Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Książę Karol ZE ŁZAMI W OCZACH opuszcza szpital, w którym przebywa 99-letni książę Filip (ZDJĘCIA)

97
Podziel się

Książę Filip przebywa w londyńskiej placówce medycznej od czterech dni. W sobotę paparazzi pod szpitalem "przyłapali" jego syna, księcia Karola.

Książę Karol ZE ŁZAMI W OCZACH opuszcza szpital, w którym przebywa 99-letni książę Filip (ZDJĘCIA)
Książę Karol odwiedził księcia Filipa (FORUM, East News)
bDJcLlBx

W środę w godzinach popołudniowych media na całym świecie obiegła wiadomość o nagłej hospitalizacji 99-letniego księcia Filipa. Małżonek królowej Elżbiety II trafił do szpitala w Londynie, w którym przebywa pod obserwacją lekarzy po dziś dzień. Jak poinformował Pałac Buckingham, pobyt w placówce medycznej został zalecony przez osobistego lekarza księcia i miał związek z jego złym samopoczuciem.

Zobacz także: Królowa Elżbieta II z wizytą w Rzymie i w Watykanie
bDJcLlBz

Według najnowszych doniesień, książę Filip jest w coraz lepszej kondycji, ale w szpitalu pozostanie jeszcze przez kilka najbliższych dni.

W sobotę ojca w londyńskim szpitalu odwiedził książę Karol. Jak informuje BBC, wizyta następcy brytyjskiego tronu trwała 30 minut. Pod placówką na wizytę księcia Walii oczekiwali rzecz jasna paparazzi, którzy ostatecznie "przyłapali" go, gdy ze łzami w oczach opuszczał szpital.

bDJcLlBF

Zobaczcie zdjęcia.

bDJcLlBG
bDJcLlCa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(97)
Anna
6 dni temu
Pewnie powiklanie po szczepionce
Camilla
1 tyg. temu
Wy sobie ludzie nawet nie zdajecie sprawy jakie oni praktyki stosują, by przedłużyć sobie życie... Dla zwykłych szaraków to coś absurdalnego, ale oni wiedzą i mogą więcej od zwykłego człowieka.
Camilla
1 tyg. temu
Pewnie umiera i szybko załatwiają mu n-te serce
bDJcLlCb
Babcia
1 tyg. temu
Ciekawa jestem gdzie dojrzeliście te łzy😂😂😂A poza tym bez jak. Facet dożył setki w dobrobycie i nigdy nie shańbił się pracą. Śmieszy mnie ta rozpacz ludzi gdy umiera starzec 80+.Wielu młodych nie ma tyle szczęścia!!!
Kluseczka
1 tyg. temu
Na bank umarl
Aga
1 tyg. temu
Choćby miał 200 lat to jest człowiek i rodzic
ina
1 tyg. temu
zal mi tylko mlodych ktorzy umieraja
ina
1 tyg. temu
nie ma co plakac stary jest
Xd kokoszka
1 tyg. temu
Szkoda ale niewiadoma czy nie był zamieszany w smierć Diany ***
Ewa
1 tyg. temu
Mój dziadko-wujek pracował zawodowo (nauczyciel akademicki) fantastycznie sprawny umysłowo i fizycznie do 90 roku życia.
Lady Jordis
1 tyg. temu
Nie zastanawiało was nigdy czemu oni wszyscy tacy długowieczni? Gdyby Elżbieta była spokrewniona z Filipem, możnaby powiedzieć, że to geny, ale oni nie są spokrewnieni. Mają nieograniczone środki i brak sumienia. Stać ich na transfuzje młodej krwi. Im młodszy dawca, tym lepiej działa. Do tego adrenochrom. Ot i cała tajemnica.
jajko
1 tyg. temu
Przecież nikt nie zyje wiecznie
MartaLempart
1 tyg. temu
Mam nadzieję że ta staraqrwa zdechnie w tym szpitalu. I co może covid
bDJcLlBT
987
1 tyg. temu
Po 1 ma 99 lat.. To chyba juz może sie czuć zle moze to juz byc "koncoweczka"... A karol? Gdzie te łzy to oczy starszej osoby ktore na ogol są juz " Zaszklone" .. I nie pisze tego złośliwe jakbym nie miał uczuć ale patrzmy na życie realnie...
...
Następna strona
bDJcLlCv