Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Książę Jan Lubomirski chwali się w śniadaniówce: "Rodzina mojej małżonki jest SPOKREWNIONA z księciem Filipem"

309
Podziel się:

Na kilka godzin przed pogrzebem księcia Filipa w "Pytaniu na Śniadanie" pojawił się "ekspert od rojalsów", Jan Lubomirski-Lanckoroński. Arystokrata poruszył m.in. temat Harry'ego, który na pogrzeb dziadka przyjechał bez Meghan.

Książę Jan Lubomirski chwali się w śniadaniówce: "Rodzina mojej małżonki jest SPOKREWNIONA z księciem Filipem"
Książę Jan Lubomirski wspomina księcia Filipa (East News, Getty Images)
bELaWwbV

W sobotę po południu odbędzie się pogrzeb księcia Filipa, który zmarł tydzień temu w wieku 99 lat. Ze względu na pandemię uroczystości pogrzebowe w kaplicy świętego Jerzego na zamku w Windsorze odbędą się w reżimie sanitarnym. Weźmie w nich udział jedynie 30 najbliższych członków rodziny, którzy będą zobowiązani do założenia maseczek i utrzymywania dystansu.

Jeszcze za życia książę Filip zaplanował, jak ma wyglądać jego pogrzeb. Pojawi się m.in. ekologiczna, wełniana trumna i zaprojektowany przez monarchę Land Rover.

bELaWwbX
Zobacz także: Książę Harry sam na pogrzebie księcia Filipa. Nie będzie szedł obok brata, księcia Williama

Pogrzeb księcia Filipa jest szeroko komentowany w mediach na całym świecie. Temat poruszono również w sobotnim wydaniu Pytania na Śniadanie.

W programie połączono się na żywo księciem Janem Lubomirskim-Lanckorońskim, który często pojawia się w polskich mediach jako "ekspert od rojalsów".

bELaWwcd

Mimo że jest to pogrzeb, to pojawia się uśmiech na moich ustach, bo książę Filip był niezwykle rozrywkową postacią. To był niezwykle silny charakter, osoba niezwykle prawdziwa i normalna. Zawsze potrafił normalnie i fajnie porozmawiać z ludźmi i o to właśnie chodziło.

Jego życie było trudne - urodził się w rodzinie, która została wyrzucona ze swojego kraju, tułał się po świecie... Również gdy został księciem małżonkiem, był dwa kroki za kobietą, to wymagało samozaparcia. Był wymagającym ojcem i wymagającym również od siebie - opowiadał Lubomirski w śniadaniówce.

Polski arystokrata poruszył też wątek księcia Harry'ego, który na pogrzebie pojawi się bez żony.

Harry przyjeżdża, ale bez Meghan. Ten wywiad, który popełnili, był bardzo źle odebrany przez większość osób, które uwielbiają monarchię. Harry w protokole pogrzebowym został lekko odsunięty od swojego brata Williama. Ostatnie wydarzenia ich poróżniły - powiedział.

bELaWwce

W korowodzie żałobników najpierw pójdzie William, a potem Harry i inni krewni. Przy okazji książę Jan Lubomirski pochwalił się swoimi rodzinnymi koneksjami.

Rodzina mojej małżonki jest spokrewniona z księciem Edynburga - ogłosił.

Dodał również, że niemal identyczny Land Rover, który był ukochanym autem księcia Filipa, stoi przed jego rezydencją...

Zaskoczył Was tym wyznaniem?

bELaWwcf

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bELaWwcg
bELaWwcy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(309)
jak
6 miesięcy temu
Żenua...
Obserwator
6 miesięcy temu
NIE OŚMIESZAJ SIĘ JUŻ WIĘCEJ. ODKĄD DOSTAŁEŚ KOPA OD DOMINIKI JESTEŚ KPINĄ SAMEGO SIEBIE. ZDJĘCIA Z OMENĄ. POŹNIEJ OŻENEK Z WIELKIEJ MIŁOŚCI DO HOTELI. WYPOWIEDŹ KTÓRĄ PODNIOSŁEŚ CIŚNIENIE WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM SZCZAWNICY W KTÓREJ POWIEDZIAŁEŚ KSIĘCIU KAROLOWI , ŻE SZCZAWNICA TO PRYWATNE MIASTO CO ZNACZYŁOBY, ŻE MIESZKAŃCY SZCZAWNICY TO "FORNALE" HRABIANKI. POTEM MIAŁO BYĆ WIELKIE OTWARCIE PIENINY GRAND HOTEL I WIELKI ŚLUB . ZNÓW BLAMAŻ. ANI HOTEL NIE OTWARTY , ANI ŚLUBU WIELKIEGO NIE BYŁO. PO DRODZE BYŁY DŁUGI U FIRM PRACUJĄCYCH PRZY HOTELU. OPRÓCZ TEGO, ŻE HRABIANKA NIESAMOWICIE ZGRUBŁA NIC SIĘ NIE UDAŁO.
Lala
6 miesięcy temu
Cały ten wymysł z arystokracją jest serio śmieszny. Jakieś wieśki często bez wykształcenia i osiągnięć, wspominający przodków sprzed 100 lat, w większości również niespecjalnie rozgarniętych. Gdzieś tam po drodze był jeden, który potrafił się zakręcić a pokolenia nierobów budują na tym poczucie własnej wartości. Masakra, że ludzie się tym jarają.
bELaWwcz
Rab
6 miesięcy temu
Facet był golasem ale dzięki małżeństwu z Kulczykową dorwał siè do pienièdzy i jak nuworysz chwali siè autkiem , salonem „młodą „ żonà i jej przodkami .ŻAłosny gość!
Kobieta
6 miesięcy temu
Nie zapomnę, jak jeszcze jako mąż Dominiki Kulczyk jeździł po Poznaniu z rejestracją Xiąże... 🤦🏽‍♀️
Najnowsze komentarze (309)
jogi
6 miesięcy temu
księciem Lubomiski może być w Wielkiej Brytani bo w Polsce jest on tylko zwykłym Lubomirskim chwalącym się nie swoimi zasługami
rota
6 miesięcy temu
są w historii każdej rodziny sprawy niechlubne. Do takiej należy historia i osoba p, Filipa, nie jest to powód do dumy bycie z nim w koligacji.
eMKa
6 miesięcy temu
"Jego życie było trudne ... był dwa kroki za kobietą, to wymagało samozaparcia. " ... baaardzo trudne
próżnia
6 miesięcy temu
Więzy krwi czasem trudno udowodnić a wielu przypadkach nawet nie warto bo czasem nikt nie wie kto tatusiem a kto mamusią . Więc lepiej przemilczać takie fakty
Gość
6 miesięcy temu
Arystokracja rozwija swoje zainteresowania, korzysta życia na full a pospólstwo niech haruje....
viiiiiiiiiiii...
6 miesięcy temu
tytuły szlacheckie w Polsce zniesiono 100 lat temu
Gość
6 miesięcy temu
Lanckorońscy to frankistowska rodzina, hehehe.
Max
6 miesięcy temu
Pamiętam go z czasów gdy spotykał się z Liszowska. Wszędzie się wkręcał wiecznie przypominając ludziom o swoim pochodzeniu. Taki miękki cycek. Gdyby nie wżenił się w Kulczykow to dalej byłby podupadłą szlachtą. Po wywiadach jednak widać, że mimo kasy, dalej jest miękiszonem.
bELaWwcr
Baron von Sch...
6 miesięcy temu
Ale książę czego? Bo w Polsce tytuły straciły ważność przed wojną.
Robert
6 miesięcy temu
Dobrze rozumiem, że polski książę porusza się brytyjskim karawanem ?
Marjolene
6 miesięcy temu
Widocznie też jest zwolennikiem adrenochromu jak wszyscy tzw. "wielcy" świata tego. Nie ma się czym chwalić. Godne to najwyższej pogardy i potepienia!
prawda
6 miesięcy temu
żółte zęby
żałosne
6 miesięcy temu
śmieszne i żałosne
Frank
6 miesięcy temu
Dajcie spokój facetowi, czuje się dobrze, niech tak zostanie - można się pośmiać, niekoniecznie pisząc złośliwości.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELaWwdk
bELaWwdl
bELaWwdm
bELaWwdn
bELaWwdo
bELaWwcT