Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Krzysztof Śmiszek PODARŁ projekt ustawy Kai Godek na wizji! "To kpina z rozumu i intelektu. Powinien trafić do ŚMIETNIKA"

234
Podziel się:

Poseł Lewicy, a prywatnie partner Roberta Biedronia, starł się z "aktywistką" w Polsacie. "Pani chce zmienić polskie społeczeństwo w miejsce szczucia i dzielenia" - grzmiał.

Krzysztof Śmiszek PODARŁ projekt ustawy Kai Godek na wizji! "To kpina z rozumu i intelektu. Powinien trafić do ŚMIETNIKA"
Krzysztof Śmiszek podarł na wizji projekt ustawy Kai Godek (YouTube - Polsat News)
bECRgNNN

W poniedziałek Fundacja Życie i Rodzina na czele z Kają Godek złożyła w sejmie projekt ustawy "Stop LGBT", zakładającej całkowity zakaz organizowania Marszów Równości i innych "manifestacji propagujących związki jednopłciowe". Organizacja domaga się również m.in. zakazów promowania "płci jako bytu niezależnego od uwarunkowań biologicznych" i "rozwiązań prawnych mających na celu uprzywilejowanie związków osób tej samej płci". Podczas specjalnej poniedziałkowej konferencji przed budynkiem sejmu Godek poinformowała także o złożeniu wraz z projektem podpisów zbieranych wcześniej w ponad 180 polskich kościołach.

Kolejna kontrowersyjna inicjatywa Kai Godek mająca chronić tradycyjne rodzinne wartości już zdążyła odbić się szerokim echem w mediach. We wtorek aktywistka wystąpiła na antenie Polsat News, gdzie gościem był również poseł Lewicy, a prywatnie partner Roberta Biedronia, Krzysztof Śmiszek.

bECRgNNP

W rozmowie z Agnieszką Gozdyrą Godek w charakterystyczny dla siebie sposób postanowiła za wszelką cenę przekonać widzów do swoich racji. Z jej ust padły więc słowa m.in. o tym, że "ruch LGBT dąży do totalitaryzmu i całkowitej dominacji przestrzeni politycznej". Aktywistka uparcie przekonywała, że Marsze Równości są niezgodne z Konstytucją, gdyż jej zdaniem łamią art. 18 ustawy zasadniczej mówiący o ochronie rodziny. Stwierdziła nawet, że manifestacje przyczynią się do "obalenia porządku konstytucyjnego". Za szczególne zagrożenie uznała też możliwość posiadania potomstwa przez pary homoseksualne oraz korzystanie z usług surogatek w niektórych krajach.

To jest efekt tego, co osiągnął ruch LGBT między innymi właśnie poprzez regularnie odbywające się parady równości - grzmiała.

bECRgNNV

Po chwili głos zabrał Krzysztof Śmiszek, który nie ukrywał, że złożony przed Godek projekt wyraźnie uderza w szereg podstawowych konstytucyjnych praw i wolności obywatelskich.

Miałem okazję przeczytać ten projekt i pozwolę go sobie ocenić jako prawnik, ale też jako osoba homoseksualna, która będzie dotknięta jego skutkami, jeśli taka ustawa weszłaby w życie. Projekt ustawy, który złożyła pani Godek, łamie podstawowe zasady konstytucyjne. Jest kpiną z rozumu, intelektu, ludzi, a przede wszystkim kpiną z konstytucji. Ten projekt łamie podstawową wolność konstytucyjną, jaką jest wolność zgromadzeń. Nikt z uwagi na swoje widzimisię nie może ograniczać praw do demonstrowania - mówił poseł.

Śmieszek podkreślił, że projekt ustawy "Stop LGBT" godzi także w prawo obywateli do wyrażania własnych opinii, wolność ekspresji, stowarzyszania się oraz uderza w gwarantowaną konstytucyjnie obywatelską równość.

Ten projekt nie może wejść pod obrady sejmu. Ten projekcik nie tylko powinien trafić do zamrażarki sejmowej, ten projekt powinien trafić do sejmowego śmietnika, bo tylko tam jest miejsce tego typu projekcików - powiedział Śmieszek, po czym podarł egzemplarz projektu ustawy Godek na wizji.

bECRgNNW

Poseł stwierdził również, że obrończyni tradycyjnych wartości chce zmienić polskie społeczeństwo w "miejsce szczucia i dzielenia", w którym za słuszny uważany będzie jedynie światopogląd jednej opcji "w niezwykle ekstremistycznej i radykalnej wersji".

Zobaczcie fragment rozmowy Krzysztofa Śmiszka i Kai Godek.

bECRgNNX
bECRgNNY
bECRgNOq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(234)
Aga
10 miesięcy temu
Po co zakazywać marszy równości? Ludzie są różni, mają różną wiarę i różną orientację. Tak po prostu jest, niezależnie od tego, czy jakiejś Pani Godek podoba się się to czy nie. Większość Polaków nie opowiada się ani za skrajną lewicą ani prawicą. Tylko że obecnie skrajnie prawicowa sekta dorwała się do władzy i chce wszystkimi rządzić według swojego widzi mi się. Chore.
Ola
10 miesięcy temu
Nie jest tajemnicą, ze ona ma dziecko z zespołem Downa, którym nie ma ochoty się zajmować. Całymi dniami jest poza domem, a dzieckiem zajmują się niańki. Ona ma przerąbane, więc inne kobiety też mają mieć.
Gość
10 miesięcy temu
Marsze to marsze, grupa ludzi idzie, cieszy się, gra muzyka, kolorowe stroje. Tym ludziom nie jest łatwo odnaleźć się w naszym kraju na co dzień, nie wiem czemu mielibyśmy odbierać im szansę na odczucie, że dla wszystkich jest miejsce. Nikt dzięki marszom nie adoptuje dzieci co to za gadanie, to nie jest takie hop siup nawet dla heteroseksualnych par. A niektóre homoseksualne pary mają dzieci z poprzednich związków. Nie wszystko jest zero jedynkowe
bECRgNOr
Rrt
10 miesięcy temu
Widziałam ten program, i mimo że nie zgadzam się z poglądami Godek, to nie rozumiem po co zaprosili ją do programu. Cały czas jej przerywali, kpili z niej. W pewnym momencie aż wzbudziła moje współczucie. Po prostu nie powinni jej tam zapraszać, i tak prawie nikt się z nią nie zgadza.
Illl
10 miesięcy temu
Zgorzkniala ,zawistna Pani ma decydowac o tym czy mam rodzic chore dziecko ,czy mam pozwolic zdrowemu dziecku decydowac o tym kim chce byc zalosne ,P.S jestes niedowartosciowana i nigdy nie osiagniesz spokoju poki nie pokochasz ludzi wokol siebie i nie skupisz sie na swoim a nie innych zyciu ,powodzenia
Najnowsze komentarze (234)
Gość
10 miesięcy temu
Godek czyta Pudelka . I bierze sobie do serca opinie Pudelkowiczow ! Patrz - fryzura :)) We wcześniejszych artykułach były bardzo sensowne charakterystyki G. , również dotyczące jej poprzedniej fryzury z grzywką . Najnowsze zdjęcia - zmiana ! A ja już nie wiem , która gorsza ....:(
onq
10 miesięcy temu
Dla mnie ta prowadzaca jest beznadziejna , oglądałam z nią 2 programy i za każdym razem przełączałam. Wtraca się do rozmówców, jest agresywna, stronnicza.dla mnie dziennikarz powinien być transparentny i absolutnie nie stronniczy.
Cudna❤️
10 miesięcy temu
Każdy mężczyzna marzy o takiej ponętnej kobiecie.
Niania
10 miesięcy temu
Kajka dzieci potrzebują mamy w domu, a nie w tv. Zajmuj się swoim Gniazdem. Zaniedbujesz rodzinę
Pytam
10 miesięcy temu
Dlaczego zniknęło ponad tys kom??
Tina
10 miesięcy temu
Jestem matką, babcią i wierzącą katoliczką ,mam rozum i wolną wolę by żyć zgodnie z własnym sumieniem a za własne zachowania i wybory będę spowiadała się tylko na sądzie ostatecznym, nigdy według zasad narzucanych przez instytucje rządowe i ustawy. Rodzina jest największą wartością ale nikt nie ma prawa nakazać mi być kimś innym niż jestem.
Niezadowolona
10 miesięcy temu
Ta Pani skoro tak popiera rodzinę to niech się zajmie swoją
Ola
10 miesięcy temu
Pani Godek zbiera podpisy w kościołach, gdzie w większości są to kobiety starsze,one z pewnością już nie urodzą a pary jednopłciowe to dla nich jedna wielka niewiadomą a i tak poprą to co ksiądz powie
bECRgNOj
Stop hejt
10 miesięcy temu
Co ci ludzie próbują osiągnąć? Zakaz aborcji, zakaz bycia innej orientacji. Czego jeszcze zakażą? Zakaz wiary w innej niż katolicka? Ateista? Nie! Musisz być katolikiem, nie możesz nie wierzyć w nic. Kiedy są wybory? Ja chce głosować! Byle nie na PiS.
she
10 miesięcy temu
Jak ona bardzo nienawidzi ludzi..przerażające.
Popieram
10 miesięcy temu
Kolejny idiotyczny, szkodliwy i nienawistny pomysl Kai Godek. Nie wiem co jej sie przytrafilo w zyciu, ze tak potrzebuje nienawidzic innych ludzi, nie wiem co jej to daje, ale to sie juz naprawde musi skonczyc. Niech ja ktos moze mocno przytuli, moze to cos da.
Skarbówka
10 miesięcy temu
Chciałabym zobaczyć w 2021 PIT pani Godek za 2020r i oświadczenie majątkowe :) jak cudownie wzrosły jej dochody po tym pięknym pracowitym roku.
Jan
10 miesięcy temu
mnie sie Kaja Godek podoba jako kobieta jest bardzo seksowna i pociagajaca, chetnie bym poszedl z nia na wino i dansing
janek
10 miesięcy temu
bardzo poważne pytanie mam. CZY MOŻNA ZEBRAĆ PODPISY I POSTARAĆ SIĘ O ZAKAZ KAI GODEK??? przecież zebralibyśmy ze 2 miliony. taki projekt obywatelski. plis
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECRgNPc
bECRgNPd
bECRgNPe
bECRgNPf
bECRgNPg
bECRgNOL