Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

Księżna Kate nie odwiedziła UMIERAJĄCEJ królowej. Ujawniono powód

60
Podziel się:

Za kilka dni odbędzie się premiera nowej książki poświęconej brytyjskiej rodzinie królewskiej. Jej fragmenty są już dostępne w sieci. Wśród niepublikowanych dotychczas faktów z życia royalsów czytelnicy poznają m.in. ważny powód, dla którego księżna Kate nie towarzyszyła królowej Elżbiecie w ostatnich chwilach.

Księżna Kate nie odwiedziła UMIERAJĄCEJ królowej. Ujawniono powód
Księżna Kate nie uczestniczyła w rodzinnym pożegnaniu babci swojego męża (Licencjodawca)

Królowa Elżbieta II odeszła w glorii i chwale. Pomimo sędziwego wieku, w jakim zmarła, wiadomość wstrząsnęła mieszkańcami Wielkiej Brytanii, dla których monarchini była wyznacznikiem stabilizacji w kraju oraz uosobieniem klasy i poszanowania tradycyjnych wartości. Podziw i szacunek dla najdłużej panującej w historii kobiety był tak wielki, że w opinii wielu miłośników rodziny królewskiej, żaden władca nie będzie w stanie jej dorównać po objęciu brytyjskiego tronu.

Kiedy stan zdrowia seniorki rodu Windsorów uległ gwałtownemu pogorszeniu, jej najbliżsi bez chwili wahania ruszyli do Balmoral. To właśnie w szkockim zamku, będącym prywatną posiadłością royalsów, królowa zmarła w otoczeniu swoich najbliższych. Książę Harry nie był jedynym nieobecnym w tym niezwykle trudnym dla rodziny królewskiej momencie. Na ostatnie spotkanie z Elżbietą nie dotarła także księżna Kate.

Księżna Kate nie towarzyszyła królowej Elżbiecie w ostatnich chwilach. Ujawniono powód

Wokół nieobecności księżnej Walii przy łożu śmierci 96-letniej władczyni pojawiło się mnóstwo spekulacji. Jedna z nich głosiła, że Kate otrzymała prośbę o nieprzyjeżdżanie do Balmoral we wrześniu ub.r. Pogłoska została zdementowana w najnowszej biografii króla Karola III, prezentującej całą jego drogę życiową aż do koronacji na króla Wielkiej Brytanii.

Publikacja autorstwa Roberta Hardmana, dziennikarza pasjonującego się dziejami członków dynastii Windsorów, ujrzy światło dzienne w najbliższy czwartek, 18 stycznia. Z kilku fragmentów książki dostępnych już w Internecie, jasno wynika, że księżna Kate sama podjęła decyzję o pozostaniu w domu, kiedy królowa Elżbieta odchodziła z tego świata.

Żona księcia Williama uznała, że lepszym rozwiązaniem będzie pozostanie w domu ze swoimi pociechami. Bardzo zależało jej na towarzyszeniu George'owi i Charlotte w przypadającym na tamten czas rozpoczęciu roku szkolnego. Autor biografii zaznaczył, że z pewnych względów niepojawienie się Kate w Balmoral miało swoje dobre strony. Dzięki temu książę Harry podobno łatwiej przetrawił prośbę o dotarcie do Szkocji bez obecności żony. On sam niestety również nie zdążył jej pożegnać...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(60)
Yeass
3 miesiące temu
Najważniejsze że pożegnała się z dziećmi, Kate była tam najmniej istotna. Taka prawda. Ja też odpuściłam sobie wizytę w szpitalu u umierającego teścia, szanowałam go i lubiłam ale wiedziałam, że nie chciałby on abym akurat ja go oglądała w stanie agonii. Najważniejsze że były przy nim jego dzieci i żona.
Gosc
3 miesiące temu
Szwedzki zamek? Naprawdę Balmoral to szkocki zamek.
Xdxd
3 miesiące temu
Chyba normalne ze syn I corka byla a nie Megan
Viola
3 miesiące temu
Szwedzim zamku?
Freya
3 miesiące temu
Myślę, że Kate nie pojechała do Balmoral również właśnie po to, żeby Harry nie miał argumentu do zabrania ze sobą swojej żony. Podobno zwłaszcza Anna i William nie chcieli tam Meghan. Kate może i nie jest główną rozgrywającą na dworze, ale zdecydowanie ma jakiś wpływ na rozwój wydarzeń. Nie tylko ze względu na pozycję jej męża, ale także ze względu na swoją wysoką inteligencję emocjonalną.
Najnowsze komentarze (60)
Norka
3 miesiące temu
Co ty wypisujesz, droga Ann. Czyżbyś sugerowała, że wiesz o czymś, o czym dziennikarze nie wiedzą? Jak piszesz to uważaj na słowa.
Polka
3 miesiące temu
A ona tam po co ?! Przecież to obca osoba ani córka ani wnuczka!
trak
3 miesiące temu
w Anglii wszyscy wiedzieli dlaczego nie przyjechala do Balmoral, news dnia
trak
3 miesiące temu
i tak by nie dotarla na czas, William sie spoznil
Mirek
3 miesiące temu
Kate jak na te luksusy i życie to wygląda na zmęczona i bardzo staro
Olo
3 miesiące temu
Księżna Kate nie decydowała kto będzie przy królowej, tylko Karol i Anna .
Xxx
3 miesiące temu
Ale to nigdy nie bylo tajemnica...
Prawda
3 miesiące temu
Przestańcie ją już faforyzować. To już nudne. Królowa miała dzieci i wnuki. I te powinny się z nią żegnać !
mod
3 miesiące temu
nie wolno położyć się spać przed lołożeniem sie do snu królowej, miechumożna pęknąć ze śmiechu
Hehe
3 miesiące temu
Szwecja, Szkocja, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria... taki drobny szczegół, wszystko na sz 😂
Omid
3 miesiące temu
Meghan powinna być Królem !
DrEwa
3 miesiące temu
To jest bardzo inteligenta i mądra kobieta. Doskonale wie co robi. Wie jak się zachować i co będzie najlepsze dla jej rodziny. Dyplomatycznie i elegancko wybrnęła z trudnej sytuacji i dla niej i dla jej męża.
abc
3 miesiące temu
Nius spóźniony o jakieś półtora roku🤣🤣🤣
stah
3 miesiące temu
Streszczenie artykułu: Księżna Kate nie odwiedziła królowej bo została z dziećmi. Koniec.
...
Następna strona