Kokosimo
|

Królowa Elżbieta zwołała SPECJALNE POSIEDZENIE w sprawie Harry'ego i Meghan!

150 reakcji
0
0
150
Podziel się

"Zleciła wymyślenie wykonalnej strategii i nowych ról dla księcia i księżnej Sussex w ciągu najbliższych dni, a nie tygodni" - donosi "Daily Mail".

Królowa Elżbieta zwołała SPECJALNE POSIEDZENIE w sprawie Harry'ego i Meghan!
(East News, East News)

Nie milkną echa po ogłoszeniu przez księcia Harry'ego i Meghan Markle zaskakującej decyzji o rezygnacji ze sprawowania funkcji "starszych członków" rodziny królewskiej. Głównym argumentem radykalnego kroku książęcej pary miała być chęć uzyskania "niezależności finansowej od instytucji" i rozpoczęcie "nowego, progresywnego rozdziału" w życiu.

Szybko okazało się, że postanowienie Sussexów nie było wcześniej przedyskutowane z królową Elżbietą, która właściwie została postawiona przed faktem dokonanym.

Zszokowana i "głęboko zasmucona" monarchini postanowiła działać i w trybie natychmiastowym zwołała specjalne posiedzenie w sprawie swojego wnuczka i jego żony.

"Królowa zwołała spotkanie wszystkich czterech rodzin królewskich i zleciła im wymyślenie wykonalnej strategii i nowych ról dla księcia i księżnej Sussex w ciągu najbliższych dni, a nie tygodni" - donosi korespondentka "Daily Mail".

Co ciekawe, kilka godzin wcześniej Pałac Buckingham, wydał oświadczenie, w którym zapowiedziano, że "na wszystko potrzeba czasu".

"Dyskusje z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich pragnienie przyjęcia innego podejścia do obowiązków, ale są to skomplikowane kwestie, które wymagają czasu"

150
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(150)
Dzasta
2 tyg. temu
Wykończą ta biedna Elkę....
Cyz
2 tyg. temu
Dla mnie to naprawdę dziwne,że swoją rodziną sklocona i teraz odsuwa go od jego
Joanna
2 tyg. temu
W przypadku tej dziewczyny, powiedzenie że oczy są zwierciadłem duszy rzeczywiście jest prawdziwe. I nie jest to komplement
Teo
2 tyg. temu
Elżbieta nie traci krzepy :-)
Gosciówa
2 tyg. temu
Jaka zadyma :))
Najnowsze komentarze (150)
Kadia
1 tyg. temu
Miernej aktoreczki mu się zachciało 100 lat temu zostałby wygnany
Agnieszka
2 tyg. temu
Nie rozumiem skąd ten cały hejt! Harry od lat nie czuł się dobrze w rodzinie, zawsze był czarną owcą. Teraz ma rodzinę, dziecko i widać po zdjęciach, że są zakochani. Brytyjska monarchia jest przestarzała i wszyscy to wiedzą. Według mnie odchodzą z klasą i godnością. Po co mają stawiać czoła nagonce i tabloidom skoro i tak Harry nie jest w kolejce do tronu? Inne wnuki Elżbiety II żyją poza kamerami i nie ma z tym problemu.
Republikan
2 tyg. temu
Ciekawe, ze wystapienie harrego z rodziny krolewskiej wywolalo wiekszy sandal niz pedofilia andrzeja. Rasizm, pedofilia i babcia, ktora zabila jego matke. Też bym podziekowala
Joa
2 tyg. temu
„Faktem dokonanym...” kto Was uczył języka polskiego w tym Pudlu...?
???
2 tyg. temu
Kiedyś Harry obudzi się z ręka w nocniku, to małżeństwo zakończy się rozwodem.
mewa
2 tyg. temu
To że Harry i jego żona amerykanka nie będą na dworze El II to było całkowicie wiadomo. Teraz za zgodąw szystkich wyjada do zamorskich posiadłości.
windsor
2 tyg. temu
Przecież wiadomo było na 100 procent że ani Harry ani jego żona ani ich dzieci nie będą w kolejce do tronu. To co teraz zapowiedziała Elżbieta że to będą Wiliam i Kate tylko to potwierdziło a zaintereresowani tematem wiedzieli to od początku. Dlaczego ? trzeba było czytać Pudla od dawna to byście wiedzieli.
Dcd
2 tyg. temu
Zamiast im szukać nowych ról niech ich pośle do normalnej roboty. Docenią szybko to co mają. Chciałabym żeby moim jedynym problemem było to co napiszą o mnie w gazecie... nie czytasz prasy i problemu nie ma. Kiedyś w wywiadzie zapytali Beyonce jak reaguje na plotki w mediach. Powiedziała że nie będzie narzekać bo to grzech a Bóg ją pobłogosławił takim życiem. Przypomne że od dziecka do dziś ciężko charowała na to co ma i gdzie jest. Ta nic nie zrobiła wybitnego. Wyszła za księcia. Żyje jak królowa w zamian ma bywać, uśmiechać się i machać poddanym. Wstydziłaby się narzekać bo ludzie chcieliby mieć takie problemy. Ale to osoba narcystyczna, skupiona na sobie, zależy jej na sławie i uwielbieniu więc nie może znieść że ma złą prasę. Na wielu znanych osobach prasa sobie używała i nikt nie nagrywał dokumentu żeby się wyzalic. Jej rodzina widać nie bez powodu o niej źle mówiła. Znają ją od podszewki.
Rabek
2 tyg. temu
A mnie się wydaje, że to specjalna robota PR z pałacu i ich, żeby odwrócić uwagę od Andrzeja i jego seksualnych ekscesów. Ukartowali to wspólnie i teraz to będą rozgrywać punkt po punkcie.
GośćMagda
2 tyg. temu
Gdyby nie ogłosili tego publicznie królowa nigdy by im na to nie pozwoliła. Obiecalaby im, że coś tam im pozwoli za jakiś czas, ale potem były by kolejne wykręty. Tak jak ze ślubem Małgorzaty było. Młodzi zwyczajnie zadbali o swój tyłek.
Gość
2 tyg. temu
Neroby królewskie, do roboty by się wzięli, a nie społeczeństwu bajeczki jakieś ciągłe podawać Obłuda jak nie wiem co ya instytucja Monarchii brytyjskich
Gość
2 tyg. temu
Będą nadal doic podatników! Pić na wide z ta niezaleznoscia finansowa!
maja
2 tyg. temu
To wszystko zaczyna się układać w całość. Już rok temu pojawiły się pogłoski że Meghan i Harry chcą osiąść poza Wielką Brytanią i mówiło się o Afryce. Pałac nie zaprzeczył ale komentarz był w stylu że trzeba na to czasu. Minął rok i w ich sprawie nic się nie wydarzyło. Akcja trochę jak z małżeństwem Małgorzaty z Peterem Townsendem - dwór mówił że trzeba czasu aż w końcu się okazało, że nie mogą się pobrać. Urzędnicy dworscy są niestety konserwatywni i realizacja takiego kroku jak działanie jednego z członków rodziny królewskiej w nowocześniejszy i niestandardowy sposób nie jest w stanie się tam zrealizować. Sussexowie najwyraźniej stracili cierpliwość - i zareagowali emocjonalnie. Dwór też zareagował emocjonalnie odcinając się od ich decyzji zamiast stonować emocje. PRowo wszyscy tu strzelili sobie w kolano.
Pupi
2 tyg. temu
A może to wszystko. Ma tylko odwrócić uwagę od pedofila Andrzeja czyli prawdziwego problemu??? O tym jeszcze nikt nie pomyslal
...
Następna strona