Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Krzysztof Stelmaszyk otwiera się na temat seksu w dojrzałym wieku. Mówi o potrzebie namiętności

78
Podziel się:

W najnowszym wywiadzie Krzysztof Stelmaszyk mówił, że seks nie powinien być tematem tabu. Aktor zdradził także, jak na przestrzeni lat zmieniło się kręcenie scen łóżkowych. Kiedyś bywało niezręcznie.

Krzysztof Stelmaszyk otwiera się na temat seksu w dojrzałym wieku. Mówi o potrzebie namiętności
Krzysztof Stelmaszyk otwiera się na temat seksu (AKPA)

Od kilku lat coraz więcej mówi się na temat seksu w dojrzałym wieku. Śmielej wypowiadają się w tej kwestii także i osoby z show biznesu. Głos w sprawie pożycia po pięćdziesiątce zdążyły zabrać m.in. Majka Jeżowska, Mariola Bojarska-Ferenc czy Urszula Dudziak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sceny seksu w serialach po badaniach na koronawirusa

Krzysztof Stelmaszyk poruszył temat seksu

W niedawno udzielonym wywiadzie ten temat poruszył także Krzysztof Stelmaszyk. Znany z takich produkcji jak: "Złotopolscy", "Listy do M. 2" czy "39 i pół" aktor, odnosząc się do scen erotycznych, które odgrywa w nowym filmie Katarzyny Rosłaniec, "Jezioro Słone", wypowiedział się w kwestii seksu na późniejszym etapie życia. W rozmowie z "Plejadą" 64-latek stwierdził, że tabuizowanie tej sfery życia jest źródłem wielu problemów:

Przez setki lat byliśmy uciemiężeni tym tematem. Narobiło to wiele szkód w relacjach i życiorysach. Czas najwyższy, by seks przestał być tematem tabu. Przecież on jest ważną częścią relacji międzyludzkich. Powinniśmy o nim rozmawiać, a nie wstydzić się tego - apeluje aktor i do daje: Tylko w ten sposób możemy zrozumieć pewne sprawy, pomóc sobie lub innym, coś uzdrowić. Zamiatanie tego pod dywan i udawanie, że ten temat nie istnieje lub nas nie dotyczy, nie przyniesie nic dobrego.

Krzysztof Stelmaszyk o potrzebie zbliżeń bez względu na wiek

Zaznaczył, że niezależnie od wieku, wszyscy potrzebujemy bliskości:

Często usypiamy czy zaniedbujemy tę potrzebę namiętności, nie dajemy jej dojść do głosu, ale ona cały czas gdzieś w nas jest. I to bez względu na wiek - mówi Krzysztof.

Stelmaszyk wspomina najtrudniejsze sceny łóżkowe

W dalszej części wywiadu opowiada, jak na przestrzeni lat zmieniło się podejście do kręcenia scen przedstawiających zbliżenia.

Dziś sceny erotyczne kręci się zupełnie inaczej niż 20 czy 30 lat temu. Dawniej zdarzało się tak, że reżyserzy oczekiwali, że aktorzy położą się obok siebie, rozbiorą i zaczną działać. Pamiętam, że kiedyś z ust jednego reżysera padła w takiej sytuacji komenda: "Róbcie!". Dzisiaj jest to nie do pomyślenia. Co to znaczy "róbcie"?! Seks uprawiać można ze swoją partnerką, a przed graniem takich scen trzeba szczegółowo wszystko ustalić - relacjonuje doświadczony aktor.

Dobrze, że głośno o tym mówi?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(78)
HamsterBoo
1 tyg. temu
Fajny, ogarnięty facet.
Ola
1 tyg. temu
Wszystko fajnie, zgadAm się, ale nie wrzucamy wszystkich do jednego worka. Są ludzie którzy nie są zainteresowani obcowaniem seksualnym. To też jest normalne choć dla wielu niepojęte. Nie mówmy, że wszyscy maja potrzebę cielesności i namiętności bo zwyczajnie tak nie jest.
TOMI
1 tyg. temu
Z nim to jeszcze by poszalał. Dobrze się trzyma, przystojny, dojrzały facet.
Słownik
1 tyg. temu
Wszystko fajnie, tylko on się nazywa STELMASZYK a nie Stelmaszczyk.
Kalina
1 tyg. temu
Potrzeba namiętności nie przemija z wiekiem. To jest jed a z podstawowych potrzeb człowieka tak naprawdę. Ciało się starzeje, w środku człowiek jest taki sam
Najnowsze komentarze (78)
Widz
1 tyg. temu
Chyba Glinska rzuciła to hasło
Gość
1 tyg. temu
Mega sexy facet mimo wieku.
Baba Jaga
1 tyg. temu
Przypomina trochę Seana C w średnim wieku. Tylko, że Sean miał takie "światło", błysk w oczach. Głowa pokryta siwizną, a oczy w ciemnej oprawie iskrzyly. To był piękny facet!
&$#
1 tyg. temu
Pełowiec, niestety
Anna
1 tyg. temu
Kolega Bredzislawa... i wszystko jasne
Prawda
1 tyg. temu
Pisałeś przed czy po. Pigułce?
Ahh
1 tyg. temu
Przystojny zadbany facet. Z urody przypomina mi Szona Connerego.
Henio
1 tyg. temu
Ale daddy
Gość
1 tyg. temu
Wydaje mi się że sex jest po to żeby spajać ludzi, którzy nie są idealnie między sobą dobrani, żeby związki się nie rozpadały. Bo jak się znajduje taka prawdziwie bratnia duszę, to relacje buduje sie raczej inaczej i ten sex jest niepotrzebny. Im większe zasoby psychiczne tym większe pole do popisu do zespalania relacji, nie potrzeba się gzić, takie mam obserwacje sory
Krowa która d...
1 tyg. temu
Tak szczerze- czy naprawdę ktoś uważa ze temat seksu wymaga jeszcze większej „ Normalizacji” niż dotychczas? Ze jest gdziekolwiek pominięty? Bo mam wrażenie ze ciało, fizyczność, cielesność, seksualność to jest os każdego poruszanego obecnie tematu. Jakby nic bez tego nie istniało. Wiec jak bardziej chciałby ten Pan o seksie rozmawiać? Wchodzić do sklepu i pytać Pani na kasie czy już dzisiaj go uprawiała i jak i co lubi najbardziej?
Ttttaka-taka
1 tyg. temu
Jest fajnie, jakoś się udało, a potem on idzie do łazienki i widzisz płaski obwisły i pomarszczony za dek. Kobiety mają jeszcze w tym wieku jędrniejszy, bo tłuszczyk tam się trzyma długo.
Olga
1 tyg. temu
Na serio ? Celebryci od lat sprzedają wszystko nawet intymne sprawy . Co chwila nowe związki i dzieci . On chyba chciałby żeby w związku był zawsze ogień.
Miś
1 tyg. temu
Chcę wiedzieć który to reżyser krzyknął "róbcie" . Ktoś ma jakiś trop?
Molly
1 tyg. temu
Myślałam że będzie fanzolił a tu zaskoczenie, świetny facet
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie