Krzysztof Rutkowski chwali się luksusową torebką "na chihuahua" dla żony... "UPOKARZASZ BIEDNYCH" (FOTO)

Krzysztof Rutkowski najwyraźniej próbuje osłodzić ukochanej życie. Tuż po jej traumatycznym wyznaniu o zdradzie pochwalił się, że kupił Mai torebkę wysadzaną kryształami. Romantycznie?

MajaKrzysztof Rutkowski chwali się luksusową torebką "na chihuahua" dla żony: "JE*AĆ BIEDĘ"
Źródło zdjęć: © AKPA
Megi

Krzysztof Rutkowski od kilku tygodni przygotowuje się do występów w "Tańcu z Gwiazdami". Detektyw jest jednym z "najmocniejszych" nazwisk tej edycji, jednak "polski agent 007" nie ukrywa, że choreografie i figury nie są jego mocną stroną. Widzowie już w pierwszym odcinku mogli dostrzec, że pląsów detektywa nie da się nazwać tańcem.

Rutkowski otrzymał jeden punkt od Iwony Pavlović, co najwyraźniej tak go rozzłościło, że od razu zaczął snuć rozmaite teorie na temat "Czarnej Mamby". Zapowiedział bowiem, że będzie starał się wyjaśnić, czy Iwona "miała związki przestępcze z Wojtkiem z Zanzibaru". Krzysztof insynuował też, że Pavlović mogła być nawet "naganiaczem gwiazd".

Tymczasem Maja Rutkowski przy okazji występu męża w rozmowie z Pudelkiem otworzyła się na temat jego zdrad. Wspomnienia okazały się tak bolesne, że kobieta omalże nie zemdlała. Nic więc dziwnego, że detektyw postanowił podarować jej coś wyjątkowego na osłodę życia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rozenek debiutuje w "DDTVN", a Rutkowski marzy o Kryształowej Kuli

Mężczyzna pochwalił się na Instagramie, że sprezentował ukochanej wyjątkową torebkę. Podkreślił, że w Polsce są tylko trzy posiadaczki takiego cuda, a Maja jest jedną z pięciu kobiet, które mają cacko wysadzane kryształami.

Je*ać biedę. Specjalnie dla @majaplich torebka na Chihuahua, a ja idę na trening i zapraszam na poniedziałkowy występ. Moja żona jest trzecią kobietą w Polsce, a piątą na świecie, która posiada torebkę wysadzaną kryształami - pisał dumny na Instagramie.

Okazało się jednak, że nie wszystkim spodobały się przechwałki Rutkowskiego. Internauci nie mieli litości i ostro skomentowali jego podarek.

Szok i niedowierzania. Co wam po tych kryształach w torebce? Są rzeczy/cechy, których nie kupisz za żadne pieniądze.

Masakra; Współczuję; Ale jesteś odklejony, chłopie; Cóż za elokwencja.

Przykre pańskie słowa. Je*ać biedę. Żeby ta bieda nigdy nie je*nęła ciebie.

Rozumiem. Można być bogatym i z klasą. Ty upokarzasz innych - biednych. Klasy nie masz żadnej, tak samo jak dobrego wychowania.

Strasznie pan "skromny", detektywie - pisali w komentarzach.

A Wam jak się podoba? Maja wygląda na zadowoloną?

Krzysztof Rutkowski szarpnął się na luksusową torebkę dla żony
Krzysztof Rutkowski szarpnął się na luksusową torebkę dla żony © Instagram
Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski
Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski © AKPA
Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski z synem
Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski z synem © AKPA
Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski
Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski © AKPA
Maja Rutkowski z synem
Maja Rutkowski z synem © AKPA
Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski
Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski © AKPA
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą