Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|

Kuba Wojewódzki KPI z rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego: "Wszystko zgodnie z moją TEORIĄ"

156
Podziel się:

Samozwańczy "król TVN-u" porównał małżeństwo do... trzygwiazdkowego hotelu. "A dużo lepiej się śpi pod tysiącem gwiazd" - stwierdził Kuba Wojewódzki. Przesadził?

Kuba Wojewódzki KPI z rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego: "Wszystko zgodnie z moją TEORIĄ"
Kuba Wojewódzki kpi z rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego (AKPA)

To, że związki gwiazd mają zwykle wyjątkowo krótką datę przydatności, wie chyba każdy. Mimo to wiadomość o rozstaniu Martyny WojciechowskiejPrzemysława Kossakowskiego była ogromnym zaskoczeniem dla opinii publicznej. Odkąd w ubiegłą środę sensacyjna informacja ujrzała światło dzienne, w mediach wciąż pojawiają nowe fakty w sprawie.

Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu celebryckich rozstań, wielu "życzliwych" znajomych z branży ma sporo do powiedzenia w sprawie. Anna Wendzikowska przyznała na przykład, że solidaryzuje się z Wojciechowską, gdyż sama przeżyła podobną sytuację.

Zobacz także: Mucha komentuje autobiografię Wojewódzkiego: "Kuba niczego ze mną nie konsultował"

Kolejną znaną osobą, która zdecydowała się zabrać głos w tej "publicznej dyskusji", jest Kuba Wojewódzki. Słynący ze swojego "osobliwego" poczucia humoru samozwańczy "król TVN-u" nie szczędził złośliwości kolegom ze stacji w swojej rubryce w tygodniku Polityka, przypominając, że sam nie jest zwolennikiem małżeństw. Podobnie kpił z miłosnych relacji np. Beaty Tadli.

Gruchnęła wiadomość, jakoby małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeszło już do historii - napisał Wojewódzki. Podobno podróżnik wyprowadził się zaraz po ślubie. Wszystko zgodnie z moją teorią: małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel. A dużo lepiej się śpi pod tysiącem gwiazd.

Przypomnijmy, że Wojewódzkiemu nigdy nie było dane odkryć uroków małżeństwa. Najdłuższe związki kawalera przetrwały niespełna 5 lat. Takiego "wyczynu" udało się dotychczas dokonać Renacie KaczorukAnnie Musze.

