Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

"Koronasceptyczna" Viola Kołakowska znów odpływa, krytykując obowiązek noszenia maseczek: "NIEKTÓRZY SIĘ W NICH DUSZĄ!"

554
Podziel się:

Dodatkowo Viola przedstawiła nam "dowody" jednego z internautów, z których miałoby wynikać, że liczba zgonów w marcu tego roku w żaden sposób nie odbiega od danych z poprzednich lat.

"Koronasceptyczna" Viola Kołakowska znów odpływa, krytykując obowiązek noszenia maseczek: "NIEKTÓRZY SIĘ W NICH DUSZĄ!"
(East News)

Choć koronawirus rozprzestrzenia się w zatrważającym tempie, z dnia na dzień zarażając tysiące kolejnych osób, o czym rozpisują się zarówno światowe, jak i polskie media, nie brakuje głosów tych, którzy powątpiewają w istnienie pandemii. Wśród osób, które bagatelizują wirusa i wyrażają lekceważący stosunek do wprowadzanych przez rząd obostrzeń, znajduje się Viola Kołakowska. Wybranka serca Tomasza Karolaka od tygodni poświęca swoje instagramowe publikacje dowodzeniu, że koronawirus i związane z nim zakazy i ograniczenia są "paranoją".

Zobacz także: Viola Kołakowska z pasją zajada kromkę chleba

42-latka nie zamierzała odpuścić nawet w czasie świąt. W Wielkanoc celebrytka za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała kolejną dawkę wpisów bagatelizujących pandemię. Kołakowska pokusiła się o publikację udostępnionych przez innego internautę "danych" z poprzednich lat, które mają dowodzić, że na chwilę obecną liczba zgonów w kraju nie wykracza poza normę. Dodatkowo Viola odniosła się również do wprowadzenia nakazu zasłaniania ust oraz nosa w przestrzeni publicznej, który obowiązywać będzie od najbliższego czwartku.

Swoją drogą, dlaczego noszenie maseczek od następnego czwartku, a nie od zeszłego? - pyta ukochana Tomka, by następnie wskazać, jak szkodliwe według niej mogą być maski ochronne:

Noszenie masek przysporzy nam więcej problemów zdrowotnych. Niektórzy w maskach się duszą… Nie mówiąc o tym, że nie wszystkich będzie stać na takie maski - kontynuuje. To jest kolejny absurd.

Viola wyraziła także nadzieję, że strzegący przestrzegania obostrzeń funkcjonariusze poniosą konsekwencje swoich działań:

I jeszcze to - mam nadzieję, że policjanci, którzy są brutalni wobec obywateli, staną przed sądem!

Nadążacie jeszcze?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(554)
gość
2 lata temu
Kobieta-inkubator po prostu nudzi się w domu. Ani pracy, ani pasji. Tylko dzieci Karolaka pod bokiem... No to się promuje na koronawirusie, bo już od dłuższego czasu było o niej bardzo cicho. A tak przynajmniej wpadnie jej kilka obserwatorów na insta.
by myself
2 lata temu
Trzeba jej zabrać internety i wysłać na leczenie.
123
2 lata temu
Milczenie jest złotem!
hriso
2 lata temu
Akurat nie chodzi o duszenie, ale o samo zmuszanie wszystkich obywateli do noszenia tych maseczek. To bezmyślny nakaz, więc ma rację w swojej krytyce. Prawie żaden kraj do tego nie przymusza, ale widocznie ten rząd uwielbia zmuszać swoich obywateli do wszystkiego, co im się wydaje słuszne. Kobiety nawet na początku ciąży mają zakaz jej przerywania, a wszystkich obywateli zmuszają do niepotrzebnych szczepień. W większości innych krajów kobieta ma możliwość do końca 3 miesiąca ciąży dokonać aborcji na życzenie, a szczepienia są tylko dla chętnych.
Fuio
2 lata temu
I ma rację, dwa tygodnie temu mówili, że maseczki przed niczym nie chronią, a teraz nagle życie będą ratować?!? Co za bzdury!!! Lepiej oddać te maseczki szpitalom tam gdzie ich naprawdę brakuje!!!
Najnowsze komentarze (554)
Kama
2 lata temu
Ma rację, ja też duszę się w maseczce. Dla alergików to koszmar i częstsze infekcje.
Pomyśl
2 lata temu
Przedstawię swoje zdanie - szarego człowieka trochę zorientowanego w temacie biologii. Maseczki nie są dobrym pomysłem. Faktycznie wielu ludzi czuje duży dyskomfort w oddychaniu z zasłoniętą twarzą. Poza tym dochodzi kwestia właściwego użytkowania maseczek - wiele osób nie będzie przecież kupować codziennie maski za 10zl, a dezynfekować tej wielorazowej w sposób właściwy też pewnie nie będzie. Maseczka stanie się gniazdem wirusów, bakterii, grzybów, pyłków i grom się, czego jeszcze. Przyniesie więcej szkody niż pożytku. I kwestia najważniejsza - maseczka stygmatyzuje - no niestety tak wynika z przepisów. Brak maseczki wskazuje na pewne cechy osoby - jakby ktoś nie rozumiał :(
Adam
2 lata temu
Obowiązek noszenia maseczek jest bezsensowny i askuteczny.Zostawmy maski pracownikom służby zdrowia.
sxz
2 lata temu
wyguglajcie sobie- to nie koronawirus nas zabije, trump kontra who i bill gates
sxz
2 lata temu
Jak ktoś mówi prawdę to jest natychmiast ośmieszany
Wera
2 lata temu
Popieram
Janek
2 lata temu
Brawo dla tej pani. Nie wiem kto to jest ale dobrze wiedzieć że jest ktoś taki w ścieku 'koronapatologicznych' celebrytów
Ibizka
2 lata temu
Ma rację. Król jest nagi!
nicky
2 lata temu
Jak będzie potrzebowałą kilkugodzinnej operacji, to nagle cały zespół stwierdzi, że oni sie duszą pod maskami i ich nie będą nosić.
marcin
2 lata temu
niech zrobi porównanie we Włoszech czy Hiszpanii
Tok
2 lata temu
Może ona już narażona ciemną masa
Linka
2 lata temu
Musi w czyms zaistniec gada aby gadac.
Jula
2 lata temu
Pusta i tyle. Ani aktorka ani nikt. Rozumu i rozsądku brak.
Ja!
2 lata temu
To jest straszne, ale celebrytka, którą od afery z wyzywaniem blogerek od prostytutek uważałam za najdurniejszą z celebryckiego grona, okazała się teraz jedyną myślącą... A do wszystkich koronaświrusów mam jedną radę: wyłączcie TV, włączcie myślenie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie