Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Księżniczka Anna i hrabina Zofia ZIGNOROWAŁY Harry'ego na pogrzebie księcia Filipa! "Nikt nie może mu ufać"

652
Podziel się

Zdaniem królewskich ekspertów księżniczka Anna - córka królowej Elżbiety i księcia Filipa - oraz hrabina Zofia nie odezwały się do księcia Harry'ego nawet słowem podczas sobotniej ceremonii pogrzebowej. "Istnieje ryzyko, że on wszystko powie Meghan Markle, a ona wykorzysta to do promowania samej siebie".

Księżniczka Anna i hrabina Zofia ZIGNOROWAŁY Harry'ego na pogrzebie księcia Filipa! "Nikt nie może mu ufać"
Królewska księżniczka Anna zignorowała Harry'ego na pogrzebie księcia Filipa (fot. Getty)
bErqsEuZ

Zgodnie ze wszelkimi przewidywaniami książę Harry nie mógł liczyć na ciepłe przyjęcie wśród rodziny na sobotnim pogrzebie księcia Filipa. Wielu royalsów nie jest mu w stanie wybaczyć wywiadu, którego udzielił wraz ze swoją żoną. Jego rozmowa z Oprah Winfrey została zinterpretowana jako policzek wymierzony w twarz monarchii. Rodzony brat "zdrajcy" książę William zdobył się co prawda na wspólną rozmowę, jednak, jak się okazuje, nie wszyscy członkowie królewskiego rodu byli tak wyrozumiali.

Królewska biografka Angela Levin wyjawiła ostatnio w wywiadzie dla talkRADIO, że książę Harry mógł liczyć jeszcze tylko na zrozumienie księcia Andrzeja, który sam ma od lat POWAŻNE problemy wizerunkowe. Nikt inny jakoś specjalnie nie garnął się do wymiany uprzejmości z małżonkiem wyjątkowo gadatliwej Meghan Markle.

bErqsEvb
Zobacz także: Książę Filip. Poruszające słowa rodziny o śmierci męża królowej Elżbiety II

Niektórzy, jak na przykład królewska księżniczka Anna i hrabina Wessex Zofia nie zamieniły z Harrym ani słowa. Kompletnie zignorowały jego obecność na pogrzebie - informuje Levin.

Rodzina królewska obawia się ponoć, że nie może już dalej ufać młodszemu bratu Williama, a to ze względu na wyjątkową przebiegłość wylegującej się w cieniu wzgórz Hollywood Meghan Markle.

bErqsEvh

W sposób niezwykle nieuprzejmy potraktował księżną Kate. Rodzina królewska nie jest pewna, czy może mu ufać, skoro istnieje ryzyko, że wszystko powie Meghan - co w związkach małżeńskich jest raczej na porządku dziennym - a ona wykorzysta to do promowania samej siebie - komentuje królewska ekspertka.

Levin głośno zastanawiała się również, czy Harry zostanie w Wielkiej Brytanii, aby celebrować wspólnie urodziny królowej Elżbiety II 21 kwietnia. Tak w końcu nakazałaby zwykła, ludzka przyzwoitość. Okazuje się jednak, że Harry nie obawia się kompletnego pogrzebania swojej reputacji w oczach Brytyjczyków. Daily Mail donosi bowiem, że royals wyruszył w podróż powrotną do Stanów Zjednoczonych już w poniedziałek, czyli dwa dni przed urodzinami babci.

Jak sądzicie, co Harry opowie Meghan po powrocie?

bErqsEvi
bErqsEvj
bErqsEvC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(652)
belka
3 miesiące temu
Edward człowiek na poziomie. Mądra żona, zero skandali na koncie. Nadawał by się na króla. Nie wyobrażam sobie Kamili na tronie.
Hipokryzja
3 miesiące temu
Ale z drugiej strony Megan tak miała za złe ojcu że udziela wywiadów o osobistych sprawach a i sama w końcu tak zrobiła czyli te same mechanizmy postępowania co ojciec
g hhhsdzre
3 miesiące temu
Megan wygrzewa się w domku, a mąż musiał spijać piwo, które ona naważyła. Myślał, że po tym wszystkim przyjmą go z honorami? Ten wywiad to pewnie pomysł Megan i to był gwóżdż do trumny. Gdzie diabeł nie może tam babę pośle. I posłał
bErqsEvD
Martucha
3 miesiące temu
Lubomirski dzwonił do Anny o jej doradzał, żeby nie rozmawiała z Harrym
Baba
3 miesiące temu
Halo, Anna? Tu Lubomirski. Nie gadaj z Harrym bo jego żona to plociucha. Wiem co mówię, mam pod pałacem takie auto jak Filip, a moja żona jest z nim spokrewniona. No trzymajcie się tam. Do widzenia.
Najnowsze komentarze (652)
Królowa matka...
3 miesiące temu
Nie kryją się ze swoimi animozjami rasowymi.
Anka
3 miesiące temu
Oj tam,do czego jej te błyskotki.Ale swoja drogą Katy,księżniczka Anna i hrabina Zofia to też niezłe ziółka nigdy nie wyzbędą się wyniosłości bo żadna z nich nie wie która ważniejsza. Mamy XXI wiek a one bawią się w królowanie.
obres
3 miesiące temu
Wszyscy tak plują na Megan ale ciekawe jakby się sami zachowali gdyby ich traktowano jak powietrze tylko dlatego, że ma inną karnację skóry i po urodzeniu dziecka od razu pozbawiono go tytułu książęcego z powodu koloru skóry. To jest rasizm. A ta cała księżniczka Anna jest po prostu wredną rasistką to widać po twarzy.
Dorota H. Kut...
3 miesiące temu
Bardzo ciekawa sprawa. Byłam ostatnio na pewnym pogrzebie, bardzo taki poważny i może i w pełni taki był, ale... zawsze mnie interesuje wtedy, gdzie jest to zło, które się dzieje i które najczęściej popełniają "porządni" ludzie. Więc patrzę na to, co tu się dzieje, w kontekście prawdy... Przypomina mi się historia pewnego celnika, który uratował wielu Żydów, ale złamał prawo (wpuszczał ich nielegalnie). Do końca życia żył w biedzie i odtrąceniu, a kiedy uhonorowano jego czyn, to miasteczko, w którym mieszkał, dalej jest obok niego. Więc myślę o takich historiach jak "Dogville", "Wizyta starszej pani", historie niemieckie z upamiętnianiem np. wykorzystywanych robotnic, a to, co mówi Meghan dotyczy kwestii rasowych, jednych z najważniejszych.
Edgara
3 miesiące temu
Podobno przyleciał z ogromną listą że rodzina królewska ma płacić na jego utrzymanie , dać ochronę i przeprosić na kolanach Megan bo ucierpiała przez nich 😁
JOKA
3 miesiące temu
Czy gdyby ktoś z Waszej rodziny był tak nielojalny w stosunku do Was jak Harry, chcielibyście z nim rozmawiać? Nie sądzę. Odszedł od dworu, ok, ale ten skandaliczny wywiad? Ohyda.
pasikonik
3 miesiące temu
Dowiemy sie niedlugo w wywiadzie meghan,wszystko o czym rozmawial z niektorymi rojalsami i tylko to,co wymysli jego WSPANIALA I WREDNA ZONA.ECH HARRY,ODBIJE SIE TOBIE CZKAWKA,KTORA BEDZIE CI TOWARZYSZYLA DO KONCA.
Elik
3 miesiące temu
Mowicie o honorze - ma nie tylko honor ale jaja bo umie bronić swojej zony i rodziny, pokaz mi drugiego takiego!!!!!!!
bErqsEvv
>>>
3 miesiące temu
zachciało mu się przebiegłej czekoladki to teraz ma. Widać rozporek ważniejszy....
LadyM.
3 miesiące temu
Kamila na tronie? To by był policzek dla przyzwoitych ludzi.
mona
3 miesiące temu
Zepsucie na każdym kroku zakrywane przez królową i tyle w temacie . A co do reszty to już XXI wiek a nie ciemnogród w ich wydaniu monarchia powinna iść z duchem czasu .
kokos
3 miesiące temu
Andrzej jest chrzestnym Harrego. Co do skandali i Anny przebieg lepszy niż u Kaczyńskiej. Drugie małżeństwo, kilka związków w konkubinacie. Dawniej była nawet związana z byłym mężem Camilli ale wybrał Camille. Potem go rzucila dla Karola. Karol przed swoim ślubem przespał się z siostrą rodzona Diany. Edwarda podejrzewano o homo itd.
Malwina
3 miesiące temu
Ma to na co zasłużył. Rodzina to rzecz święta i niech każdy to pamięta!
aha
3 miesiące temu
A kto się przejmuje jakimś mężem czarnej aktorki?
...
Następna strona
bErqsEvX