Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Krzysztof Skórzyński pokazywał w "DDTVN", jak udzielać pierwszej pomocy. Ewa Drzyzga nie wytrzymała. SKARCIŁA kolegę na wizji!

185
Podziel się:

Podczas sobotniego wydania "Dzień Dobry TVN" Krzysztof Skórzyński zechciał pokazać widzom, jak prawidłowo korzystać z defibrylatorów AED. W pewnym momencie wtrąciła się Ewa Drzyzga. Dziennikarka skarciła kolegę. Co ją zirytowało?

Krzysztof Skórzyński pokazywał w "DDTVN", jak udzielać pierwszej pomocy. Ewa Drzyzga nie wytrzymała. SKARCIŁA kolegę na wizji!
Ewa Drzyzga skarciła Krzysztof Skórzyńskiego (Dzień Dobry TVN)

Kilka tygodni temu głośno było o wielkich zmianach w "Dzień Dobry TVN". Z prowadzeniem śniadaniówki pożegnali się bowiem Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme oraz Andrzej Sołtysik.

Do grona szczęśliwców, którzy wciąż mogą występować w programie, zalicza się m.in. Ewa Drzyzga. Dziennikarce przydzielono prowadzącego do niedawna format z "Perfekcyjną" - Krzysztofa Skórzyńskiego. Choć nowy duet z pewnością może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w swojej dziedzinie, zdaje się, że nie porywają widzów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ewa Drzyzga: "Jeśli ktoś ma parcie na szkoło, to może się czuć zwolniony z zajęć ze mną"

Ewa Drzyzga skarciła Krzysztofa Skórzyńskiego na wizji

Jednakże ostatnio podczas ich zmiany w końcu zadziało się coś... ciekawego. Sobotnie wydanie formatu w dużej mierze poświęcone było pierwszej pomocy. W studio pojawił się ratownik medyczny, który mówił o tym, że coraz więcej osób wie, jak korzystać z defibrylatorów AED. Skórzyński postanowił samodzielnie zademonstrować, w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy. Przyklejając elektrody do fantomu, zwrócił uwagę na to, że defibrylator "mówi".

Nie wiem, czy to dobrze słychać, mam nadzieję, że tak... - powiedział w pewnym momencie ostrożny Krzysztof. Jego wypowiedź nagle przerwała Drzyzga.

To nie zagaduj go, to będzie słychać - wypaliła.

On mnie cały czas instruuje, co mam robić... - mówił dalej prezenter, zupełnie nie przejmując się tym, co przed chwilą padło z ust jego koleżanki.

Myślicie, że Krzysiek nie usłyszał przytyku czy może po prostu nie chciał na niego reagować?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(185)
Jaaaa
3 tyg. temu
Sorry. Ale nie mogę tej Ewy słuchać. Zero luzu. Wszystko takie wysytudiowane...
Elo
3 tyg. temu
Miało być wielkie Wow, a jak widać jest tragedia. Oprócz kratownicy w oknach nie zmieniło się nic. Poprzedni wystrój studia był o niebo lepszy. Obecnie studio wygląda jak niedokończone, puste i taka trochę betonoza. Jakoś tak bez pomysłu ktoś to urządził. To nie studio tworzy program, tylko ludzie. Twarzami tego programu byli Ania Kalczyńska, Agnieszka Wozniak Starak, Gosia Ohme, Andrzej Sołtysik. Ogromna strata dla programu.
NIESTETY!
3 tyg. temu
Oglądalność popsuła na 1000% Rozenek, proszę popatrzeć ile ludzi nie oglądało kiedy ona miała dyżur.. Pani DYREKTOR sama powinna się zwolnić, bo nie odróżnia profesjonalizmu od kiczu,... Oprócz Rozenkowej oczywiście, pozostali wnosili styl, swoistą klasę, zainteresowanie, ciepło no i kunszt dziennikarski, zarówno Ania Kalczyńska, Agnieszka Wozniak Starak, Gosia Ohme, Andrzej Sołtysik. każdy z widzów miał swoją ulubioną parę prowadzących. Ogromna strata dla programu.😏 Jeśli Pani dyrektor nie potrafi zauważyć co daje dziennikarstwo w programie, to nie nadaje się na dyrektora. Program na żywo wymaga oczywistych predyspozycji, doświadczenia i kontaktu z widzem, którego zabrakło tylko Rozenkowej.
Porażka
3 tyg. temu
Na profilach DDTVN kasują nagminnie krytyczne komentarze, albo komentarze widzów wspominające zwolnionych prowadzących. W tych WOLNYCH MADIACH 😏nie mamy prawa napisać własnej opinii, bo od razu jest skasowana. Nigdy nie pomyślałam, że w mojej ulubionej stacji nie będę mógł wyrazić własnego zdania.🙍‍♂️
Wielki żal
3 tyg. temu
Widziałam fragment DDTVN dzisiaj. Niestety to nie ten program. 😥 Brak szczerości, dużo starań i napięcia, brak pasji, brak tego bycia razem jak to było zawsze, kiedy włączenie DDTVN mogło być jak ciekawi goście w domu na śniadaniu. Zaufanie pomiędzy pracownikami, widzami a stacją zostało BEZPOWROTNIE zniszczone. 😏
Najnowsze komentarze (185)
jon
1 tyg. temu
nigdy jej nie lubialem jest osoba zarozumiala
Jaro
3 tyg. temu
Skór,ynski zachowuje się w miarę normalnie, Drzyzga to aktorka, więc on nigdy nie zgodzi się z nią.Jej się wydaje ,że wszystko wie najlepiej ,a tak nie jest.
Maja
3 tyg. temu
Nie lubie Ewy Drzyzgi. Jest niegrzeczna ,przerywa zaproszonym gościom, wszystko wie lepiej
Ted
3 tyg. temu
Babcia Ewa jest nudna, brak poczucia humoru, do wymiany
emerytka
3 tyg. temu
Duży błąd że została pani Ewa a nie pani Agnieszka
papandeo
3 tyg. temu
Wystarczy zmienić kanał lub wyłączyć.
Irena
3 tyg. temu
Pani Drzyzga nie umie sie ubierać, jest coraz gorzej. Fryzura wyostrza dlugi nos, nie dobrze to wygląda
Ela
3 tyg. temu
Drzyzga była świetna w "rozmowach w toku" Tu się nie nadaje. Jest nudna i żenujaca. Taka " kujonka" z dawnych lat. Zero luzu i polotu. Nie da się jej oglądać...
Anna
3 tyg. temu
Jaga Jaga
Oli
3 tyg. temu
Pani Drzyzga się wymądrza, Agnieszce też nie dawała dojść do słowa, ale Szulim umiejętnie to tonowała i było dobrze. W ogóle Szulim ma swój styl i była dobra w śniadaniówce, miała ciekawe komentarze. Coś się działo. To ją zwolnili, a zostawili przemądrzałą Drzyzgę. Kto to wymyślił????
erer
3 tyg. temu
duzo ludzi przestalo ogladac a p. drzyzga to nadaje sie do rozmow w toku pozdro
Ktos
3 tyg. temu
Zachowuje się jakby sama program prowadziła był czas odwyknąć wkurza mnie
🌚🌚🌚
3 tyg. temu
NO faktycznie, odkrycie. KAżdy defibrylator ma wgrane instrukcje głosowe, jak inaczej laik miałby go zastosować?
Alutka
3 tyg. temu
Ta para to nieporozumienie
...
Następna strona