Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Książę Filip zostanie w szpitalu na dłużej. "Jest żwawy i w dobrym humorze"

61
Podziel się:

Mąż Elżbiety II ma 99 lat, więc każda niedyspozycja zdrowotna jest traktowana w pałacu bardzo poważnie. Książę Filip nie traci jednak pozytywnego nastawienia.

Książę Filip zostanie w szpitalu na dłużej. "Jest żwawy i w dobrym humorze"
Książę Filip czuje się świetnie, choć jeszcze zostaje w szpitalu (Getty Images)
bESnngBh

W środę media obiegła niepokojąca informacja: 99-letni książę Filip trafił do szpitala. Monarchę odwieziono do placówki już we wtorek wieczorem, ponieważ chwilowo źle się poczuł. Taki krok zalecił lekarz Filipa.

Brytyjczycy wyczekują więc każdej informacji o stanie zdrowia sędziwego męża Elżbiety II. Najnowsze wiadomości napawają optymizmem: książę Filip jest w dobrej kondycji, chociaż spędzi w szpitalu kolejny dzień. Lekarze nie chcą go bowiem jeszcze wypisać.

bESnngBj
Zobacz także: B. Arłukowicz o uczelniach medycznych: "Medycyny nie można nauczyć się przez komputer"

"Daily Mail" powołuje się na źródło z prywatnego szpitala Króla Edwarda VII, które twierdzi, że 99-latek dobrze przyjął wiadomość o zostaniu pod obserwacją. Widziano go "żwawego" na korytarzu szpitalnym, po którym poruszał się bez jakiejkolwiek pomocy. Książę Filip jest też w "dobrym humorze", który pozwala mu bezstresowo przechodzić wszelkie badania.

Wiadomo z całą pewnością, że książę Filip nie ma koronawirusa. 99-latek i jego 95-letnia małżonka zostali zaszczepieni na początku stycznia, chociaż Pałac Buckingham nie poinformował jeszcze, że otrzymali drugie dawki preparatu.

bESnngBp

To już kolejna w ostatnich latach nagła wizyta księcia Filipa w szpitalu - w 2019 roku napędził stracha rodzinie królewskiej, gdy znalazł się pod medyczną obserwacją akurat przez Bożym Narodzeniem. W styczniu 2019 roku zaś 97-letni książę Filip spowodował wypadek samochodowy, wjeżdżając Range Roverem w 45-latkę.

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bESnngBq
bESnngBK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(61)
WscieklyPL01
9 miesięcy temu
W tym wieku większość ludzi ,którzy zachowali świadomość, tak wygląda i powiększanie zdjęcia, 100letniego dziadka to jest dziecinne, zachowajcie ten zabieg dla cyców celebrytek i ich ust dmuchanych. Do tego tytuł jakby przed chwilą byli z nim u weterynarza , żwawy i w dobrym humorze to był mój kot po kastracji . Co natknęliście się na angielskie "vigorous" i się tłumacz spierniczył, kto pisze te bzdury .
Edyta
9 miesięcy temu
On wygląda jakby już nie żył i go wykopali. Podejrzewam, że jako zamożny mason, jest po kilku przeszczepach i stąd ten wiek..
kaboom
9 miesięcy temu
W sumie piękny wiek, w takim zdrowiu - sprawny fizycznie i umysłowo, tylko pogratulować. Moja Babcia zmarła w styczniu w wieku 99 lat :( niestety jednego dnia może być super innego źle, niestety w takim wieku wszystko może się zdarzyć... Ps. kochajcie i troszczcie się o swoich Dziadków póki ich macie :)
bESnngBL
Pati
9 miesięcy temu
Przerażające spojrzenie... Takie jakieś diabelskie
kasia
9 miesięcy temu
Ten książę to wygląda jak Nosferatu wampir i chyba nim naprawdę jest. Kiedyś w wywiadzie powiedział, że chciałby po śmierci zostać jadowitym wirusem, który pomoże zdepopulować ludzkość, bo ludzi jest za dużo. Chyba w jego patologicznej rodzinie.
Najnowsze komentarze (61)
Hatari
9 miesięcy temu
Reptilian
gosc
9 miesięcy temu
na tym zdjęciu przypomina mi tego stworka z gremliny rozrabiają
Lodzia
9 miesięcy temu
Po szczepionce się posypało zdrowie. Sir Tom Moore też odszedł po szczepieniu. Nikomu nie daje do myślenia, bo są starzy. Sprytnie to Angole wymyślili, żeby zacząć od staruszków.
Ola
9 miesięcy temu
Co tu się dużo dziwić czy smucić - stary jest - pożył długo i w luksusie, czego się spodziewać pod 99latku ...
ddd
9 miesięcy temu
potwór
szpilka
9 miesięcy temu
Ło matko! Postać żywcem wyjęta z Dickens'a
Koko
9 miesięcy temu
A czy on się napracował kiedyś? Mają lokai, osobistych lekarzy, kucharzy, żyć do 100 będzie, przecież nie napiszą, że umiera
Gość 100
9 miesięcy temu
O rany Freddy Krueger powrócił...
bESnngBD
tina
9 miesięcy temu
Lasencjusz ;-)))))))))))))))))))
nju
9 miesięcy temu
wiecznie i tak nie bedzie zył
Prawda 🙄
9 miesięcy temu
A co ruszył na łowy 100 latek co tu sprosnego ze pudel usuwasz
Filip
9 miesięcy temu
Imie mowi samo za siebie😁
xczxczxzc
9 miesięcy temu
Powinni mu zafundować złuszczanie kwasami na twarz. Te plamy są okropne.
Hil
9 miesięcy temu
Androchrom już nie pomaga?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESnngCw
bESnngCx
bESnngCy
bESnngCz
bESnngCA
bESnngCf