Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Ostrożny książę William ODMAWIA uścisku dłoni podczas wizyty w centrum powiadamiania ratunkowego (ZDJĘCIA)

58
Podziel się

Cambridge'owie zastosowali się do nowego protokołu w związku z koronawirusem. Wreszcie zaczęli traktować sprawę poważnie?

Ostrożny książę William ODMAWIA uścisku dłoni podczas wizyty w centrum powiadamiania ratunkowego (ZDJĘCIA)
(Instagram - kensingtonroyal)
bDUsQJGt

W ostatnich tygodniach świat opanowała pandemia koronawirusa. Rządy kolejnych państw robią, co mogą, aby zatrzymać rozprzestrzeniającą się zarazę. W Polsce ogłoszono już stan epidemii.

Coraz poważniej do sprawy podchodzi się także na Wyspach Brytyjskich. Początkowo Brytyjczycy bagatelizowali problem. Gdy w Polsce zamykano już szkoły, restauracje i odwoływano imprezy masowe, w Wielkiej Brytanii obywatele nadal beztrosko gromadzili się w pubach i centrach handlowych. Z kolei para książęca pozwalała sobie na żarciki z koronawirusa.

bDUsQJGv
Zobacz także: Objawy koronawirusa. Tak choroba niszczy organizm dzień po dniu

W ostatnich dniach władze Wielkiej Brytanii zmieniły ton. Premier Boris Johnson podjął wreszcie decyzję o zamknięciu obiektów użyteczności publicznej i zapowiedział podjęcie bardziej rygorystycznych działań. Zaapelował też do obywateli o pozostanie w domach.

bDUsQJGB

Kate i William też już nie żartują z epidemii. W czwartek Cambridge’owie złożyli wizytę w centrum powiadamiania ratunkowego w południowo-zachodnim Londynie. W imieniu rodziny królewskiej para książęca podziękowała personelowi za poświęcenie. Odkąd wybuchła epidemia, liczba połączeń na infolinii wzrosła aż czterokrotnie. Pracownicy nieustannie przyjmują kolejne zgłoszenia.

W imieniu mojej babci i ojca, chcielibyśmy przekazać osobiste podziękowania wszystkim, którzy pracują w pocie czoła, aby służyć pomocą i poradą tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Ostatnie tygodnie pokazują, jak ważne są te służby - powiedział książę.

Podczas wizyty William i Kate zastosowali się do nowego protokołu, zgodnie z którym nie podają rąk, używają środków dezynfekujących i utrzymują dystans. Jedna z pracownic zapomniała o nowych zasadach i wyciągnęła rękę na przywitanie, jednak William przypomniał jej: "Nie ściskamy rąk". Zaraz jednak dodał, że mogą sobie zrobić wspólne zdjęcie w odległości metra od siebie.

Służby medyczne potrzebują naszego wsparcia tak bardzo, jak my ich. Każdy z nas ma swoją rolę do odegrania, jeśli chcemy chronić najbardziej narażonych na zakażenie. Postępujmy zgodnie z najnowszymi zaleceniami ekspertów - zaapelował książę.

bDUsQJGC
bDUsQJGD
bDUsQJGW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(58)
Fakt
rok temu
Powinni zostac w domu
Veno
rok temu
Nudni sa ! Powinni siedziec w domu na dupsku
Lovelas
rok temu
Przez takie osoby roznosi sie choroba !!!
bDUsQJGX
Nik.
rok temu
Dramat uśmiechy nie na miejscu.
Gość
rok temu
A oni dalej swoje zamiast siedzieć na tyłku o dac przykład obywatelom to latają nie wiadomo po co
Najnowsze komentarze (58)
12345
rok temu
Angole systematycznie udowadniają, że są idiotami.
Gość
rok temu
Świetny przykład! Mądrych miło oglądać! Brytyjczycy maja siedzieć w domu a oni łażą wszędzie! Ostatnio nawet z dziećmi na mecz poszli👏 To jest rozsądna postawa👎🏼👎🏼👎🏼
xaxax
rok temu
Jaka władza taki tempy lud zawsze tak było . Angole mają okropnie zdeformowane psychicznie społeczeństwo. Nie robią nic albo robią tyle aby mieć usprawiedliwienie na wszystko . Działania Anglii są za małe aby uratować tam kogokolwiek zaś sami anglicy są bardzo nieposłuszni . Jak to się mówi będą mieli to co sobie sami zgotują taki los ich czeka jak włochów wiecznie rozbawionych i czujących sie pempkami świata . Angole , Włośi , Francuzki oni zawsze czują sie wyjątkowi .
Gosc
rok temu
Niech lepiej kasę wykładają na medycynę maski i krew ,sami jeżdżą z krwią w czasie wypadku
Pasozyty
rok temu
Pajace. Tak laza darmozjady ..i nazywaja to lwzenie praca.
Baba XL
rok temu
Bezwzględna, wyrachowana baba. On nie lepszy. Kłamczucha.
Marcin
rok temu
Pracą ciężką, fizyczną ręce nie skalane. Sztuczne uśmiechy na pokaz. Młodszy brat z żoną to jest to.
Hfff
rok temu
Kate jak Diana: anoreksja i zmarszczki. Nieszczesliwa mina
bDUsQJGP
Joan
rok temu
Lubię ich, profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków, zero fochów, zero narzekania. Sprawiają wrażenie sympatycznych, a Kate zawsze pięknie wygląda.
Sam
rok temu
Istna ciota z niej. Ciota klota
Sam
rok temu
Ooo ciotka klotka i jej stetryczaly mąż. Brawo Megan i harry
Camera
rok temu
księżna Diana się nie bała podawała dłonie chorym na AIDS i trąd
Nnnn
rok temu
Oni wiedzieli wcześniej i dlatego tchórz Harry spierdzielil do Kanady. Teraz Kate i Willi Musza sami jeździć po takich miejscach
Black
rok temu
Kate tutaj wygląda jak nowoczesna kobieta, a nie jak stara ciotka w tych sukienczynach i kapelutkach ze strychu starej baby. No w Irlandii w kiecy w kapusty i czarnej opasce to już jak przebierańców odwaliła. Niech jeszcze tylko te tandetne krechy przestanie sobie robić. Ta jej makijażystka powinna z roboty wylecieć. Sama Kate super wygląda ale William to jest buc. Widać, że jest smutna przez niego.
...
Następna strona
bDUsQJHr