Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Książę Filip trafił do szpitala!

114
Podziel się

Jak poinformował Pałac Buckingham, 99-letni książę Filip właśnie został przyjęty do szpitala w Londynie. Małżonek królowej Elżbiety spędzi w placówce najbliższych kilka dni.

Książę Filip trafił do szpitala!
Książę Filip trafił do szpitala! (Getty Images)
bEgSHmzV

Życie prywatne brytyjskiej rodziny królewskiej od dawna wzbudza ogromne emocje nie tylko wśród obywateli Wielkiej Brytanii. Losy królowej Elżbiety, jej dzieci i wnuków uważnie śledzą media na całym świecie.

Królowa Elżbieta II od przeszło 73 lat jest żoną księcia Filipa, z którym to doczekała się czwórki dzieci. Od jakiegoś czasu w mediach coraz częściej pojawiają się pogłoski o pogarszającym się stanie zdrowia księcia Edynburga.

W poniedziałek brytyjskie media poinformowały, że 99-letni Filip po raz kolejny trafił do szpitala. Jak twierdzą przedstawiciele Pałacu Buckingham, pobyt w placówce medycznej został zalecony przez lekarza księcia i miał związek z jego złym samopoczuciem.

bEgSHmzX

Jego Królewska Wysokość Książę Edynburga został przyjęty do Szpitala Króla Edwarda VII w Londynie we wtorkowy wieczór. Przyjęcie księcia jest środkiem ostrożności, zaleconym przez lekarza Jego Królewskiej Wysokości, po tym, jak źle się poczuł - możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu Pałacu Buckingham.

bEgSHmAd

Przedstawiciele rodziny królewskiej zdradzili również, że książę spędzi pod opieką lekarzy najbliższych kilka dni.

Książę pozostanie w szpitalu przez kilka dni na obserwację i odpoczynek - czytamy w oświadczeniu.

Zarówno książę Filip, jak i królowa Elżbieta II w styczniu zostali zaszczepieni na koronawirusa.

Pudelek życzy zdrowia!

bEgSHmAe
bEgSHmAy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(114)
Ewka
4 miesiące temu
Do tych wszystkich co piszą, że wiek do którego dożył wynika z tego, że nie musiał nigdy pracować fizycznie... No właśnie niekoniecznie, wiecie co, miałam babcie, typową "babę" że wsi, która nienawidziła lekarzy, rodziła dzieci w polu, ogólnie ciężko pracowała całe życie, a i tak była biedna, i żeby np.wykąpać siebie i 8 dzieciaków to musiała naznosić wody ze studni i ją podgrzewać na piecu, do którego wcześniej musiała sama porąbać i naznosić drzewa. Jej mąż, czyli mój dziadek, zmarł dosyć młodo, bo w wieku 36 lat, dlatego że chirurg wyciął mu nie ten narząd co trzeba, dlatego babcia później sama się wszystkim zajmowała i chyba dlatego też tak bardzo nie lubiła lekarzy 🤔 babcia też miała słabość do używek, paliła jak smok, i dużo piła, bo niby jej lekarz na nerki zalecił, chociaż najpewniej u lekarza wcale nie była. Babcia dożyła 94 lat, i w tym wieku była sprawniejsza niż obecnie nie jeden młody człowiek. Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale może z tego, że moja babcia nigdy się nie leniła, tylko dużo pracowała i ciągle coś robiła, a nie tak jak aktualnie młodzi ludzie, patrzą cały dzień w wyświetlacz i już oj, jacy to oni nie są zmęczeni i jakiego to oni nie mają benadziejnego życia...
Yajk
4 miesiące temu
Królowa, pomimo tyłu zdrad, całe życie z nim, podziwiam
Gość
4 miesiące temu
A ja życzę dużo zdrowia ! Nie zycz nikomu co tobie niemiłe
bEgSHmAz
🤔🤔🤔
4 miesiące temu
On jest normalnie jakiś niezniszczalny. Nie tak dawno temu spowodował wypadek samochodowy, tak że jego auto przewróciło się na bok czy tam nawet dachowało, a on wyszedł z tego bez szwanku, mając prawie 100 lat... już samo to, że w tym wieku sam prowadzi auto to wyczyn. Nie wiem jak oni to robią, że tyle żyją i do końca są bardzo sprawni fizycznie i psychicznie, ale zazdroszczę
mmmmmmmm
4 miesiące temu
Zdrowia :) Tak po prostu.
Najnowsze komentarze (114)
Henryk
4 miesiące temu
Bezapelacyjnie oni zgubili swoje metryki
Oldman
4 miesiące temu
Do piachu z reptilami@@@ oni tak długo żyją bo piją ludzką krew. To nawet bez przemiany wygląda jak gad. Oni żyją!!!!!!!!!!!!!!
Uwa
4 miesiące temu
Rolę aktorów w the crowm-wysmienite!
Jasnie pani
4 miesiące temu
Ten pan nawet w wieku 99 lat ma.to cos w sobie..a Elżbieta??wygląda przy nim jak gremlin
Gosc
4 miesiące temu
Megen urodzi ten kopnie w kalendarz
fizjognom
4 miesiące temu
Zombie we fraku i cylindrze...
Pozdrawiam
4 miesiące temu
Brak wiedzy komentujących jest zatrważający. Królowa i jej mąż byli bardzo zapracowana para ale żeby o tym wiedzieć trzeba się uczyć i czytać książki , co dla Wielu z Was jest zbyt ciężka praca.
Gggg
4 miesiące temu
Odpoczynek ? A czym on sie tak zmeczyl co ? Przez cale zycie tylko stal I sie usmiechal od niechcenia
bEgSHmAr
ola
4 miesiące temu
Wszystkiego Dobrego. Niech wraca do zdrowia !
Sowa
4 miesiące temu
Widzie w oczach jego zlosc i ma twarz osoby zaliczonej do tylko co mysli osobie .
Pioter
4 miesiące temu
Juz czas !
Anka
4 miesiące temu
Za chwile będzie miał 100 💪
Tats
4 miesiące temu
Ciekawe co tym razem Meghan i Harry ogłoszą w dzień pogrzebu Filipa
Die
4 miesiące temu
To ten co mówił 20 lat temu że jakby miał możliwosć to chciałby reinkarnować jako smiertelny wirus który wykosi ludzkość. Tak wiec macie tu ludziki swoją plandemie na talerzyku.
...
Następna strona
bEgSHmAT