostrzeń, znajduje się Viola Kołakowska. Wybranka serca Tomasza Karolaka od tygodni poświęca swoje instagramowe publikacje dowodzeniu, że koronawirus i związane z nim zakazy i ograniczenia są "paranoją".

bCxgLFkn

42-latka nie zamierzała odpuścić nawet w czasie świąt. W Wielkanoc celebrytka za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała kolejną dawkę wpisów bagatelizujących pandemię. Kołakowska pokusiła się o publikację udostępnionych przez innego internautę "danych" z poprzednich lat, które mają dowodzić, że na chwilę obecną liczba zgonów w kraju nie wykracza poza normę. Dodatkowo Viola odniosła się również do wprowadzenia nakazu zasłaniania ust oraz nosa w przestrzeni publicznej, który obowiązywać będzie od najbliższego czwartku.

Swoją drogą, dlaczego noszenie maseczek od następnego czwartku, a nie od zeszłego? - pyta ukochana Tomka, by następnie wskazać, jak szkodliwe według niej mogą być maski ochronne:

Noszenie masek przysporzy nam więcej problemów zdrowotnych. Niektórzy w maskach się duszą… Nie mówiąc o tym, że nie wszystkich będzie stać na takie maski - kontynuuje. To jest kolejny absurd.

Viola wyraziła także nadzieję, że strzegący przestrzegania obostrzeń funkcjonariusze poniosą konsekwencje swoich działań:

bCxgLFkt

I jeszcze to - mam nadzieję, że policjanci, którzy są brutalni wobec obywateli, staną przed sądem!

Nadążacie jeszcze?

bCxgLFku
bCxgLFkv
bCxgLFkO
KOMENTARZE
(556)
gość
miesiąc temu
Kobieta-inkubator po prostu nudzi się w domu. Ani pracy, ani pasji. Tylko dzieci Karolaka pod bokiem... No to się promuje na koronawirusie, bo już od dłuższego czasu było o niej bardzo cicho. A tak przynajmniej wpadnie jej kilka obserwatorów na insta.
by myself
miesiąc temu
Trzeba jej zabrać internety i wysłać na leczenie.
123
miesiąc temu
Milczenie jest złotem!
bCxgLFkP
hriso
miesiąc temu
Akurat nie chodzi o duszenie, ale o samo zmuszanie wszystkich obywateli do noszenia tych maseczek. To bezmyślny nakaz, więc ma rację w swojej krytyce. Prawie żaden kraj do tego nie przymusza, ale widocznie ten rząd uwielbia zmuszać swoich obywateli do wszystkiego, co im się wydaje słuszne. Kobiety nawet na początku ciąży mają zakaz jej przerywania, a wszystkich obywateli zmuszają do niepotrzebnych szczepień. W większości innych krajów kobieta ma możliwość do końca 3 miesiąca ciąży dokonać aborcji na życzenie, a szczepienia są tylko dla chętnych.
Fuio
miesiąc temu
I ma rację, dwa tygodnie temu mówili, że maseczki przed niczym nie chronią, a teraz nagle życie będą ratować?!? Co za bzdury!!! Lepiej oddać te maseczki szpitalom tam gdzie ich naprawdę brakuje!!!
Najnowsze komentarze (556)
Kama
miesiąc temu
Ma rację, ja też duszę się w maseczce. Dla alergików to koszmar i częstsze infekcje.
Pomyśl
miesiąc temu
Przedstawię swoje zdanie - szarego człowieka trochę zorientowanego w temacie biologii. Maseczki nie są dobrym pomysłem. Faktycznie wielu ludzi czuje duży dyskomfort w oddychaniu z zasłoniętą twarzą. Poza tym dochodzi kwestia właściwego użytkowania maseczek - wiele osób nie będzie przecież kupować codziennie maski za 10zl, a dezynfekować tej wielorazowej w sposób właściwy też pewnie nie będzie. Maseczka stanie się gniazdem wirusów, bakterii, grzybów, pyłków i grom się, czego jeszcze. Przyniesie więcej szkody niż pożytku. I kwestia najważniejsza - maseczka stygmatyzuje - no niestety tak wynika z przepisów. Brak maseczki wskazuje na pewne cechy osoby - jakby ktoś nie rozumiał :(
Adam
miesiąc temu
Obowiązek noszenia maseczek jest bezsensowny i askuteczny.Zostawmy maski pracownikom służby zdrowia.
sxz
miesiąc temu
wyguglajcie sobie- to nie koronawirus nas zabije, trump kontra who i bill gates
sxz
miesiąc temu
Jak ktoś mówi prawdę to jest natychmiast ośmieszany
Wera
miesiąc temu
Popieram
Janek
miesiąc temu
Brawo dla tej pani. Nie wiem kto to jest ale dobrze wiedzieć że jest ktoś taki w ścieku 'koronapatologicznych' celebrytów
Ibizka
miesiąc temu
Ma rację. Król jest nagi!
bCxgLFkH
nicky
miesiąc temu
Jak będzie potrzebowałą kilkugodzinnej operacji, to nagle cały zespół stwierdzi, że oni sie duszą pod maskami i ich nie będą nosić.
marcin
miesiąc temu
niech zrobi porównanie we Włoszech czy Hiszpanii
Tok
miesiąc temu
Może ona już narażona ciemną masa
Linka
miesiąc temu
Musi w czyms zaistniec gada aby gadac.
Jula
miesiąc temu
Pusta i tyle. Ani aktorka ani nikt. Rozumu i rozsądku brak.
Ja!
miesiąc temu
To jest straszne, ale celebrytka, którą od afery z wyzywaniem blogerek od prostytutek uważałam za najdurniejszą z celebryckiego grona, okazała się teraz jedyną myślącą... A do wszystkich koronaświrusów mam jedną radę: wyłączcie TV, włączcie myślenie.
...
Następna strona
bCxgLFlj