Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Czy dzieci księcia Williama i Kate Middleton wezmą udział w pogrzebie Elżbiety II?

81
Podziel się:

Doradcy rodziny królewskiej mają ponoć nalegać, aby zwłaszcza książę George pojawił się na państwowych uroczystościach pogrzebowych królowej Elżbiety II. Wiadomo, co na ten temat myślą jego rodzice.

Czy dzieci księcia Williama i Kate Middleton wezmą udział w pogrzebie Elżbiety II?
Książę William i Kate Middleton rozważają zabranie księcia George'a na państwowy pogrzeb królowej Elżbiety (fot. Getty)

W Wielkiej Brytanii trwa debata na temat tego, którzy członkowie rodziny królewskiej powinni brać udział w państwowych uroczystościach pogrzebowych królowej Elżbiety II. Tyczy się to przede wszystkim najmłodszych Windsorów, których takiej rangi wydarzenie może najzwyczajniej przerosnąć. Innego zdania zdają się być jednak doradcy rodziny królewskiej.

Jak donosi Daily Mail, niektórzy mają nalegać, aby w poniedziałek przed milionami żałobników zaprezentował się 9-letni George, który po śmierci prababci znalazł się drugi w kolejce do odziedziczenia tronu Wielkiej Brytanii. Książę Williamksiężna Kate są ponoć skłonni posłuchać tych rad i zaangażować syna w publiczną ceremonię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karol III poradzi sobie jako król? "To będzie generowało konflikty"

