Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Książę William gorzko o decyzji księcia Harry’ego: "Przez całe życie służyłem bratu ramieniem. Nie mogę już tego dłużej robić"

408
Podziel się:

Mąż Kate Middleton stwierdził, że łącząca go z bratem silna więź została zerwana, a tworząca się między nimi od jakiegoś czasu przepaść jeszcze się powiększyła.

Książę William gorzko o decyzji księcia Harry’ego: "Przez całe życie służyłem bratu ramieniem. Nie mogę już tego dłużej robić"
(East News)

Od kilku dni media żyją oświadczeniem, które za pośrednictwem instagramowego profilu wystosowali Meghan Markle i książę Harry. Ku zdziwieniu większości Sussexowie zdecydowali "wypisać się" z rodziny królewskiej i od tej pory wieść niezależne od monarchii życie. Decyzja księcia i jego amerykańskiejamerykańskiej żony prawdopodobnie była zaskoczeniem nie tylko dla fanów royalsów. Sama królowa o tym, co planuje jej wnuk, miała dowiedzieć się z mediów.

Oświadczenie taty Archiego było zaskoczeniem również dla jego starszego brata. Książę William jest ponoć bardzo smutny z powodu tego, co postanowił Harry. Jak donosi Sunday Times, ich bliska dotąd relacja została zniszczona decyzją marzącego o niezależności od Korony księcia. Według tabloidu, mąż Kate Middleton w rozmowie z przyjacielem stwierdził, że łącząca go z bratem silna więź została zerwana, a tworząca się między nimi od jakiegoś czasu przepaść jeszcze się powiększyła.

Przez całe życie służyłem bratu ramieniem. Nie mogę tego dłużej robić, jesteśmy oddzielnymi bytami - miał powiedzieć książę Cambridge swojemu przyjacielowi, cytowanemu przez dziennik.

Już w poniedziałek synowie księcia Karola będą mieli okazję spotkać się po raz pierwszy od czasu pojawienia się w sieci oświadczenia Harry’ego i Meghan. Zaniepokojona zaistniałą sytuacją monarchini zwołała specjalne posiedzenie.

Myślicie, że podczas spotkania między braćmi dojdzie do ostrej wymiany zdań?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(408)
Jjjjjj
2 lata temu
Nie lubię niedzieli bo myślę już o poniedziałku :(
Karokaro
2 lata temu
Mógł z tym poczekać do śmierci Królowej, która poświęciła całe życie Koronie. W tym wieku nie powinna mieć takich złych doświadczeń. Brak szacunku do Wielkiej Brytanii, do obywateli. Jak może w ogóle członek rodziny królewskiej danego państwa mieszkać w zupełnie innym kraju?! Jak on swoj kraj przedstawia jego obywatelom? Jako niewarty życia w nim... ??
Goscinka
2 lata temu
I tak wygląda rodzina która rozbiła Meghan. Oby Harry to zrozumiał nim będzie za późno. Coś czuję że przy Meghan Harry skończy z depresją.
Karla
2 lata temu
Wiedziałam że ta cała Megan poróżni całą rodzinę....wygląda an bardzo cwaną. Szkoda.
Bella
2 lata temu
A skąd w ogóle wiadomo że on to powiedział ? Jakieś dowody Pudlu. Źródła
Najnowsze komentarze (408)
Ela
2 lata temu
A,ja mam ich gdzieś,inni biedują,a oni zbietają profity
Reżyser
2 lata temu
Dziekujemy kochana Megan, rozwaliłas rodzinę królewską i miłość braci. To twoja popisowa rola życia, poróżnić i skłócić najbliższe otoczenie… Brawo! Oskar za pierwszoplanową rolę żeńską!
babamak
2 lata temu
hahah i to ostatnie zdjecie
ama
2 lata temu
W końcu co jest dziwnego w tym, że chcą się uwolnić od więzów i zabawnej pokazówki, która wiąże się tylko z krytyką mediów. My poczytamy, co tam napisano o Meghan, pośmiejemy się i zapomnimy, ale to żywa osoba, która czuje, żyje. Zwariować można. Wolność to prawo człowieka, a ta cała rodzina królewska niesie tylko sztuczne ograniczenia. Jest XXI wiek. Nie muszą tak żyć.
jaaaaaa
2 lata temu
zadnej gorzkosci w tych slowach nie slychac , zwyczajne stwierdzenie a pudel histerie sieje
edyta
2 lata temu
już poweidzieli że te wszystkie wiadomości względem ich relacji są wyssane w z palce, jak można łykać wszystko co piszą takie szmatławce, ludzie ogarnijcie się, to co czytacie w tych badziewiach to w większości same kłamstwa!
edyta
2 lata temu
juz sprotsowali że wiadomości w tym szmatławsach są wyssane z palaca, zarówno co do ich relacji jak i innych rzeczy, jak można tak wszystko łykać co piszą brukowce, ogarnijcie się ludzie
viola
2 lata temu
Harry będzie jeszcze żałował tego małżeństwa. Zawierzył Meghan, a ona robi z nim, co chce. Smutne to, jeśli w związku jedna osoba zdominuje drugą.
z hameryki
2 lata temu
Dopóki kolorowa Rejczel nie wtargnęła w ich życie wszystko było dobrze.
Lindan
2 lata temu
Ten rudy książę nie jest z jednego ojca to widać nie tylko po twarzy,Diana była ich matką ale tatusie inni, stąd też i charaktery zupełnie inne.Rudy to zawsze bąędzie zły charakterem niezależnie od statusu społecznego.
ubaw
2 lata temu
Przyjaciel, cytowany przez tabloid? Hahaha, ktoś wierzy, że jest coś takiego??
Marta
2 lata temu
Wili niech się zajmie swoim życiem, bo nie jest ono takie kryształowe....Niech da spokój Harremu. On wie co robi.
Aaaaa
2 lata temu
William jaki podobny do K. Elżbiety!
DKS
2 lata temu
60+++Megan wiedziała dobrze gdzie się ulokować a teraz najpiekniejszy pod butem czarnuchy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie