Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Książę Karol składa hołd "drogiemu tacie'' księciu Filipowi. "OGROMNIE TĘSKNIĘ ZA MOIM OJCEM"

130
Podziel się

Książe Karol wydał przed kamerami oświadczenie, w którym odniósł się do śmierci swego ojca, księcia Filipa. "Byłby zdumiony wzruszającymi rzeczami, które o nim powiedziano" - wyznał.

Książę Karol składa hołd "drogiemu tacie'' księciu Filipowi. "OGROMNIE TĘSKNIĘ ZA MOIM OJCEM"
Książę Karol składa hołd "drogiemu tacie'' księciu Filipowi (AKPA)
bDZGHgMl

9 kwietnia świat obiegła wiadomość o śmierci księcia Filipa. 99-latek był najdłużej żyjącym męskim członkiem rodziny królewskiej, a także najdłużej żyjącym współmałżonkiem monarchy na świecie. Jego pierworodny, książę Karol, wydał właśnie oświadczenie, w którym wspomina zmarłego ojca. W krótkim wideo, opublikowanym na Twitterze w sobotę, Karol opowiedział o swojej osobistej stracie i przypomniał o zasługach księcia Edynburga.

Przede wszystkim chciałem powiedzieć, że mój ojciec przez ostatnie 70 lat pełnił niezwykle oddaną służbę Królowej, mojej rodzinie i krajowi, ale także całej Wspólnocie Narodów. Jak możecie sobie wyobrazić, moja rodzina i ja ogromnie tęsknimy za moim ojcem. Był bardzo kochaną i cenioną postacią. Mogę sobie wyobrazić, że byłby głęboko poruszony liczbą ludzi, tutaj i na całym świecie, którzy dzielą naszą stratę i nasz smutek - powiedział Karol.

bDZGHgMn
Zobacz także: Książę Filip nie żyje. "To osobisty dramat królowej Elżbiety"

Karol szczerze przyznał, że jego ojciec byłby zaskoczony tym, ile ludzi oddaje mu cześć i okazuje wsparcie jego rodzinie.

Mój drogi tata był bardzo wyjątkową osobą, która, jak sądzę, byłaby przede wszystkim zdumiona reakcją i wzruszającymi rzeczami, które o nim powiedziano. Z tego powodu ja i moja rodzina jesteśmy głęboko wdzięczni za to wszystko. Podnosi nas to w tym szczególnie smutnym czasie - dodał.

bDZGHgMt

Przypomnijmy, że pogrzeb księcia Filipa odbędzie się 17 kwietnia o godz. 15 na zamku Windsor. Ze względu na pandemię weźmie w nim udział jedynie 30 osób.

bDZGHgMu
bDZGHgMO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(130)
111
miesiąc temu
To i tak było osiągniecie być po 70 i mieć jeszcze oboje rodziców.
Noo
miesiąc temu
I tak długo miał ojca nie każdy ma tyle szczęścia
321
miesiąc temu
Współczuje mu mimo wszystko
bDZGHgMP
........
miesiąc temu
Nic dziwnego że tęskni
****
miesiąc temu
Smutne to
Najnowsze komentarze (130)
Zoska
miesiąc temu
Ale wiem też, że był bardzo wymagającym ojcem, Karol wspominał jak błąkał się samotnie po pałacu więc raczej też w tym dużo poprostu życzliwości dla zmarłego
Hahahaha
miesiąc temu
Hahahahaahaha jaka szopka. Teraz nagle wielce kocha ojca hahah . Na tron liczy ale sie przeliczy
Kola
miesiąc temu
Pudlu nie podglądaj bo chce poczytać a przeszkadzasz .Wstyd
Magda
miesiąc temu
Książę Karol jest wybitnie nie przystojnym mężczyzną..
Gość
miesiąc temu
Ona była piękna, on niezwykle przystojny, a dzieci przeciętnej urody...
Animowa
miesiąc temu
To prawda, książę Filip był wyjątkowy, miły i otwarty...
Polak
miesiąc temu
w tej rodzinie były same zdrady i rozwody, jedynie p*edał Edward nie zdradza teraz Sophii, ale nikt tego nie wie, może ma kamerdynera?
Puja
miesiąc temu
No to teraz drogi Karolu pomysl ze razem z ojecem jestes w groupie Bildelberg I za depopulacja ludzkosci , a to sa ludzie czujesz dzieci dziadkowie rodzice I tak samo cierpia jak sa usmiercani.
bDZGHgMH
eriskannn
miesiąc temu
myslal by kto czy on jeden stracil ojca
msr
miesiąc temu
Wszystko pod publikę
wierny
miesiąc temu
Pogrzeb księcia Filipa odbędzie się w sobotę 17 kwietnia. Ze względu na pandemię koronawirusa w uroczystości weźmie udział tylko 30 osób. W związku z tym na pogrzebie nie pojawi się premier Wielkiej Brytanii - Boris Johnson. W Wielkiej Brytanii prawie wszyscy zostali zaszczepieni i w pogrzebie księcia weźmie udział tylko 30 osób a jak umarł król Polski to w pogrzebie w dniu 10 kwietnia, trzydziestu było, ale samych klechów z biskupem na czele. Dodatkowo wziął udział premier z zona ministrowie i z 500 ludzi i nikt nie zważał na pandemię.
kokos
miesiąc temu
"Byłby zdumiony wzruszającymi rzeczami, które o nim powiedziano" - może warto się zastanowić nad tymi słowami i nie czekać, aż po czyjejś śmierci można coś dobrego powiedzieć o kimś, lecz powiedzieć mu to samo w twarz, jeszcze ZA ŻYCIA???
....
miesiąc temu
Żenada Filip miał prawie 100 lat Karol ma 73 i oby dwoje rodziców...To ile on chciał aby żył jego ojciec 200lat???Niektórzy tracą rodzicuw w bardzo młodym wieku i nie mają tyle kasy co oni.Rodzina królewska to przeżytek ,oni są oderwani od rzeczywistosci.Niech idą do pracy zarabiają jak każdy normalny czĺowiek.Mamy 21wiek ...
Adam
miesiąc temu
Karol sam stoi nad grobem.
...
Następna strona
bDZGHgNj