Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|

Książę Harry twierdzi, że Pałac zawarł tajną umowę z gigantem medialnym. Książę William miał otrzymać "bardzo dużą sumę"

126
Podziel się:

Media znów powróciły do afery hakerskiej z brytyjską rodziną królewską w tle. Wszystko przez księcia Harry'ego, który pozwał koncern medialny i ujawnił, że książę William otrzymał "dużą sumę" od wydawcy tabloidów w ramach "tajnej umowy" z Pałacem.

Książę Harry twierdzi, że Pałac zawarł tajną umowę z gigantem medialnym. Książę William miał otrzymać "bardzo dużą sumę"
Książę Harry pozwał koncern medialny. W tle afera z księciem Williamem (Getty Images)

Jednym z większych skandali obyczajowych w Wielkiej Brytanii była wielka afera hakerska, która rozpoczęła się w 2007 roku, a jej punkt kulminacyjny nastąpił cztery lata później. Na jaw wyszło wtedy, że koncern News Group Newspapers, należący do magnata medialnego Ruperta Murdocha, podsłuchiwał nielegalnie brytyjskich celebrytów, polityków, a nawet ofiary wypadków. Wydawca tabloidów "The Sun" oraz nieistniejącego już "News Of The World" miał regularnie przechwytywać m.in. prywatne wiadomości i nagrania z poczty głosowej księcia Harry'ego oraz księcia Williama.

Książę Harry pozwał wydawcę tabloidów. Nowe informacje w sprawie afery podsłuchowej

O skandalu sprzed lat znów zaczęły rozpisywać się międzynarodowe media, które dotarły do treści pozwu wytoczonego koncernowi Murdocha przez księcia Harry'ego. Prawnicy brytyjskiego arystokraty zaznaczyli w nim, że NGN przechwycił wiadomości poczty głosowej, uzyskał prywatne informacje poprzez oszustwo i użył prywatnych detektywów do nielegalnego zdobycia informacji. Najwięcej emocji wzbudził jednak nieznany dotąd fakt, że gigant medialny miał podpisać "tajną umowę" z przedstawicielami Pałacu Buckingham.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mosty między księciem Harrym i jego rodziną są już spalone?

Książę William otrzymał od wydawcy tabloidów "bardzo dużą sumę"? Tak twierdzą prawnicy Harry'ego

Według najnowszych informacji, prawnicy księcia Harry'ego udostępnili dokumenty, które wskazują, że książę William otrzymał w 2020 roku "bardzo dużą sumę" od wydawcy tabloidów i nie poinformował o tym opinii publicznej. "Tajna umowa" z Pałacem miała mieć na celu uregulowanie roszczenia związanego ze zhakowaniem telefonów royalsów, a także opóźnienie wniesienia własnego pozwu przez młodszego syna króla Karola III. Harry twierdzi, że o całej sprawie wiedziała jego babcia, królowa Elżbieta II.

Uzasadnieniem było to, że między instytucją (brytyjską rodziną królewską) a wyższym kierownictwem News Group Newspapers zostało osiągnięte tajne porozumie. Powodem tego była chęć uniknięcia sytuacji, w której członkowie rodziny królewskiej musieliby zasiąść jako świadkowie i relacjonować szczegóły prywatnych i bardzo wrażliwych wiadomości głosowych, które zostały przechwycone - relacjonuje BBC.

Ujawnienie szokujących informacji ma być odpowiedzią prawników Harry'ego na wniosek o odrzucenie pozwu, który złożyło wydawnictwo News Group Newspapers. Koncern argumentował, że czas na składanie roszczeń w związku ze skandalem podsłuchowym już minął. W obliczu rewelacji o "tajnej ugodzie", rzecznik księcia Williama przekazał, że nie będzie komentował trwających spraw sądowych. W sprawie milczą także Pałac Buckingham oraz NGN.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(126)
Ewa
12 miesięcy temu
A nawet jeśli, to co z tego?????? Chyba normalne, że wolał ugodę niż zeznawania o prywatnych rozmowach w sądzie.
Lool
12 miesięcy temu
Zaraz leci na koronację i jeszcze oczernia brata, on naprawdę nie ma wstydu. Ja bym się nie pokazała.
Yyy
12 miesięcy temu
Co jest szokującego w tych dokumentach? Że William podpisał ugodę zamiast ciągnąć sprawy sądowe??? 🤦🤦🤦
Gosc
12 miesięcy temu
Domaga się pieniędzy - skoro William coś wg niego dostał to i on chce
Gość
12 miesięcy temu
Jego trzeba by przebadać. Uciekł przed mediami, żeby ciągle zwracać na siebie uwagę. I tak, z całą pewnością każdy koncern mu zakłada podsłuchy, bo on jest taaaki ważny
Najnowsze komentarze (126)
123
12 miesięcy temu
A jak Harry, zgarną miliony za opluwanie rodziny to jest dobrze ... bo to Harry. Zarówno Harry jaki i Megan wyznają zasadę Kalego - Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy (...) to jest zły uczynek (...). Dobry, to jak Kali zabrać komu krowy.
Coco
12 miesięcy temu
Wszyscy chcą kasy ,nawet ci bogaci ,normalne
lol
12 miesięcy temu
Dlaczego ludzie którzy mało wiedzą wypowiadają się najczęściej!?
gość
12 miesięcy temu
Ok, niech się sądzi, tylko dlaczego wciąga w swoje sprawy zmarłą babkę i brata. "Królowa wiedziała"!!! "Wiliam zainkasował sporą kwotę"!!! Sensacja i skandal? Nie, ani sensacji, ani skandalu tu nie ma. Doszło do ugody i nie jest to zabronione, tylko ten wiecznie zrzędzący, zawistny i jątrzący nieudacznik przy każdej okazji usiłuje strzyknąć jadem.
Carole
12 miesięcy temu
Wiecie że Pary Pieces, czy jak tej firmie rodziców Kate, plajtuje? Niby szukają kupca, ale gotowi są do transakcji słono (chodzi o milion, może dwa) dołożyć, byle się pozbyć. Firma jest bardzo zadłużona i ma różne kłopoty. Miejmy nadzieję że dobry zięć okaże się pomocny.
Attn.
12 miesięcy temu
Jakkolwiek komentujące to osoby ekscytują się aspektem finansowym, nie ten jest bynajmniej najważniejszy, lecz chronologia wydarzeń, wyjątkowo korzystna dla Księcia Harry'ego. Otóż NGN usiłuje oddalić pozew Księcia Harry'ego, motywując to przedawnieniem. Książę Harry pozwał NGN w roku 2019. W roku 2020, czyli rok później, ten sam NGN wypłacił Księciu William'owi sporą sumę, czyli zawarł z nim ugodę w tej samej sprawie (bracia początkowo mieli występować przeciwko NGN razem). W ten sposób, NGN przyznał się do winy ROK PÓŹNIEJ niż wytoczony mu przez Księcia Harry'ego proces. Ergo, kwestia przedawnienia automatycznie zostaje odrzucona, i Harry wygrywa proces.
Kala
12 miesięcy temu
A Harry o tym mówi bo??? Nie dostał swojej działki i mu przykro? Straszne co się z nim porobiło. Oni z Megi lubią żyć na pierwszych stronach tylko na swoich zasadach, chcą żeby pokazywać i opisywać wymyślone wykreowane przez nich sytuacje. Nie można zarobić ble, chcą pisać prawdę ble.. recepta na wywiad z nimi : pokażemy sztuczny świat a wy nam za to dużo zapłacicie? Nie chcecie - as z rękawa - ckliwa sytuacja rodzinna związana z rodzina królewska i robienie z siebie ofiary to ich recepta na sukces
jacekk
12 miesięcy temu
Co on jeszcze wymyśli żeby opluć własną rodzinę.
Gosc
12 miesięcy temu
Czy brat z Australii będzie na koronacji?
Gosc
12 miesięcy temu
Wszystkiemu winna Kaśka,Megan i Camila ze ten dwor się rozwala ,wszyscy umieraja i kłócą się bracia ,burdel nie dwor
Bmje
12 miesięcy temu
Harry najlepszy król!
Jen
12 miesięcy temu
Harry the best!!
Jen
12 miesięcy temu
William kasę zgarnął i siedzi cicho....taki uczciwy przyszły król. Harry dużo wie, i mógłby dawno więcej powiedzieć że byłby skandal tylko powstrzymuje się że względu na rodzinę. A ta tacy idealni jak wszystko udają!!!
www
12 miesięcy temu
Dziwne, w książce Harrego jest dużo na temat ojca i jest dużo pozytywnych uczuć. Harry kochał ojca wiedząc, że jest kochany tyle że nietypowo okazywano tam miłość. William natomiast zaczął odpływać i takie są fakty. O tym że jest snobem i nie lubi sprzeciwu od kilku ładnych lat krążą wieści i ich autorem nie jest Harry.
...
Następna strona