Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Książę Andrzej komentuje domniemany romans z NIELETNIĄ NIEWOLNICĄ: "Nie pamiętam tej pani"

45
Podziel się:

Media huczą na temat kompromitującej relacji księcia z miliarderem-pedofilem Jeffreyem Epsteinem od lat. Syn królowej dopiero teraz postanowił udzielić komentarza w sprawie.

Książę Andrzej komentuje domniemany romans z NIELETNIĄ NIEWOLNICĄ: "Nie pamiętam tej pani"
(fot. East News)
bEClxkJN

Po miesiącach niedomówień i skandalicznych plotek młodszy syn królowej Elżbiety II - książę Andrzej nareszcie odważył się udzielić wypowiedzi w sprawie skomplikowanej relacji, jaka łączyła go z Jeffreyem Epsteinem - miliarderem podejrzanym o pedofilię i czerpanie zysków z usług nieletnich niewolnic seksualnych, które przetrzymywał ponoć na swoich prywatnych wyspach. Virginia Roberts - jedna z wielu ofiar bogacza - twierdzi, że w wieku 17 lat była zmuszana do stosunków z księciem aż trzykrotnie. Amerykańskie służby nieraz próbowały przesłuchać "royalsa", jednak ten regularnie wykręcał się ze składania zeznań, powołując się na polityczny immunitet.

Żeby było jeszcze ciekawiej, książę Andrzej nie zerwał relacji z Epsteinem nawet po tym, jak ten został chwilowo zwolniony z więzienia, gdzie wcześniej trafił za podejrzenia o pedofilię. Dobry przyjaciel odwiedził nawet wówczas oskarżonego w Nowym Jorku, czego podobno najbardziej dzisiaj żałuje.

bEClxkJP

"To mnie właśnie męczy każdego dnia, ponieważ było to coś, co nie przystoi członkowi rodziny królewskiej, a przecież staramy się utrzymać jak najwyższe standardy i tradycje, a ja zawiodłem. Po prostu" - skomentował w elektryzującym wywiadzie dla BBC, który w założeniu miał oczyścić jego imię.

Prowadząca rozmowę gwiazda brytyjskiej telewizji Emily Maitlis nie ułatwiała jednak Andrzejowi zadania.

"Ona (Virginia Roberts - przyp. red.) twierdzi, że poznała cię w 2001 roku. Mówi, że jadła z tobą, tańczyła w klubie nocnym Trumpa w Londynie. Później udała się z tobą do Belgravii należącej do Ghislaine Maxwell - twojej przyjaciółki (oskarżanej o budowanie haremu dla Epsteina - przyp. red.), aby tam odbyć z tobą stosunek seksualny. Jaka jest twoja odpowiedź?" - dociekała dziennikarka.

bEClxkJV

"Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek spotkał tą panią" - odpowiedział zdawkowo Andrzej.

Produkcja BBC podała do wiadomości, że królewska rodzina nie wnosiła o powstrzymanie się od pytań na żadne tematy. Co więcej, królowa została poinformowana o wywiadzie, choć jeśli mamy być szczerzy, to przypuszczamy, że to właśnie ona zmusiła swojego nieogarniętego syna do publicznego posypania głowy popiołem.

Wierzycie, że wywiad w państwowej telewizji wystarczy, aby zagłuszyć krążące od lat plotki o dewiacjach księcia Andrzeja?

bEClxkJW
bEClxkKq
KOMENTARZE
(45)
Ewa
2 lata temu
Potem taki nierób i zboczeniec nawiesza medali i idzie na ważne spotkania .
Ala
2 lata temu
Brat jej ojca został pozbawiony tytułów za to tylko że poślubił rozwódkę a ten za pedofilię nietknięty... monarchia się skończyła
Twoj Nick
2 lata temu
Dobrze że są zdjęcia, zdjęcia pamiętają.
bEClxkKr
gość
2 lata temu
nie pamięta tej lasko, bo widocznie za dużo ich było
Gość
2 lata temu
Pedofilska siatka miliarderów i vipow istnieje na całym świecie, to dla nich porywane są dzieci, mówi się też o rytuałach jakie przeprowadza się w tych kręgach.. czują się bezkarni bo są elitą..
Najnowsze komentarze (45)
...
2 lata temu
MK ULTRA
ipp
2 lata temu
Ni za tym ni po tym,ale ona na tych zdjęciach nie wygląda jakby ktoś ją do czegoś zmuszał ,kasy potrzeba ?
Facet
2 lata temu
Wszyscy faceci myślą penisam? W takim wypadku dziękujcie im wszystkie kobiety za to, bo jak by tak nie było, to niejedna była by starą panną i niejedna musiała by za seks płacić. Nie wszystkie jesteście cudem.
szok
2 lata temu
A którą pamięta?!
Lulu
2 lata temu
Ona nie wyglada na zniewoloną
Baks
2 lata temu
Najwięcej pedofilia jest tam gdzie jest kasa bo się kręci od tego
Tooop
2 lata temu
Ten to umie sie zabawic
Ewa
2 lata temu
Potem taki nierób i zboczeniec nawiesza medali i idzie na ważne spotkania .
bEClxkKj
gość
2 lata temu
nie pamięta tej lasko, bo widocznie za dużo ich było
lula
2 lata temu
ale tępy twarz
Jsjs
2 lata temu
Toz widac ze z niego taki obslizgly krw iarz
gość
2 lata temu
Dla interesujących się tymi tematami to nic niezwykłego, pedofilia pośród elit, ofiary z ludzi.
pop
2 lata temu
Myślę, że cała ta rodzina jest mocno zepsuta..
UK 🇬🇧
2 lata temu
MONARCHIA TO PATOLOGIA ❗❗❗
Oferty dla Ciebie
bEClxkLc
bEClxkLd
bEClxkLe
bEClxkLf
bEClxkLg
bEClxkKL