Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Krzysztof Bosak cieszy się z wyroku w sprawie aborcji. Internautki: "Mamy rodzić zdeformowane dzieci, a potem PATRZEĆ, JAK UMIERAJĄ?"

589
Podziel się:

Bosak uczcił fotką na Instagramie fakt, że przerwanie ciąży z powodu poważnych wad płodu jest od tej pory niezgodne z konstytucją.

Krzysztof Bosak cieszy się z wyroku w sprawie aborcji. Internautki: "Mamy rodzić zdeformowane dzieci, a potem PATRZEĆ, JAK UMIERAJĄ?"
Krzysztof Bosak cieszy się z wyroku TK w sprawie aborcji (Instagram)

Trybunał Konstytucyjny uznał dziś, że aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z konstytucją. Decyzja ta budzi ogromne kontrowersje i, jak twierdzą rzesze komentatorek i publicystów, jest ona skazaniem tysięcy kobiet na cierpienie.

Innego zdania jest Krzysztof Bosak, który bardzo cieszy się z wyroku. Polityk pochwalił się na Twitterze, że Konfederacja jest jedynym klubem w Sejmie, którego 100% posłów podpisało się pod wnioskiem do TK.

Zadowolony poseł dodał też zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje z dwoma kciukami uniesionymi do góry.

Trybunał Konstytucyjny orzekł dziś niezgodność aborcji eugenicznej z Konstytucją RP. To przełomowy moment, na który aktywiści prolife czekali prawie dwie dekady. Każde dziecko ma prawo się urodzić - napisał Bosak.

Zobacz także: Trybunał Konstytucyjny. Ten wyrok zmieni życie Polek na lata. "Krańcowe zniewolenie kobiet"

Wpis posła spotkał się ze wściekłością dziesiątek internautek i internautów, którzy zalali jego profil komentarzami.

Teraz kobiety będą mogły rodzić zdeformowane płody po to, by przez kilka minut po porodzie móc napawać się widokiem umierającego w męczarniach dziecka ku uciesze psychoprawicy.

Czyli my, kobiety, mamy rodzić dzieci zdeformowane, z wadami genetycznymi, które nie mają szansy ma przeżycie po urodzeniu, a potem patrzeć, jak umierają? A jeśli dziecko przeżyje, rozumiem, że otrzyma się pomoc finansową od państwa i 500 plus od momentu poczęcia? - pytają internauci.

Wychowaj roślinkę, zobaczymy, czy będziesz takim cwaniakiem.

Skoro o Konstytucji mowa, to może przestaniecie łamać prawo możliwości wyboru, samodecydowania i prawo do wolności w imię Waszych chorych urojeń tego, co JA jako kobieta powinnam zrobić?! To jest moje ciało i moja decyzja. Cały czas mówicie o płodach, a gdzie w tym kobiety?! Kto pomoże mi potem z niepełnosprawnym dzieckiem? Pan panie Krzysztofie?

Masz krew na rękach - piszą zdruzgotane kobiety.

To teraz czekamy na założenie hospicjum Pańskiej partii, która będzie się zajmować właśnie takimi roślinkami.

Zniszczyliście życie wielu Polek.

