Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

TYLKO NA PUDELKU: Rzecznik KRRiT potwierdza, że wpłynęły skargi na zachowanie Filipa Chajzera!

306
Podziel się

Prezenter poniesie konsekwencje z powodu udawania ataku paniki na wizji?

TYLKO NA PUDELKU: Rzecznik KRRiT potwierdza, że wpłynęły skargi na zachowanie Filipa Chajzera!
(ons)
bCOfoBMB

Od tygodnia nie cichną echa występu Filipa Chajzera w programie TVN-u, gdzie prezenter symulował atak paniki. Po emisji widzowie zalali facebookowy profil Chajzera komentarzami, w których zwracali uwagę, że zachował się skandalicznie, nabijając się z osób z problemami psychicznymi.

bCOfoBMD

Filip zaczął masowo usuwać niewygodne komentarze, po raz kolejny tłumacząc się falą hejtu, jaka spłynęła na niego po śmierci syna w 2015 roku.

Tłumaczenia Chajzera nie przekonały jednak internautów. Na Facebooku powstało nawet specjalne wydarzenie o wymownym tytule "Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji" oraz została utworzona specjalna petycja, pod którą zebrano niemal 1800 podpisów.

Zwróciliśmy się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z pytaniem o to, czy wpłynęły skargi na zachowanie Filipa Chajzera oraz czy KRRiT planuje jakiekolwiek czynności z tym związane. Przedstawicielka KRRiT potwierdziła, że wpłynęło kilkanaście skarg i zostaną podjęte stosowne działania.

bCOfoBMJ

"Na to wydanie audycji do KRRiT wpłynęło 18 skarg od osób indywidualnych. Zgodnie z przyjętymi procedurami KRRiT zwróci się do nadawcy o materiał i stanowisko wobec zawartych w skargach zarzutów" - poinformowała w rozmowie z Pudelkiem Karolina Czuczman z Zespołu Rzecznika Prasowego KRRiT.

Myślicie, że Filip Chajzer poniesie konsekwencje swojego zachowania?

bCOfoBMK
bCOfoBNe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(306)
Nie lubię go
8 miesięcy temu
I bardzo dobrze! Niech go zdejma z wizji bo się nie nadaje. Jest nadety, mało śmieszny i niewyględny. Ma coś w sobie co odpycha, w przeciwieństwie do jego taty. Miłego dnia!
Ewa
8 miesięcy temu
Przydałoby mu się utrzeć trochę nosa. Fest żałosne zaraz po tej aferze było pozowanie z powstańcami. Wystarczyło zwykle przepraszam, bez wrzucania komentarzy o synu.
Iwo
8 miesięcy temu
Jak szybciutko usuwa komentarze z fb i insta na swój temat, nawet te kulturalne, ale nie po jego Myśli.
bCOfoBNf
Iga
8 miesięcy temu
Zachowal sie skandalicznie zreszta nie pierwszy raz dziwie sie ze tvn nic z tym nie robi zadne tlumaczenia nie wystarcza i branie na litosc mowiac o smierci syna jest nie na miejscu.
Tre
8 miesięcy temu
No to fifi pojechał teraz na maksa.
Najnowsze komentarze (306)
NoTrudno
4 miesiące temu
Pokazują go w majtkach a w majtkach pusto.
ziomal75
8 miesięcy temu
i bardzo dobrze.....
KarolinAaa
8 miesięcy temu
Ok,może nie należało to do jakiś zabawnych żartów ale oglądałam ten epizod i on się wcale z nikogo nie naśmiewał..wydaje mi się ze nawet nie myślał co robi w danym momencie bo zgadzam się,ze to było głupie i mało zabawne ale nie szkodliwe dla nikogo.Zaczelo się od jednej osoby jakiś komentarz na temat ze się śmieje z ludzi chorych i potem tak to poszło w świat.Nie ma dobrego ani śmiesznego poczucia humoru ale taki hejt za to na niego spadł ze aż mi go żal.Sama czasem powiem coś głupiego i potem żałuje ale nikt mnie nie ocenia na pewno nie cała Polska.
bfg
8 miesięcy temu
Też go nie lubię...taki niesympatyczny z przyklejonym dziwnym usmiechem
Gud
8 miesięcy temu
Tutaj ekipa Filipka obraża Polakow. Niekazdy włazi do tv po plecach i niekazdy ma takie marzenia. Dostał się do michy i zamiast trzymać fason to ludzi od biedaków wyzywacie? Bojkot całego TVN się przeda
Optymista
8 miesięcy temu
Akcja tzw. „Paniki” miała nawiązywać do „black Friday„ a nie do zaburzeń psychicznych. Jak dla mnie ta cała akcja z hejtem jest spowodowana zazdrością o sympatie, sukces, pieniądze... wszyscy którzy wylewają ten hejt chętnie zamieniliby się z Filipem i chcieli by przytulać jego kasę. Niestety jesteście zbyt mali i żałośni - żal mi was maluczcy polaczkowie z małymi rozumkami...biedni, zazdrośni i nijacy... prześwitujący. Nie ma was - możecie zaistnieć tylko hejtem żal.pl
Hee
8 miesięcy temu
Przebadać gościa pod kontem zespołu aspergera... Moim zdaniem książkowy!
Grazka
8 miesięcy temu
Powinien wylecieć bo nie nadaje się do publicznych wystąpień. Jest Błażej, któremu wydaje się, że jest śmieszny a on jest nawet nie groteskowy a tragiczny. Precz z nim
bCOfoBMX
kasia
8 miesięcy temu
a spróbuj zażartować z geja albo les ^,^
Zyga Chójzer
8 miesięcy temu
Ruham psa jak Sr@@@
Sdfv
8 miesięcy temu
Oby wywalili śmiecia
chajser
8 miesięcy temu
Beda sponsorowali tego Gogusia do konca swiata.
Lajam
8 miesięcy temu
Przede wszystkim brak wiedzy (Jesteś niedouczony xD) bo mam wrażenie, że Filip pomylił atak paniki z atakiem padaczki (epilepsji). Bez względu na to nie powinien był tak się zachować.
Kami
8 miesięcy temu
Nie mam zwyczaju krytykować ludzi, ale on jest tak irytujący, że drugiego takiego to ze świecą szukać.....
...
Następna strona
bCOfoBNz