Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

KRRiT wreszcie reaguje na udawany atak paniki Filipa Chajzera. "Nadawca powinien uwzględniać różne stopnie wrażliwości odbiorców"

114
Podziel się:

Po przeanalizowaniu sprawy stwierdzono, że problemy osób z zaburzeniami lękowymi nie są tematem do żartów.

KRRiT wreszcie reaguje na udawany atak paniki Filipa Chajzera. "Nadawca powinien uwzględniać różne stopnie wrażliwości odbiorców"
Filip Chajzer (EASTNEWS, screen ddtvn, East News, screen ddtvn)
bEDZDrIR

W listopadzie zeszłego roku głośno było o żenującym popisie Filipa Chajzera, który w programie śniadaniowym na żywo udawał atak paniki. Prezenter chwycił się za klatkę piersiową, osunął się na fotelu i zaczął wydawać z siebie dziwne odgłosy.

Widzowie byli oburzeni jego zachowaniem i w komentarzach na Facebooku nie pozostawili na nim suchej nitki.

"Czy w przypadku programu o samobójcach będzie Pan udawał, że skacze Pan z budynku?", "Jesteś żałosnym pajacem", "Gdzie petycja o zdelegalizowanie Filipa Chajzera?" - pisali.

bEDZDrIT
Zobacz także: <h2>Filip Chajzer: "Moja kariera to jedno wielkie zaskoczenie. Teraz spełniam kolejne marzenie"</h2>

Filip masowo usuwał niewygodne komentarze, ale to nie powstrzymało internautów, którzy utworzyli petycję o usunięcie go z anteny oraz wysłali skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Rzecznik KRRiT potwierdził, że wpłynęło aż 18 skarg.

bEDZDrIZ

Sprawa wreszcie doczekała się finału. Wygląda jednak na to, że Chajzera nie czekają żadne poważne konsekwencje. Jak informuje press.pl, KRRiT wystosowała do TVN-u jedynie pismo "dyscyplinujące".

Przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski skierował do TVN pismo, w którym zwrócił uwagę, że nadawca w swojej działalności programowej powinien uwzględniać różne stopnie wrażliwości odbiorców. W rozmowie poruszano ważne kwestie dla osób borykających się z zaburzeniami lękowymi i atakami paniki i nie można w tej części uznać jej za rozrywkową - stwierdziła Rada.

Myślicie, że opinia KRRiT skłoni Filipa do refleksji?

bEDZDrJa
bEDZDrJb
bEDZDrJu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(114)
Nikita
rok temu
Ten typ nigdy nie powinien prowadzić programu w tv. Porównajcie Prokopa...
Olo
rok temu
Bardzo dobrze, to nie powód do żartów tylko ciężka choroba.....
Debs
rok temu
No i dobrze! Nie chcemy go w telewizji!
bEDZDrJv
Aga
rok temu
Wy też nie możecie wejść w prawie żaden artykuł?
gosia
rok temu
Nie trawię faceta,
Najnowsze komentarze (114)
Nino
rok temu
Ja cierpię na ataki paniki i nie życzę nikomu takiej sytuacji ale karma wraca myślę że za niedługo go to dopadnie i akurat tyko jemu życzę aby jak najszybciej go to dopadło że wszystkimi objawami .Gwarantuje że tak się stanie
Kamila
rok temu
Az 18 skarg? W prawie 40milionowym kraju 18 to wedlug was duzo? Buahahaha
gość
rok temu
Polska przeprasza za Hooyzera.
Piotr
rok temu
Wiecej szacunku do ludzi mam wrazenie ze coraz wiecej prostkow jest w naszym narodzie
Ella
rok temu
Ostatnio był kabaret w którym wyśmiewali zespół Touretta. Za to się nikt nie wziął?
Barbara
rok temu
Wedlug mnie to te epitety swiadcza tylko o nie wybrazalnym chamstwie piszacych Bardzo lubie wszystko pary jednych mniej innych bardziej
jowita
rok temu
Mi sie wydaje.ze on umyslowo ma5latek
bruno
rok temu
Jacy wy jesteśćie śmieszni !!! Co można żądać-- od wołu- prócz sztuki mięsa !!!!!! Jaka stacja tacy prowadzący !! Tam oprócz Magdy Mołek-- nie ma żadnej mądrej , dobrze przygotowanej dziennikarki ( arza) Niestety ! starocie tylko. przebierają z nogi na nogę i patrzą jak wypadną w oku kamery !!! Teraz ta ładna i zgrabna miss--z łapanki !! Ta praca oprócz wizji-- potrzebuje też fonii !! Z która ta dama nie radzi sobie zupełnie !!! Niestety !!!!
bEDZDrJn
Klaudia
rok temu
Nie lubie go. Rasiool w dodatku mysli ze pozjadał wszystkie rozumy. Buffon
Ewa
rok temu
Przecież nic się nikomu nie stało wyluzujcie te pospinane dupska
dsxfvc
rok temu
Czy tego człowieka któremu wydaje się, że jest suuuper śmieszny i wyluzowany, można raz NA ZAWSZE usunąć z mediów!?!?
AREK
rok temu
Dzisiaj Hajzer popisowo zbił specjanie kilkadziesiat kieliszków. Jak teraz fundacja TVN będzie chciała pieniadze to pokaże jej .......................palec
Gosia
rok temu
Mogę zrozumieć wiele, ale na pewno nie fakt, że się ktoś naśmiewa z chorób nie mając o tym bladego pojęcia. Obok Filipa siedzi pani psycholog, dlaczego nie zareagowała w dyscyplinujący go sposób? Poza tym co innego by było jakby np człowiek na wózku wysmiewal różne sytuacje i innych ludzi na wózku. Teraz w dobie korony np dwie PEŁNE wypłaty wraz z PREMIAMI niech wpłaci na fundację jaką kolwiek.
mmm
rok temu
parobek wynocha z tvn
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDZDrKg
bEDZDrKh
bEDZDrKi
bEDZDrKj
bEDZDrKk
bEDZDrJP