Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Książę Karol POZBYŁ SIĘ zdjęć księcia Harry'ego?! (FOTO)

86
Podziel się

Internauci odnotowali, że na najnowszym nagraniu z udziałem księcia Karola w tle brakuje fotografii księcia Harry'ego. Miejsce na zdjęcie Williama i jego najstarszego syna George'a się natomiast znalazło. Czyżby Karol próbował coś w ten sposób zasygnalizować?

Książę Karol POZBYŁ SIĘ zdjęć księcia Harry'ego?! (FOTO)
Książę Karol i książę Harry (fot. Getty)
bEiPTEXp

Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że książę Karolksiążę Harry nie zdołali jeszcze zakopać wojennego topora. Według doniesień brytyjskiej prasy następca tronu był roztrzęsiony wywiadem syna u Oprah Winfrey. Jakby Windsorom mało było skandalów, Harry niedawno podzielił się też publicznie spostrzeżeniami na temat błędów wychowawczych popełnionych przez Karola, a już niedługo premiery doczeka się nowy serial dokumentalny z rudowłosym księciem otwierającym się na temat traumy życia w rodzinie królewskiej. Trudno się dziwić, że tata jest średnio zadowolony z jego poczynań w Hollywood.

Choć w okołopałacowych kręgach aż huczy od plotek na temat niechęci, którą książę Karol zaczął pałać do syna, do tej pory brakowało namacalnych dowodów na rosnącą między nimi przepaść. Aż do dziś. W sieci właśnie opublikowano nagranie z udziałem Karola, na którym przyszły monarcha zapowiada inicjatywę sadzenia drzew na terenie całej Wielkiej Brytanii z okazji 70. rocznicy koronacji królowej Elżbiety II. Zamysł to bez wątpienia szlachetny, cała uwaga internautów skupiła się jednak na pojedynczej fotografii widocznej za plecami księcia.

bEiPTEXr
Zobacz także: Książę Harry sam na pogrzebie księcia Filipa. Nie będzie szedł obok brata, księcia Williama

Stojąca na kredensie rodzinna fotografia przedstawia królową z trzema najbliższymi w kolejce do tronu Windsorami - Karolem, Williamem oraz jego synem Georgem. Można stwierdzić, że Harry nie znalazł się na zdjęciu, ponieważ korona nigdy mu akurat nie grozi. Zastanawiający jest natomiast fakt, że akurat tylko to zdjęcie pojawiło się na nagraniu. W trakcie pandemii Karol wielokrotnie brał udział w konferencjach online ze swoich gabinetów w rezydencjach Highgrove i Birkhall. Wtedy jednak za każdym razem otaczała go cała masa fotografii, a na wielu z nich można było odnaleźć Harry'ego i jego syna Archiego.

bEiPTEXx

Karol niewątpliwie jest świadomy doniesień na temat swojego konfliktu z synem, należy się więc zastanowić, czy za pomocą nagrania nie chciał przypadkiem wysłać jasnego komunikatu do swojego potomka.

Czy następcy tronu i krnąbrnemu księciu uda się jeszcze pogodzić?

bEiPTEXy
bEiPTEXz
bEiPTEXS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(86)
Anna
miesiąc temu
To jest zdjęcie z Elżbietą i jej następcami.
jaga
miesiąc temu
Przecież widać, że na zdjęciu są wzyscy następcy tronu razem z królową
Leslie
miesiąc temu
Jakby mnie dorosły syn, którego sponsoruję obsmarował w prasie i nazwał rasistą to też bym nie chciała za często na niego patrzeć. Ale te zdjęcia w tle to pewnie wybrał spec od PR a nie sam Karol.
bEiPTEXT
Aga
miesiąc temu
Tak, chciał zasygnalizować linię sukcesji. I co z tego?
Pau
miesiąc temu
I bardzo dobrze
Najnowsze komentarze (86)
Ana
miesiąc temu
Otacza go cała masa fotografii...? Ja tam widzę tylko jedno w dodatku bardzo czytelne: królowa i trzej następcy tronu. Więc po co ten bełkotliwy artykuł?!!!
Rico
miesiąc temu
Dobrze , że pojawiła się Diana i Kate , trochę zyskują młodzi royalsi ja urodzie 😜
czytelnik
miesiąc temu
Co z niego za ojciec skoro wiecej ceni pozycje jako nastepca tronu niż ojciec dziecka,który wychowywał sie bez matki...olać takiego ojca i całą tą rodzinkę
BRF
miesiąc temu
Ustawienie tych fotografii zawsze ma znaczenie. Królowa też ustawia wokół siebie ramki, które mają coś symbolizować. Ja bym się zgodziła, że to jest sugestia: korona jest silna, korona sobie poradzi. A co do tej relacji Karola i Harry'ego, słyszałam, że Harry był pupilkiem Karola i Filipa, bo żałowali go, że stracił matkę wcześnie, ale nie mam źródeł, więc nie mogę tego stwierdzić na 100%
ala
miesiąc temu
W rodzinie królewskiej nie robi się testów, ale i bez tego widać jaki Harry podobny jest do Karola - nos, uszy i nawet zmarszczki na czole.
jazz
miesiąc temu
Dlaczego nazywacie Harrego książe. Przecież on stracił wszystko co związane jest z jego rodziną. To już jest zwykły Harry.
ToYa
miesiąc temu
Harry też ma syna. Jak dorośnie oceni jego postępowanie wobec rodziny i jego metody wychowawcze. Co jeśli zechce się tą oceną podzielić z kimś oprócz ojca? A co jeśli zechce o tej ocenie poinformować publicznie cały świat?
Gosc
miesiąc temu
No i dobrze,przecież nie jest jego synem
bEiPTEXL
mokka
miesiąc temu
RF powinna w końcu jasno powiedzieć, że Harry nie jest biologicznym synem Karola. Jego ojcem jest koniuszy James Hewitt. Lata temu, pytano o to Dianę w jakimś programie o royalsach, nigdy nie odpowiedziała jednoznacznie. Harry i tak miał szczęście, że przez tyle lat korzystał z nienależnych mu przywilejów i zaszczytów.
wwi
miesiąc temu
Może wreszcie zrobił test :-)))
Miś
miesiąc temu
Karolek to nigdy syneczka nie lubił, zawsze to było widać.
Haga
miesiąc temu
Wkurzył się bo wychował nie swojego syna a on teraz uciekł.
janpawel
miesiąc temu
Nie mam nic do tych ludzi ale dlaczego oni ciągle się śmieją. Życie pokazuje że nie jest aż tak zabawnie.
Asia
miesiąc temu
Człowiek zmienił wystrój i wielka afera
...
Następna strona
bEiPTEYn