Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Krzysztof Skiba KPI z wywodów Edyty Górniak o reptilianach: "Udowadnia, że czarne dziury występują nie tylko w kosmosie, ale także W MÓZGU"

334
Podziel się:

Słowa Edyty Górniak o "biorobotach, hybrydach i reptilianach" wywołały w sieci lawinę komentarzy. Teraz do natchnionego wywodu miłośniczki teorii spiskowych odniósł się Krzysztof Skiba, który nie zostawił na niej suchej nitki. Wykorzystał też okazję, aby uderzyć w rządzących.

Krzysztof Skiba KPI z wywodów Edyty Górniak o reptilianach: "Udowadnia, że czarne dziury występują nie tylko w kosmosie, ale także W MÓZGU"
Krzysztof Skiba drwi ze słów Edyty Górniak o "biorobotach, hybrydach i reptilianach" (AKPA)

Edyta Górniak kolejny raz powróciła na łamy mediów za sprawą kontrowersyjnych poglądów, które od jakiegoś czasu głosi. (Niegdysiejsza) piosenkarka pojawiła się jako prelegentka na XIX Zlocie Wolnych Ludzi, gdzie dziękowała Matrixowi i twierdziła, że "nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę". Miała też ogłosić ze sceny, że wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie.

Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia. To, że ja wystąpiłam w obronie ludzi dwa lata temu, to było z pełnym komfortem, dlatego że ja już wcześniej dostałam przekazy, czyli wiedziałam, co może się wydarzyć i byłam zupełnie spokojna o to, że jest to zaledwie kolejna pułapka - mówiła.

Nie trzeba zatem wyjaśniać, że "świetlista istota" Edyta Górniak znów jest na językach całego kraju i to zdecydowanie nie w pozytywnym kontekście. Głos w sprawie powoli zabierają również osoby publiczne i na razie trudno mówić o wsparciu z ich strony dla poglądów celebrytki. Teraz do głośnego wykładu Edi odniósł się również Krzysztof Skiba, który w przeszłości punktował ją już wielokrotnie.

W obszernym poście na Facebooku muzyk najpierw naświetlił swoim obserwującym sytuację i kontekst, w którym Edyta poruszyła kwestię życia jaszczuro-ludzi na Ziemi. Jak zwykle nie obyło się bez przytyków do jej wykształcenia czy skłonności do odpływania w świat teorii spiskowych.

Edyta Górniak (wykształcenie: dwie klasy technikum pszczelarskiego) ma rację! Na Zlocie Wolnych Od Myślenia Ludzi (zlot foliarzy, fanów UFO, miłośnicy teorii spiskowych) wygłosiła płomienną mowę, pełną bajkowych prawd, które zachwycą każdego, któremu mózg wylał się do umywalki. Zdaniem Edyty są wśród nas bioroboty, hybrydy i reptilianie, czyli ludzie-jaszczury. Nie każdy człowiek ma duszę, a niektórzy tylko udają ludzi, nakładając na siebie powłokę biologiczną - zaczął.

Zobacz także: Edyta Górniak odpływa w teoriach spiskowych

Następnie Skiba skorzystał z okazji, aby wykorzystać wywody Górniak i uderzyć w rządzących. Podzielił przy tym polityków koalicji na trzy kategorie, o których wspominała "uduchowiona" piosenkarka.

I ja ogólnie zgadzam się z tą koncepcją piosenkarki. Bo to przecież niemożliwe, żeby takie stwory jak Morawiecki, Duda, Dworczyk, Terlecki, Ziobro, Witek czy Szydło byli homo sapiens. Oni muszą pochodzić z innych planet. Morawiecki, Duda i Ziobro jak nic pasują do biorobotów. Z kolei Terlecki i Szydło to klasyczni reptilianie. Terlecki może nawet służyć jako wzór człowieka-jaszczura. Witek i Dworczyk to egzemplarze mocno pomieszane, więc nadają się do gatunku hybryd - drwił.

Facebookowy wpis zwieńczył aluzją do rządów Jarosława Kaczyńskiego w PiS oraz zasugerował, że poglądy Edyty niekoniecznie są racjonalne.

Górniak w swym pełnym uroczego bełkotu przemówieniu, podziękowała twórcom filmu "Matrix" za odkrycie prawdy o naszych czasach. Ujawniła, że sama doświadcza kosmicznej energii i od lat ma kontakt z obcą cywilizacją poprzez sygnały, które odbiera całym ciałem. To ostatnie jest sprawą oczywistą i niepodważalną jak przywództwo Jarosława w PiS. Przypadek Edyty udowadnia nauce, że czarne dziury występują nie tylko w kosmosie, ale także w mózgu. Gratulacje! - skwitował.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, gdy Skiba krytykuje poczynania Edyty. Poza obśmiewaniem jej koronasceptycznych poglądów przed laty sugerował też, że "każdy kolejny facet Edyty to kandydat na samobójcę", a ona, jako piosenkarka, już od lat "nie istnieje".

