Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

Krystyna Janda o disco polo w TVP: "Od pięciu lat ani razu nie włączyłam kanału telewizji publicznej. Więc nie słyszałam, JAK ŚPIEWA ZENEK"

277
Podziel się

Aktorka wyjawiła, co sądzi o kolegach z branży współpracujących z Telewizją Polską. "Jeśli chodzi o Teatr Telewizji, to nie ma wstydu. Gorzej myślę o kolegach, którzy nie muszą walczyć o życie".

Krystyna Janda o disco polo w TVP: "Od pięciu lat ani razu nie włączyłam kanału telewizji publicznej. Więc nie słyszałam, JAK ŚPIEWA ZENEK"
krystyna janda (East News, East News)
bDauPvTV

Krystyna Janda już od dawna nie ogranicza się jedynie do aktorstwa i prowadzenia swojego teatru. Jedna z najbardziej uznanych polskich aktorek intensywnie zajmuje się komentowaniem bieżących spraw polityczno-społeczno-obyczajowych, ostro krytykując obecną sytuację w państwie, za którą winę ponosi jej zdaniem Prawo i Sprawiedliwość.

Nie da się nie zauważyć, że w ostatnich latach gwiazda pokazuje się w filmach ze zdecydowanie mniejszą częstotliwością niż kiedyś, w zeszłym roku występując jedynie w dobrze przyjętym obrazie Jacka Borcucha Słodki koniec dnia. Zdaniem Jandy, powodem braku propozycji od filmowców jest jej dojrzały wiek.

bDauPvTX

Podekscytowana Krystyna Janda świętuje 10-lecie teatru: "Każdy aktor to jest kosmos!"

W najnowszym wywiadzie udzielonym dla Gazety Wyborczej aktorka postanowiła poruszyć kilka ważnych dla niej kwestii, od swojej absencji w telewizji, po poglądy kolegów z branży i powszechne podejście do polityki.

W TVP pani nie ma. Za to telewizja publiczna produkuje "Zenka", regularnie puszcza disco polo - padło pytanie.

bDauPvUd

Trudno mi się wypowiedzieć, ponieważ ja od pięciu lat ani razu, z wyjątkiem TVP Kultury, nie włączyłam kanału telewizji publicznej. Więc nie słyszałam, jak śpiewa Zenek - stwierdziła Krystyna z rozbrajającą szczerością.

67-latka wyjawiła też, co sądzi o aktorach powiązanych z Telewizją Polską. Janda stwierdziła, że w jej mniemaniu współpraca z TVP jest wytłumaczalna tylko w przypadku Teatru Telewizji lub "przedsięwzięć stricte artystycznych".

W środowisku toczy się gorąca dyskusja i dominuje pogląd, że nie bierze się udziału w wywiadach publicystycznych czy w materiałach informacyjnych, ale jeśli chodzi o Teatr Telewizji czy przedsięwzięcia stricte artystyczne, to nie ma wstydu. Gorzej myślę o kolegach, którzy nie muszą walczyć o życie. O nazwiskach. Ale jestem daleka od całkowitego potępienia – zaznaczyła Janda, przypominając, że sama kiedyś była bojkotowana.

Na koniec artystka wyjawiła, że gardzi rodakami, dla których - tak jak w przypadku Mariny Łuczenko - przyszłe losy Polski są obojętne.

bDauPvUe

Chodzę na protesty i nie lubię ludzi, którzy milczą. Bardziej niż tych, którzy mówią i myślą coś odwrotnego niż ja. Bo tu przynajmniej wszystko jest jasne. A obojętność? Przecież tu chodzi o nasze życie (…). O wszystko, co będzie – skwitowała Janda, która wierzy, że po najbliższych wyborach prezydenckich wszystko się zmieni.

Jeśli wygra ktoś z opozycji, będzie po PiS - dodała.

bDauPvUf
bDauPvUy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(277)
Megan
7 miesięcy temu
Ciężko mi się słucha disco polo ale i tak wolę Zenka niż Krystynę
Kate
7 miesięcy temu
Proszę sobie mówić co się Pani podoba, ale każdy ma prawo do własnego zdania i proszę to uszanować. Nie pogardzać ludźmi, wszyscy jesteśmy polakami i proszę nas nie dzielić. Ot i tyle w temacie!
Likarka
7 miesięcy temu
Skoro nie włącza od tylu lat to na jakiej podstawie tak krytykowała tvp?
bDauPvUz
Ola
7 miesięcy temu
Niektórym wydaje się że wszystkie rozumy pozjadali i maga się madrzyc i innych pouczać. Ja mam to gdzieś. Mam swój rozum i żadna paniusia nie będzie mi mówić jak mam swój kraj kochac. Jestem wolna droga pani!
sam
7 miesięcy temu
Film "Pestka" w jej reżyserii oraz ona w głównej roli to porażka.
Najnowsze komentarze (277)
Janusz Cebula
4 miesiące temu
Sprzedam Opla.
Gość
4 miesiące temu
Pełowska trollica i tyle, opłacana przez złodziei z tego, co swego czasu ludziom nakradli.
azaaza
6 miesięcy temu
Ona w każdym filmie gra tak samo
azaaza
6 miesięcy temu
Ciągle tylko łbem trzęsie
Lubiacyludzi
7 miesięcy temu
I wszystko jasne, nie lubi ludzi kryśka.
fakty
7 miesięcy temu
Janda bardzo chętnie słucha disco israel ,śpiew kantora ja nakręca, bo to jest pejsata przedstawicielka wiary biznesowej.Aj Waj.
Lula
7 miesięcy temu
Widocznie Janda jak chodzi na wesela to bawi sie przy muzyce bacha haha
Marta
7 miesięcy temu
Jak by ten jej teatr wartościowy był to by ludzie przychodzili i na biletach by zarobiła a nie u ministra żebrała.
bDauPvUr
Kika
7 miesięcy temu
Czy to sa ludzie z innej gliny kto dał im prawo ażeby nas obrażać
LEJ
7 miesięcy temu
jak ja jestem prostytutką to TY masz wirusa KIDAWĘ
don
7 miesięcy temu
Ja tez disco polo i TVPiS nie słucham i nie oglądam bo disco polo to muzyka dla wsi i małych miasteczek
Emil
7 miesięcy temu
A mnie jest pani Krysi żal. Kiedyś śpiewała ,,Janek Wiśniewski padł", była skromna i ludzka (chociaż aktorką najwyższych lotów nigdy nie była), a dzisiaj... No cóż, w główce się na starość poprzewracało, głupoty wygaduje i ludzi obraża.
Zosia
7 miesięcy temu
Jestem jak Janda, też kurwizji nie widziałam od 2015 roku
Salci
7 miesięcy temu
Kryska, zacznij spiewac a nie zebraj! Bierz przyklad z p. Zenka
...
Następna strona
bDauPvUT