Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Ostrożny książę William ODMAWIA uścisku dłoni podczas wizyty w centrum powiadamiania ratunkowego (ZDJĘCIA)

58
Podziel się:

Cambridge'owie zastosowali się do nowego protokołu w związku z koronawirusem. Wreszcie zaczęli traktować sprawę poważnie?

Ostrożny książę William ODMAWIA uścisku dłoni podczas wizyty w centrum powiadamiania ratunkowego (ZDJĘCIA)
(Instagram - kensingtonroyal)
bEURVZcl

W ostatnich tygodniach świat opanowała pandemia koronawirusa. Rządy kolejnych państw robią, co mogą, aby zatrzymać rozprzestrzeniającą się zarazę. W Polsce ogłoszono już stan epidemii.

Coraz poważniej do sprawy podchodzi się także na Wyspach Brytyjskich. Początkowo Brytyjczycy bagatelizowali problem. Gdy w Polsce zamykano już szkoły, restauracje i odwoływano imprezy masowe, w Wielkiej Brytanii obywatele nadal beztrosko gromadzili się w pubach i centrach handlowych. Z kolei para książęca pozwalała sobie na żarciki z koronawirusa.

bEURVZcn
Zobacz także: Objawy koronawirusa. Tak choroba niszczy organizm dzień po dniu

W ostatnich dniach władze Wielkiej Brytanii zmieniły ton. Premier Boris Johnson podjął wreszcie decyzję o zamknięciu obiektów użyteczności publicznej i zapowiedział podjęcie bardziej rygorystycznych działań. Zaapelował też do obywateli o pozostanie w domach.

bEURVZct

Kate i William też już nie żartują z epidemii. W czwartek Cambridge’owie złożyli wizytę w centrum powiadamiania ratunkowego w południowo-zachodnim Londynie. W imieniu rodziny królewskiej para książęca podziękowała personelowi za poświęcenie. Odkąd wybuchła epidemia, liczba połączeń na infolinii wzrosła aż czterokrotnie. Pracownicy nieustannie przyjmują kolejne zgłoszenia.

W imieniu mojej babci i ojca, chcielibyśmy przekazać osobiste podziękowania wszystkim, którzy pracują w pocie czoła, aby służyć pomocą i poradą tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Ostatnie tygodnie pokazują, jak ważne są te służby - powiedział książę.

Podczas wizyty William i Kate zastosowali się do nowego protokołu, zgodnie z którym nie podają rąk, używają środków dezynfekujących i utrzymują dystans. Jedna z pracownic zapomniała o nowych zasadach i wyciągnęła rękę na przywitanie, jednak William przypomniał jej: "Nie ściskamy rąk". Zaraz jednak dodał, że mogą sobie zrobić wspólne zdjęcie w odległości metra od siebie.

Służby medyczne potrzebują naszego wsparcia tak bardzo, jak my ich. Każdy z nas ma swoją rolę do odegrania, jeśli chcemy chronić najbardziej narażonych na zakażenie. Postępujmy zgodnie z najnowszymi zaleceniami ekspertów - zaapelował książę.

bEURVZcu
bEURVZcv
bEURVZcO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(58)
Fakt
2 lata temu
Powinni zostac w domu
Veno
2 lata temu
Nudni sa ! Powinni siedziec w domu na dupsku
Lovelas
2 lata temu
Przez takie osoby roznosi sie choroba !!!
bEURVZcP
Nik.
2 lata temu
Dramat uśmiechy nie na miejscu.
Gość
2 lata temu
A oni dalej swoje zamiast siedzieć na tyłku o dac przykład obywatelom to latają nie wiadomo po co
Najnowsze komentarze (58)
12345
2 lata temu
Angole systematycznie udowadniają, że są idiotami.
Gość
2 lata temu
Świetny przykład! Mądrych miło oglądać! Brytyjczycy maja siedzieć w domu a oni łażą wszędzie! Ostatnio nawet z dziećmi na mecz poszli👏 To jest rozsądna postawa👎🏼👎🏼👎🏼
xaxax
2 lata temu
Jaka władza taki tempy lud zawsze tak było . Angole mają okropnie zdeformowane psychicznie społeczeństwo. Nie robią nic albo robią tyle aby mieć usprawiedliwienie na wszystko . Działania Anglii są za małe aby uratować tam kogokolwiek zaś sami anglicy są bardzo nieposłuszni . Jak to się mówi będą mieli to co sobie sami zgotują taki los ich czeka jak włochów wiecznie rozbawionych i czujących sie pempkami świata . Angole , Włośi , Francuzki oni zawsze czują sie wyjątkowi .
Gosc
2 lata temu
Niech lepiej kasę wykładają na medycynę maski i krew ,sami jeżdżą z krwią w czasie wypadku
Pasozyty
2 lata temu
Pajace. Tak laza darmozjady ..i nazywaja to lwzenie praca.
Baba XL
2 lata temu
Bezwzględna, wyrachowana baba. On nie lepszy. Kłamczucha.
Marcin
2 lata temu
Pracą ciężką, fizyczną ręce nie skalane. Sztuczne uśmiechy na pokaz. Młodszy brat z żoną to jest to.
Hfff
2 lata temu
Kate jak Diana: anoreksja i zmarszczki. Nieszczesliwa mina
bEURVZcH
Joan
2 lata temu
Lubię ich, profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków, zero fochów, zero narzekania. Sprawiają wrażenie sympatycznych, a Kate zawsze pięknie wygląda.
Sam
2 lata temu
Istna ciota z niej. Ciota klota
Sam
2 lata temu
Ooo ciotka klotka i jej stetryczaly mąż. Brawo Megan i harry
Camera
2 lata temu
księżna Diana się nie bała podawała dłonie chorym na AIDS i trąd
Nnnn
2 lata temu
Oni wiedzieli wcześniej i dlatego tchórz Harry spierdzielil do Kanady. Teraz Kate i Willi Musza sami jeździć po takich miejscach
Black
2 lata temu
Kate tutaj wygląda jak nowoczesna kobieta, a nie jak stara ciotka w tych sukienczynach i kapelutkach ze strychu starej baby. No w Irlandii w kiecy w kapusty i czarnej opasce to już jak przebierańców odwaliła. Niech jeszcze tylko te tandetne krechy przestanie sobie robić. Ta jej makijażystka powinna z roboty wylecieć. Sama Kate super wygląda ale William to jest buc. Widać, że jest smutna przez niego.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEURVZdA
bEURVZdB
bEURVZdC
bEURVZdD
bEURVZdE
bEURVZdj