Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

TYLKO NA PUDELKU: Rzecznik KRRiT potwierdza, że wpłynęły skargi na zachowanie Filipa Chajzera!

306
Podziel się:

Prezenter poniesie konsekwencje z powodu udawania ataku paniki na wizji?

TYLKO NA PUDELKU: Rzecznik KRRiT potwierdza, że wpłynęły skargi na zachowanie Filipa Chajzera!
(ons)
bELcZPNN

Od tygodnia nie cichną echa występu Filipa Chajzera w programie TVN-u, gdzie prezenter symulował atak paniki. Po emisji widzowie zalali facebookowy profil Chajzera komentarzami, w których zwracali uwagę, że zachował się skandalicznie, nabijając się z osób z problemami psychicznymi.

bELcZPNP

Filip zaczął masowo usuwać niewygodne komentarze, po raz kolejny tłumacząc się falą hejtu, jaka spłynęła na niego po śmierci syna w 2015 roku.

Tłumaczenia Chajzera nie przekonały jednak internautów. Na Facebooku powstało nawet specjalne wydarzenie o wymownym tytule "Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji" oraz została utworzona specjalna petycja, pod którą zebrano niemal 1800 podpisów.

Zwróciliśmy się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z pytaniem o to, czy wpłynęły skargi na zachowanie Filipa Chajzera oraz czy KRRiT planuje jakiekolwiek czynności z tym związane. Przedstawicielka KRRiT potwierdziła, że wpłynęło kilkanaście skarg i zostaną podjęte stosowne działania.

bELcZPNV

"Na to wydanie audycji do KRRiT wpłynęło 18 skarg od osób indywidualnych. Zgodnie z przyjętymi procedurami KRRiT zwróci się do nadawcy o materiał i stanowisko wobec zawartych w skargach zarzutów" - poinformowała w rozmowie z Pudelkiem Karolina Czuczman z Zespołu Rzecznika Prasowego KRRiT.

Myślicie, że Filip Chajzer poniesie konsekwencje swojego zachowania?

bELcZPNW
bELcZPOq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(306)
Nie lubię go
2 lata temu
I bardzo dobrze! Niech go zdejma z wizji bo się nie nadaje. Jest nadety, mało śmieszny i niewyględny. Ma coś w sobie co odpycha, w przeciwieństwie do jego taty. Miłego dnia!
Ewa
2 lata temu
Przydałoby mu się utrzeć trochę nosa. Fest żałosne zaraz po tej aferze było pozowanie z powstańcami. Wystarczyło zwykle przepraszam, bez wrzucania komentarzy o synu.
Iwo
2 lata temu
Jak szybciutko usuwa komentarze z fb i insta na swój temat, nawet te kulturalne, ale nie po jego Myśli.
bELcZPOr
Iga
2 lata temu
Zachowal sie skandalicznie zreszta nie pierwszy raz dziwie sie ze tvn nic z tym nie robi zadne tlumaczenia nie wystarcza i branie na litosc mowiac o smierci syna jest nie na miejscu.
Tre
2 lata temu
No to fifi pojechał teraz na maksa.
Najnowsze komentarze (306)
NoTrudno
2 lata temu
Pokazują go w majtkach a w majtkach pusto.
ziomal75
2 lata temu
i bardzo dobrze.....
KarolinAaa
2 lata temu
Ok,może nie należało to do jakiś zabawnych żartów ale oglądałam ten epizod i on się wcale z nikogo nie naśmiewał..wydaje mi się ze nawet nie myślał co robi w danym momencie bo zgadzam się,ze to było głupie i mało zabawne ale nie szkodliwe dla nikogo.Zaczelo się od jednej osoby jakiś komentarz na temat ze się śmieje z ludzi chorych i potem tak to poszło w świat.Nie ma dobrego ani śmiesznego poczucia humoru ale taki hejt za to na niego spadł ze aż mi go żal.Sama czasem powiem coś głupiego i potem żałuje ale nikt mnie nie ocenia na pewno nie cała Polska.
bfg
2 lata temu
Też go nie lubię...taki niesympatyczny z przyklejonym dziwnym usmiechem
Gud
2 lata temu
Tutaj ekipa Filipka obraża Polakow. Niekazdy włazi do tv po plecach i niekazdy ma takie marzenia. Dostał się do michy i zamiast trzymać fason to ludzi od biedaków wyzywacie? Bojkot całego TVN się przeda
Optymista
2 lata temu
Akcja tzw. „Paniki” miała nawiązywać do „black Friday„ a nie do zaburzeń psychicznych. Jak dla mnie ta cała akcja z hejtem jest spowodowana zazdrością o sympatie, sukces, pieniądze... wszyscy którzy wylewają ten hejt chętnie zamieniliby się z Filipem i chcieli by przytulać jego kasę. Niestety jesteście zbyt mali i żałośni - żal mi was maluczcy polaczkowie z małymi rozumkami...biedni, zazdrośni i nijacy... prześwitujący. Nie ma was - możecie zaistnieć tylko hejtem żal.pl
Hee
2 lata temu
Przebadać gościa pod kontem zespołu aspergera... Moim zdaniem książkowy!
Grazka
2 lata temu
Powinien wylecieć bo nie nadaje się do publicznych wystąpień. Jest Błażej, któremu wydaje się, że jest śmieszny a on jest nawet nie groteskowy a tragiczny. Precz z nim
bELcZPOj
kasia
2 lata temu
a spróbuj zażartować z geja albo les ^,^
Zyga Chójzer
2 lata temu
Ruham psa jak Sr@@@
Sdfv
2 lata temu
Oby wywalili śmiecia
chajser
2 lata temu
Beda sponsorowali tego Gogusia do konca swiata.
Lajam
2 lata temu
Przede wszystkim brak wiedzy (Jesteś niedouczony xD) bo mam wrażenie, że Filip pomylił atak paniki z atakiem padaczki (epilepsji). Bez względu na to nie powinien był tak się zachować.
Kami
2 lata temu
Nie mam zwyczaju krytykować ludzi, ale on jest tak irytujący, że drugiego takiego to ze świecą szukać.....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELcZPPc
bELcZPPd
bELcZPPe
bELcZPPf
bELcZPPg
bELcZPOL