Wkrótce Skiba doczeka się odpowiedzi od "świetlistej istoty"?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(334)
Barbra
2 lata temu
Nie wiem co jest straszniejsze: wywody Edzi czy to że duża część ludzi w komentarzach ją popiera.
Alexa
2 lata temu
Edyta nie nosi nakrycia głowy w upał. I oto konsekwencje;)
X X X
2 lata temu
z Archiwum Edyty
Lula
2 lata temu
Wolność słowa, niech każdy wierzy w co chce jeśli nie robi komuś krzywdy... pomijając rządzących🤪🤪🤪
hmm
2 lata temu
Mamy wolność słowa czy nie ??
Najnowsze komentarze (334)
beny.
2 lata temu
Edytko masz rację .
TWÓJ PAN
2 lata temu
Jezusiczku Edzia, nie męcz się tak, to się leczy
aaa
2 lata temu
Skiba jak zwykle w 10tke :-) bomba
Anon
2 lata temu
Edyta, jeśli to czytasz, to wiedz, że nie jesteś sama. Jesteśmy z Tobą. Tkwimy w tym razem. Oni są bliżej przegranej za każdym razem gdy budzi się kolejny człowiek. Ciemność nigdy nie wygra ze światłem. Gdy zapalisz świecę w ciemnym pokoju, ciemność zblednie trochę, a jesli dołączą inni z latarką, zapalniczką , lampką nocną, to razem zdołają rozświetlić ciemność. Każdy jest na innym etapie przebudzenia, i światło różnych ludzi świeci z różnym natężeniem.
Gosc
2 lata temu
Postawic przed wami samego Jezusa to go ukamienujecie.
Waldek
2 lata temu
Niech już zejdzie ze sceny...............
Gawiedziówka
2 lata temu
Cały czas są prowadzone badania na temat udowodnienia tego, że w człowieku jest pierwiastek aliena, tylko w gawiedziówkach o tym nie usłyszycie, i nie ujrzycie, samemu trzeba doszukiwać, bo to jest ogólnodostępne, ale w przestrzeni publicznej niezbyt popularyzowane.
Gawiedziówka.
2 lata temu
Cały czas są prowadzone na temat udowodnienia tego, że w człowieku jest pierwiastek aliena, tylko w gawiedziówkach o tym nie usłyszycie.
Izyda
2 lata temu
Edzia ma bardziej czystą szyszynkę z tad zna więcej prawdy od tych co dostali rtęć i fluor..lepiej upokożyc jak zrozumieć..a ten Skiba to ciemne siły
Pytamtylko
2 lata temu
A ile klas skończył Skiba?
bogacz
2 lata temu
za duzo miecha zrecie i brak logicznego myslenia u was
Mmm
2 lata temu
Lockdown też się wydawał abstrakcją a był! W sumie to nie można odrzucić tezy jeśli nie da jej się całkowicie zweryfikować☢️
Prawda na jaw
2 lata temu
Skończona bo mówi prawdę że ten świat jest odjechany chory to jest ten system niewolnictwa pracy wyzysku oszustw kapusta grabieży zasobów pod pretekstem wojny misji pokojowej. Drenaż zasobów ludzkich ludzkiej pracy za miskę ryżu bogacenie się nielicznych miliarderów trochę milionerów. Sprzedaż surowców za miliardy sprzedawanie wody co są każdego z nas a nie tej garstki gadów. Kto przejął władze stery na planecie dokładniej od tysięcy dziesiątek tysięcy lat zadajcie sobie pytanie. Chyba że jesteście ograniczeni do jedzenia wydalania niewolniczej pracy kredytów partii mediów głupoty mody konsumpcji i nic więcej nie widzicie co się odwala.Skończona bo mówi prawdę że ten świat jest odjechany chory to jest ten system niewolnictwa pracy wyzysku oszustw kapusta grabieży zasobów pod pretekstem wojny misji pokojowej. Drenaż zasobów ludzkich ludzkiej pracy za miskę ryżu bogacenie się nielicznych miliarderów trochę milionerów. Sprzedaż surowców za miliardy sprzedawanie wody co są każdego z nas a nie tej garstki gadów. Kto przejął władze stery na planecie dokładniej od tysięcy dziesiątek tysięcy lat zadajcie sobie pytanie. Chyba że jesteście ograniczeni do jedzenia wydalania niewolniczej pracy kredytów partii mediów głupoty mody konsumpcji i nic więcej nie widzicie co się odwala.
Sis
2 lata temu
Wolność słowa to wolność słowa i dlaczego krytykujecie Pana Skibę. Ma prawo do wypowiedzenia się i bardzo dobrze napisał zwłaszcza o osobach rządzących. A czy to jest obrażające czy nie ale mógł wypowiedzieć swoje zdanie. Brawo
...
Następna strona