Według tabloidu doradcy mają twierdzić, że obecność księcia George'a "wyśle potężny symboliczny przekaz do narodu" i "zapewni Wielką Brytanię, że ciągłość sukcesji zostaje zachowana" pomimo śmierci ukochanej monarchini.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(81)
wiiiii
2 miesiące temu
Co w tym dziwnego ? Młodsze dzieci uczestniczą w pogrzebach, on od małego ma do czynienia z tłumami.
Sisbs
2 miesiące temu
Jako przyszły Król, następca Williama, Karola, Elżbiety, pewnie dlatego ma iść
Anna Elisa
2 miesiące temu
Uważacie, ze Diana serio była taka święta jak ją kreowały media?
Cybillus
2 miesiące temu
On od najmłodszych lat jest stopniowo przygotowywany do swojej przyszłej roli, tzn do bycia Królem. Czasy się zmieniają, ciekawe co jeżeli się zbuntuje u stwierdzi, ze nie chce być Królem i ze woli „normalne” życie. Co na to rodzina i Kate z Williamem. Pewnie nie miałby nawet takiej możliwości
Polityk
2 miesiące temu
Jako przyszły król jest to wręcz jego obowiązkiem. Reszta dzieci Harrego i Wiliama również powinna być
Najnowsze komentarze (81)
Lew
2 miesiące temu
Nie ma zmiłuj, trzeba zapracowac od dziecka na koronę, sa zaszczyty ale i obowiążki ,
Litości !
2 miesiące temu
XXI wiek I !!! królewny i królewicze 😂😂😂 tak jak koleś chodzący po wodzie uzdrawiający umarlaków i rozmawiający z gadającym wężami , przecież to nawet na chłopski ograniczony rolniczy umysł z byłego PGR - u nie trzyma się kupy 😜
Ffff
2 miesiące temu
Piękne mają te dzieci!!
2022 rok
2 miesiące temu
Serio jest ktoś (oprócz tej kliki nierobów nazywających siebie rodziną królewską) kto martwi się o to czy monarchia przetrwa? Serio jest ktoś kogo uspokoi fakt przybycia dziecka na pogrzeb, że Ciągłość tego nieróbstwa będzie kontynuowana?
Aaaa
2 miesiące temu
To pogrzeb ich prababci więc powinni brać udział innej możliwości pożegnania zmarłej nie będą mieli.
Pytam...
2 miesiące temu
Czy dzieci księcia Williama i Kate Middleton wezmą udział w pogrzebie Elżbiety II... A może ktoś od Pudla zainteresował się czy wystarczy wungla polakom na zimę bo zamarzną (i umrą) a nie zajmować się wybitnymi pierdołami absolutnie nieistotnymi dla polaków ?
Asa
2 miesiące temu
Mimo wszystko Harry i Meghan godnie żegnają królowa Elżbiete i nie ma potrzeby ich krytykować to głupie Harry wspiera i chroni rodzinę to piękne a monarchia to też bez winy nie jest skandale rozwody itd ct
Gff
2 miesiące temu
Ja bym wzięła tylko Luisa.
,dana 53
2 miesiące temu
No może najstarszy syn Williama,a po co tam dzieci Harrego,przecież Harry i Megan nie chcą mieć nic wspolnego z rodziną królewską,niby ,bo tak naprawde to chcieliby błyszczeć szczególnie Megan,tyle że jej nikt tam za bardzo nie pragnie wudzuec
Gość
2 miesiące temu
A co mnie to obchodzi ,
Ada
2 miesiące temu
Po co dzieci na pogrzeb brac
Józef
2 miesiące temu
Cała ta monarchia to żenada w XXI wieku. Ogrom skandali,przepychanek i walki o tron. Cofanie się do XV wieku.
hmmm
2 miesiące temu
To wcale nie jest mądre. Ludzie już przypominają przepowiednię mówiącą, że po Karolu królem zostanie ktoś, kto się tego nie spodziewał. Czyli zgodnie z przepowiednią możliwe, że tron przejmie jedno z młodszych dzieci Williama, a do pełnoletności zastępować je będzie matka, czyli Kate, albo jeszcze ktoś inny. William i jego pierworodny synek z racji przepowiedni są narażeni, a jak razem publicznie bywają w tych samych miejscach, to bardziej prawdopodobne jest to, że jeden i drugi może zginąć w tym samym czasie, a królem będzie ktoś inny.
zaniepokojony
2 miesiące temu
hmmmm... mamy XXI wiek ,a w Wielkiej Brytanii ceremonie, jak z XVIII wieku, albo i wcześniej. Chyba to nie czas, by wracać do monarchii i królów, bo inaczej świat cofnie się, a cofnąć już nie może!!! Ale, jak widać po przykładzie Wielkiej Brytanii jest możliwe... bo chciała iść do przodu, ale skostniałe struktury spowodowały jej wyjście z Unii Europejskiej i.... skutki tego dopiero się zaczną, gdy skończy się "pompa". Ot.... zwariowany czas, bo żyjemy w XXI wieku, a rządzą nami i "są najmądrzejsi" , ludzie z poprzedniej epoki, mający po 60-80 lat, będący oderwani od rzeczywistości. Dlatego tak teraz jest i zmieni się to tylko na jeden sposób !!!... fizyczna śmierć tych staruszków w polityce. Żadne wybory tu nie pomogą, bo to jest ich sieć, wręcz mafia polityczna, ale.... tak, jak w przypadku teraz Wielkiej Brytanii po śmierci Królowej... epoka kończy się. Tak też będzie u nas w Polsce, gdy odejdzie Jarosław Kaczyński i PiS, bo.... jak widać po Królowej Anglii, Papieżu Janie Pawle II , NIC NIE TRWA WIECZNIE !!! Angielska Królowa przeżyła kilkunastu Premierów, ciekawe, ilu Premierów przeżyje nasz.... "jeszcze" nie koronowany "król" Jaśnie nam panujący prezes jarosław kaczyński. Bo, jak widać, on jest nieśmiertelny i niezniszczalny, i wpierw, zniszczy Polskę i świat!!!!!!!!!!!!!!!!!! , by nie było tak, jak on chce!!!! Dlatego.... bój się Polsko !!! Z historii pamiętamy o Radziwiłłach, a teraz mamy podobnie, Kaczyńskiego, który zaprzeda duszę nawet diabłu dla swoich ubzduranych myśli i dążeń politycznych.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie