Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Król Karol ma nadzieję na POWRÓT Harry'ego i Meghan Markle do rodziny królewskiej: "KOCHA OBU SYNÓW"

123
Podziel się:

Według najnowszych doniesień z Wysp Brytyjskich król Karol jest zadowolony z przebiegu ceremonii pogrzebowych królowej Elżbiety. Jego zdaniem pojawiła się szansa na pogodzenie się z Harrym i Meghan Markle.

Król Karol ma nadzieję na POWRÓT Harry'ego i Meghan Markle do rodziny królewskiej: "KOCHA OBU SYNÓW"
Król Karol III ma nadzieję na pogodzenie się z księciem Harrym i Meghan Markle (fot. East News)

Przed królem Karolem III niełatwe zadanie. Modernizowanie skostniałej monarchii i zapewnienie ciągłości królewskiego rodu byłoby skomplikowane i bez medialnych skandali czyhających na niego za każdym rogiem, a tymczasem kwestia odseparowania księcia Harry'ego i Meghan Markle od reszty Windsorów nieustannie stanowi pożywkę dla kolorowej prasy. Król wciąż jednak nie traci nadziei. Jak się okazuje, między nim a Harrym doszło w ostatnich tygodniach do paru interakcji, które pozwalają z optymizmem spoglądać w przyszłość.

Rozmowy, jakie Karol przeprowadził z HarrymMeghan, miały ponoć sprawić, że król jeszcze bardziej zapragnął zjednoczyć na nowo całą rodzinę. Informator The Telegraph potwierdził, że taki właśnie jest zamiar monarchy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kulisy pogrzebu Elżbiety II. "Królowa miała swoje życzenia"

Wciąż chodzi o to, że król kocha jednakowo obu swoich synów. Przez ostatnie 16 dni pojawiły się iskry nadziei. Jeśli chodzi o przyszłość, wciąż jest szansa na ewentualne pojednanie.

Warto jednak pamiętać, że czyny mówią więcej niż słowa. Przypomnijmy, że pałac wycofał zaproszenie dla Harry'ego i Meghan na kolację z liderami świata, które odbyło się w przeddzień pogrzebu królowej. Książę mógł co prawda wystąpić w mundurze na pogrzebie babki, ale dopiero po wypięciu jej królewskich inicjałów z pagonów.

Myślicie, że faktycznie dojdzie do pojednania, czy król Karol jest po prostu przesadnym optymistą?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(123)
Tio
2 miesiące temu
Przeciwko Meghan przyszykowali bombę, książkę z oskarżeniami o mobbing. Ludzie mówią z imienia i nazwiska, czyli są gotowi na proces. Nie ma opcji, że będzie zgoda.
Nie sądzę
2 miesiące temu
Póki jest Meghan to jest niemożliwe.
Dwa
2 miesiące temu
A już przestańcie przeżywać. Wrócą nie wrócą, Meghan wyrachowana, Harry idiota. Rzeczywiście w dzisiejszym świecie to temat równie ważny jak zeszłoroczny śnieg.
ina
2 miesiące temu
synowie dorosli niech im da zyc po swojemu
Edzio
2 miesiące temu
Mam taki sam rower
Najnowsze komentarze (123)
aaa
miesiąc temu
oni są jak pierwsza i druga żona i pytanie ----------------------którą kochał bardziej ???????
Iza
2 miesiące temu
Król musi tak mówić, ale wie, że sie nie pogodzą , ta czarna za duzo miesza
ada
2 miesiące temu
Każdy rodzic kocha swoje dzieci, Karol nie jest inny. Chciałam nawiązać do artykułu Raren Smith z VOGUE o tym dlaczego megan jest nie lubiana, oczywiśccie podstawowy zarzut to rasizm. Możliwe że autor artykułu jest kolorowy, wtedy jasne jest, że rasizm jest podstawą dlaczego nikt nie lubi megan. Wsród kolorowych panuje taki zwyczaj, że jak ktoś ich krytykuje nawet kiedy ewidentnie czynią zło to nie przez złe czyny tylko przez rasizm. Mam wielu znajomych kolorowych i mogę przyznać, że wśród nich jest 10% ludzi tolerancyjnych, chcących osiągnąć coś dzięki własnej pracy, a nie dzięki karnacji, i są z tego powodu szczęśliwi i nie czują się dyskryminowani. 90% tej populacji wymusza dodatkowe fory w życiu przy pomocy użalania się jakoby czuli się gorszymi z powodu rasizmu, a to nie prawda. Bardzo wielu kolorowych szkodzi swoim braciom co oznacza, że nie szanują nikogo, nawet samych siebie. Tak samo postępuje magan która wszędzie i u wszystkich szuka przyczyny złego samopoczucia tylko nie u siebie. Wystarczy obejrzeć niektóre fotografie aby dostrzec u niej pychę, upór i pogardę dla innych. Tych cech nie da się ukryć, nawet będąc świetnym aktorem, ona jest aktorką kiepską i dlatego wielu ludzi zauwarzyło jej nieuczciwość i udawane pozory bardzo szybko. To chyba najbardziej ją wściekło dlatego zmusiła Harrego do wyjazdu do USA. Tam też nie ma dobrej opinii, nikt jej nie podziwia i nie interesuje się nią, a żyć z czegoś trzeba, dlatego postanowiła zrarobić na rodzinie królewskiej opowiadając niestworzone historie. Trudno więc się dziwić, że nikt jej nie lubi i to nie z powodu rasizmu, a z powodu jej ignorancji i do tego niesamowitej pychy.
Niki
2 miesiące temu
Raczej jest to gra Karola pod publiczkę żeby ocieplić swój wizerunek Bo tak naprawdę jest to słaby król
Fred US
2 miesiące temu
czarna do kuchni na znywak a harry na salony!
to ważne
2 miesiące temu
Dlaczego Karol wolał nie wpuszczać Harrego i Megan na spotkanie przywódców różnych krajów, przybyłych na pogrzeb Elżbiety II ? To było trudne spotkanie, bo w zasadzie powinno być wspominaniem dokonań zmarłej władczyni i kontaktów z nią. Oficjalnych wystąpień tam pewnie było niewiele, albo wcale, raczej powitanie przez Gospodarza i potem w trakcie trochę rozmów w grupach. Nad tematyką poruszaną na tym zgromadzeniu na pewno zobowiązany był czuwać książę Karol jako syn i następca tronu, oraz jego współpracownicy. Przybyli uczestnicy, jak sądzę, oczekiwali, że król rozpoczynający swoje panowanie zechce powiedzieć choć kilka zdań o tym, jak widzi najważniejsze sprawy brytyjskie i światowe. Wyobraźmy sobie, że Harry zabiera głos i wyskakuje z czymś ni z gruszki, ni z pietruszki, bo po pobycie w USA on ma bardziej kowbojski, bezceremonialny język i zachowanie. A Megan, która tak dba o swoją obecną i przyszłą karierę, ona by nie patrzyła na żałobę tylko po kątach by ubijała swój interes - jak załapać się do międzynarodowych kręgów dyplomacji. Po wygranej obecnego prezydenta Bidena zaproponowała swoją kandydaturę do pracy w dziale prasowym Białego Domu. Jednak nie skorzystali. Karol słusznie obawiał się , że Harry i Megan mogą w tym zgromadzeniu namieszać i na wszelki wypadek zablokował ich obecność.
Zły kolor
2 miesiące temu
Ale nienawidzi synowej
Rebeka
2 miesiące temu
Nie powinni odpuścić Karolowi tematu ich Matki Diany
Rebeka
2 miesiące temu
Harry doskonale zna zasady funkcjonowania rodziny królewskiej a właściwie firmy królewskiej.I zapewnię liczył się z tym,że z powodu wywołanego przez niego i jego żonę nie będą uczestniczyć w tym spotkaniu.A więc to żona czuje się tak urażona. Nie potrafiła przyjąć ciężaru życia w tej rodzinie
WIKI
2 miesiące temu
Nadzieję, to może mieć, ale najpierw powinien zrobić rachunek sumienia. Najwyraźniej nie widzi, że Harry pamięta, jak traktował Dianę i nie chce być podobny do ojca. William też to doskonale pamięta, ale za bardzo chce zostać królem, żeby pokazać swoje prawdziwe uczucia. Dlatego współpracuje z ojcem nad gnębieniem brata i jego żony. Ostatnie wydarzenia w czasie uroczystości pogrzebowych też nie wpłyną na poprawę stosunków rodzinnych. Lekceważenie i upokarzanie swojego własnego syna to chyba nie jest pokaz ciepłych ojcowskich uczuć.
Celebryta49
2 miesiące temu
Dla forsy będą się godzić, i dla filmów o familii oby kasa się zgadzała bo to firma której utrzymanie kosztuje, nie bądźcie naiwni.
70+
2 miesiące temu
nie rozumiem...."są oburzeni wycofaniem zaproszenia"to w końcu czy to nie oni sami wycofali się z rodziny??????????????????????,totalnie się pogubiłam
Zbig
2 miesiące temu
same bzdury i ploty, o tym jak jest wie tylko pałac.
kjlrttyb
2 miesiące temu
Harry, czemu odkąd jesteś z Meghan taki jesteś zgaszony, smutny, jakby spięty???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie