Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Kuba Strzyczkowski mianowany nowym dyrektorem Trójki!

112
Podziel się

Jak donosi jeden z serwisów, Strzyczkowski zastąpi na tym stanowisku Tomasza Kowalczewskiego, który stał się bohaterem afery wokół unieważnienia "Listy przebojów Trójki".

Kuba Strzyczkowski mianowany nowym dyrektorem Trójki!
Kuba Strzyczkowski został nowym dyrektorem Trójki (East News)
bCHxJOid

Kilka dni temu polskie media zdominowała afera wokół unieważnienia notowania Listy przebojów Trójki. W samym centrum skandalu znalazł się dyrektor rozgłośni, Tomasz Kowalczewski, który uznał umieszczenie piosenki Kazika Twój ból jest lepszy niż mój na pierwszym miejscu za manipulację. W efekcie z Trójki odeszło wielu dziennikarzy, w tym Marek Niedźwiecki.


Zobacz: Marek Niedźwiecki ODCHODZI z radiowej Trójki po unieważnieniu Listy Przebojów! "Nasza Trójka już nie istnieje"


Afera w Programie III Polskiego Radia okazała się wyjątkowo dotkliwa dla jego władz, a dotychczasowy dyrektor rozgłośni szybko znalazł się w ogniu krytyki. Decyzję o anulowaniu notowania Listy przebojów Trójki z piosenką Kazika na czele skrytykowali nie tylko pracownicy stacji, lecz także osoby związane z rządem PiS, między innymi minister kultury Piotr Gliński i prezydent Andrzej Duda.


Przypomnijmy: Andrzej Duda komentuje aferę w radiowej Trójce: "Jestem ZAŻENOWANY"


Efekty tego skandalu okazały się wyjątkowo dotkliwe dla rozgłośni, która po odejściu dziennikarzy zmuszona była wypełniać czas antenowy muzyką. Wszystko oczywiście z powodu braków kadrowych, a to najwyraźniej niejedyne zmiany, które tam zaszły. Jak dowiedział się Presserwis, kolejną osobą, która teraz opuszcza szeregi Trójki, stał się właśnie sam Kowalczewski. Zastąpić ma go Kuba Strzyczkowski.


Kuba Strzyczkowski został dyrektorem i redaktorem naczelnym Programu III Polskiego Radia. Zastąpi na tym stanowisku Tomasza Kowalczewskiego - donosi portal, który uzyskał potwierdzenie tej informacji u nowego dyrektora stacji.


Warto wspomnieć, że zdaniem wielu to właśnie poprzez działania Kowalczewskiego doszło do cenzury piosenki Kazika i fali zwolnień wieloletnich współpracowników stacji.


Myślicie, że sytuację da się jeszcze uratować?

bCHxJOif
bCHxJOiG
KOMENTARZE
(112)
IZA
2 miesiące temu
ŚWIETNIE!
anka
2 miesiące temu
brawo !!!!
hoho
2 miesiące temu
Za PO by to nie przeszło - oni by trzymali swoich do ......
bCHxJOiH
Grrr
2 miesiące temu
No jak tam pudel?Jak ci w pysku?Lista była zmanipulowana,Kazik na czwartym miejscu.Ciekawe od ilu lat robili słuchaczy w wala?! Obrońcy wolności,tfu!
Leila
2 miesiące temu
Lubię go, to też głos Trójki, w dodatku dość rozsądny.
Najnowsze komentarze (112)
sluchacz
miesiąc temu
nie rozpaczajmy po odejściach, trójce potrzebna jest świeżość a to może dobry wstęp otworzyć drzwi dla młodych,nowe talenty nowe zespoły dać szansę
TakaJestem
2 miesiące temu
teraz w trójce tylko muza leci. nie ma komu prowadzić audycji. trzymam kciuki za was bo kształtowaliście moje gusta muzyczne. Pozdrawiam ulubione (kiedyś) radio.
Ryszard
2 miesiące temu
Brawo. Nie mogę się doczekać jak wyelimumują z trójki rock i inne zachodnie bzdury. Czekam na pieśń patriotyczną.
alan
2 miesiące temu
kolaborowanie z pisiorowymi komunistami nie skończy się dla niego dobrze
Gość
2 miesiące temu
No i super. Nowe rozdanie. Życzę powodzenia.
miki6
2 miesiące temu
O ! To już najwyższa półka ! To półka na której są tylko dwie osoby PAN SZNUK i PAN KUBA. Czy to warto użerać się z tymi dzieciakami ?
Tuba
2 miesiące temu
Kowalczewski już ma nową robotę w radiowęźle w orlenie
Nietaknietak
2 miesiące temu
Obawiam sie ze bedzie pachołkiem naszej władzy. Nie bez powodu zostal dyrektorem. z pewnością ktos dobrze pomachał zielonymi... Moim zdaniem facet juz sie zeszmacil nie stajac w obronue Gacek np. 3 nie żyje, mam ją głęboko czekam na nowy świat. Wojtek rozkrec to szybko, czekamy.
bCHxJOiz
123
2 miesiące temu
Bardzo mądra decyzja. Świetny dziennikarz dla którego włączało się Trójkę. Lepszego wyboru na dzień dzisiejszy być nie mogło. Powodzenia Panie Kubo!
abc
2 miesiące temu
Jaka jest decyzja nowych władz? Kazik był pierwszy czy czwarty?
Jerzy
2 miesiące temu
Dinozaury, stare ramole się wyatuowały, jest młodość, przebojowość i kompetencje. Brawo PiS. Hejterzy z KO -zbierajcie lepiej truskawki !
Fan LP3
2 miesiące temu
Kowalczewski stracił pracę teraz czas na prezesów radia . Ale wątpliwe aby wtedy wrócili dziennikarze . To juz nie będzie Listy Przebojów 3.
Stopreżimowi
2 miesiące temu
Jest beznadziejnie, ale liczę na jakiś zwrot akcji. Ku pocieszeniu, mam księdza w rodzinie, któremu otworzyły się wreszcie oczy na sytuację w kraju. Mam nadzieję, że ta postawa idzie u niego z góry i rząd traci Kościół 👍
Jol
2 miesiące temu
Piękny głos
...
Następna strona
bCHxJOjb