Co sądzicie o decyzji Trybunału Konstytucyjnego?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(589)
karo
4 lata temu
Wyrazy współczucia dla wszystkich kobiet niemogących opuścić tego kraju. Dla kobiet, które nie ważne ile marszy zrobią, ile prostestów, traktuje się jak powietrze. Zmuszanie do rodzenia jest absolutnym upodleniem kobiet. Do czego w tym kraju zmuszani są mężczyźni? Dlaczego nas zmusza się do porodu, a mężczyzny w takim razie nie zmusza się do płacenia na ciężko chore dziecko np. 5000 zł? Ale mówię o takim realnym płaceniu, a nie unikanie alimentów, pozorując np. bankrutctwo jak to ma miejsce dziś. Tylko realne płacenie, a jak nie to do więzienia albo jakieś inne wymyślne kary. Wyobrażacie to sobie? Ile by było protestów i jak by wszyscy od razu pożałowali że biedni mężczyźni są zmuszani do jakiejkolwiek odpowiedzialności? :) Realnej odpowiedzialności, bo większość alimentów kończy się tak, że wypłaca je Państwo (CZYLI DE FACTO MY ZA NIE PŁACIMY) bo tatusiom się nie chce iść do pracy lub celowo pracują na czarno, żeby udawać niemożność opłacania alimentów? Już w tej chwili społeczeństwo wywiera na nas więcej obowiązków niż od mężczyzn. Pracujemy, sprzątamy, gotujemy, wychowujemy dzieci a do tego przecież musimy ładnie wyglądać bo dziady z zapuszczonym piwnym brzuchem komentują nasz wygląd i szczują nas na każdym kroku. No i finalnie pokrywamy alimenty które wypłaca państwo. A teraz to? MUSIMY rodzić? Ile jeszcze obowiązków jesteście w stanie dziewczyny znieść? Co będzie następne? Opłaty karne dla kobiet które pod względem fizycznym mogą mieć dzieci ale nie chcą? Dlaczego nie możemy po prostu wszystkie wyjść na ulicę i nie pracować, prać, sprzątać dopóki nas nie zauważą? Czego się boicie? Czy mamy jeszcze cokolwiek do stracenia?
ren
4 lata temu
W Afganistanie w latach 70-tych kobiety chodziły w moni spódniczkach, ładnych fryzurach i prowadziły normalne życie. Ekstermiści zrobili swoje w imię religii i jak teraz jest każdy widzi. Kobieta nie ma żadnych praw. W Polsce też próbują nas sprowadzić do roli posługaczek bez prawa głosu, które mają udawać głupsze niż są, żeby samce poczuli się dobrze...JESTEM ZDRUZGOTANA
beti
4 lata temu
Moja znajoma pracuje w ośrodku, w którym są niepełnosprawne dzieci. Szukali wolontariuszy do pomocy w opiece nad dziećmi. Rozesłali informacje do organizacji pro life, z prośbą o pomoc w opiece. Nie zgłosiła się ani jedna osoba. Przeciwnicy aborcji są w sejmie, w mediach. Tam, gdzie są niepełnosprawne dzieci, tam ich nie ma
...
4 lata temu
Bosak. Młody, zdrowy, zamożny i BEZDZIETNY facet cieszy się z zakazu aborcji eugenicznej. Facet, którego noga zapewne w życiu nie postanie w pobliżu jakiegoś niedofinansowanego hospicjum, który nigdy nie spojrzy w oczy matce skazanej na donoszenie płodu bez mózgu. Cieszy się z własnej głupoty.
Julia
4 lata temu
Za chwilę będzie całkowity zakaz aborcji. Czy to z powodu gwałtu czy śmierci matki. Taką logiką można wytłumaczyć że dziecko z gwałtu też ma prawo się urodzić. Nawet jak gwałci ojciec czy brat. A co tam. Dziecko którego rozwój w łonie matki spowoduje jej śmierć też ma prawo się urodzić a co tam matka, to tylko kobieta, a co tam jej rodzina, mąż, rodzice czy dzieci przecież tak musi być najważniejsze by nosić dziecko. Masakra że kobiety będą skazane na poród dzieci chorych, zdeformowanych, które będą żyły dzień, tydzień czy parę miesięcy. I bd musiały na to patrzeć. Facet odejdzie a kobieta całe życie musi się opiekować dzieckiem roślinkom i zebrać o pieniądze. Jakich my czasów doczekaliśmy, że wracamy do umysłowego średniowiecza.
Najnowsze komentarze (589)
Facettt
4 lata temu
Panie Bosak właśnie dożywotnio straciłeś mój głos. Śmiem twierdzić, że straciłeś głos większości swych wyborców
Marta
4 lata temu
Mam trosje na jego widok
Nana
4 lata temu
Czy był Pan w takim miejscu jak szpital dziecięcy spędził Pan noc z chorymi dziećmi czy opiekował się Pan chorym dzieckiem cały dzień????? Myślę że NIE wie nie ma Panprawa wypowiadać się na ten temat.
Szok
4 lata temu
Już zaczynałem lubić Konfederację i taki news. Nie mam na kogo głosować...
rota
4 lata temu
Aborcja to zabicie życia. Kto dał nam do tego prawo? sami je sobie chcemy stanowić?, ile razy ludzie chcą być mądrzejsi od Stwórcy tyle razy ponoszą porażki, indywidualnie czy zbiorowo. Popatrzcie na historię...zapędy , pomysły, pycha -te same tylko aktorzy inni . Wszystkim nam jest potrzebna redukcja konsumpcji, egoizmu.Ja Ja Ja ...nie mogę cierpieć, nie może być mi żle, przykro, trudno. ma mi być dobrze...To dewiza dzisiejszych czasów. Czasów destrukcji, zgorzkniałych , niezaspokojonych ludzi.
BÓG
4 lata temu
proponuje by co rok ktoś mu gwałcił żonę, najlepiej aby też transferował wady genetyczne... myślę, że chętni się znajdą, a potem niech żona umrze, a on wychowuje 15 lub więcej upośledzonych dzieci.
Anai
4 lata temu
Znowu nie dopuszczać do mikrofonu-nigdzie. Pławią się ze są widocznymi
pppppp
4 lata temu
Dziękujemy Aleksander Kwaśniewski za konstutycję!
eeh
4 lata temu
Dzięki BOgu nie głosowałem na Konfederację i jużnigdy nawet się nie bedę zastanawiał... co za dzikie ludzie...
J3bac pis
4 lata temu
Za to jemu się urodzi jakieś inne... Jednak Cieszę się że wyjechałam z kraju,wracać nie zamierzam ✋Trzymajcie się kobitki 😭✊❤
antonia
4 lata temu
Ja też się cieszę. Każda istota ma prawo do życia. Chcecie chronić swoje ciała kosztem innego, które nie może się samo obronić bo jest póki co tylko płodem. Hipokryzja. Nie jestem za zabijaniem.
zyczliwy
4 lata temu
Życzymy Panu tylko zdrowych i nie pochodzących z gwałtu dzieci.
edward
4 lata temu
Brawo Krzysztof Bosak Polacy też popierają zakaz aborcji a wy kobiałki macie się zabezpieczać powtarzam zabezpieczać Janusze zakładać gumy a Grażyny brać pigułki jak nie chcecie mieć dzieci Zostancie z Bogiem
Dre
4 lata temu
Co ten chłoptaś wie o życiu?
...
Następna strona