Myślicie, że Martyna i Przemysław dadzą się sprowokować Wojewódzkiemu i odpowiedzą na jego zaczepkę?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(156)
lol
3 lata temu
Ani to mądre ani śmieszne. Gdyby ludzie byli z samymi sobą szczerzy, jak i z partnerami, małżenstwa rozpadały by się dużo dużo rzadziej. Egoizm i brak pracy nad sobą to są główne przyczyny rozpadu związków, więc masz rację Kubusiu, że w małżeństwo nie wchodzisz, bo nie jest dla ciebie . Nie dorosłeś.
emma
3 lata temu
Czy to była kpina? Czy się cieszył? Nie dajmy się podpuszczać. Po prostu skwitował to w swoim stylu. Nie sądzę, żeby to zabolało zainteresowanych.
Age
3 lata temu
Gdyby Kuba poszedl na terapię, może dowiedzialby sie dlaczego narcyzom tak trudno zbudować prawdziwą gleboką wieź z drugim czlowiekiem. Zakochanie i motyle nie wystarczą..do tego potrzeba intymnego emocjonalnego otwarcia sie przed drugim czlowiem, ukazania swoich słabości, akceptacji słabości partnera, i w koncu zaangazowania..a w dzisiejszych czasach indywidualizacji o to zaangazowanie najtrudniej. Dzisiaj nikt z niczego nie potrafi zrezygnować na rzecz drugiego. Era narcyzmu nastala i Kuba tego przykladem. Amen.
656
3 lata temu
Troche racji ma
Usi
3 lata temu
Moze ona jest toksyczna
Najnowsze komentarze (156)
Waria
3 lata temu
On jest efemeryczny,ona decyzjna.On ma słabe usta,ona cechy jastrzębia.On miękki,ona niepokorna i silna.Ale najbardziej prawdopodobne,że zakochał się w innej
psycholog
3 lata temu
Nie wszyscy nadają się do związku.
LLL
3 lata temu
Kuba Wojewódzki czy Władek Koszaliński? He he he ... Pudelku nudzisz
Koleżanka
3 lata temu
Ale Kuba jest biseksualny, co miał odpowiedzieć? Która kobieta zdecyduje się na małżeństwo z kimś takim? Dodatkowo gdzieś czytałam, że jest transem. Pamiętam wstawiał zdjęcia na instsgranie z jakiejś dalekiej podróży i był na nich z jakimiś trasami....zachwycony. Pomyślcie jego rozstania zawsze były tajemnicze. Renulka nie zabrała głosu o powodach ich jakby nie było nagłego rozstania a Ania Mucha kiedyś skwitowała, że nie chciała być parawanem. W swojej głupiej książce pisał sam, że gdy był.młodziencem mama zabrała go do psychologa, który stwierdził zaburzenia. Chwalił się w tej książce też tym, że często chodził do kina z kolegami i "walili sobie konia w kinie". Cóż....facet lat 60 szkoda komentować.
Graszka
3 lata temu
No i dobrze. Niech sobie jedzie i błyszczy, bo pewnie mu tego brakuje.
Wik
3 lata temu
A niby to cierpliwy wyrozumiały down the road a tu po 3 miesiącach
Kwirlejka
3 lata temu
Taki Piotruś pan jak Kuba zna się na rozstaniach to krotkodystansowiec
Karolina
3 lata temu
Wypowiadanie się przez niego, a także przez księży na temat małżeństwa jest jak wypowiadanie się o seksie po podglądaniu obcych par jak kopulują.
analiza :D
3 lata temu
A ja myślę, że Martyna i Przemek nie rozstali się w styczniu (jak ona sugeruje), a bardziej w czerwcu. Wystarczy mała analiza ich profili społecznościowych. Do końca maja ona "lajkowała" prawie wszystkie jego posty. Jego ur były obchodzone wspólnie (on ma zdjęcie z tortem na tle które często przewija się u Martyny). Ona zresztą nosiła obrączkę jeszcze do niedawna, on miał obrączkę na telekamerach. Myślę że on miał dość wielkiego miasta i takiego życia i się wyprowadził, ale parą byli nadal lub "myślał", a może jakaś separacja. Ostatecznie rozlecieli się jako związek jakoś w czerwcu, od stycznia nie daliby rady tego ukryć. Ktoś "życzliwy" w końcu by wypaplał. Być może on myślał że ślub ich połączy, scali to, a było tylko gorzej.
wsi24
3 lata temu
Małżeństwa facetów są zabronione w Polsce -leśny dziadek zostanie kawalerem
Eeeefa
3 lata temu
Abstrahując od tematu - pomysły i wielobarwność, a zarazem trafność wypowiedzi Kuby jest wręcz ujmująca „ małżeństwo …..trzygwiazdkowy, a …… pod tysiącem gwiazd „ - piękne / uwielbiam
Widz
3 lata temu
On jest świadomy tego, że nie każdy nadaje się na męża i dlatego sam nie wstąpił w związek małżeński. Ale polacy zacofani i jak nie masz obrączki to coś z tobą nie tak. Ale za to nieszczęśliwi w małżeństwie to sama radość. Mam 30 lat i mieszkam w blokowisku i nie znam szczęśliwego małżeństwa. To są tylko lokatorzy którzy nawet obiady osobno gotują.
Eric
3 lata temu
Oni przynajmniej spróbowali, a Pan co? Producent nie zawsze udanych bon motów, konsument chętnych panienek i szybkich samochodów. To trochę mało, nie uważa Pan? Tak, tak, Pan jest zadowolony i wszyscy zazdroszczą. Dla Pana dobra przyjmijmy, że tak jest.
Mojojojo
3 lata temu
Na tych zdjęciach Kuba i Przemek mają szaliki chyba od tego samego projektanta. Czy to przypadek...? :-D
...
Następna strona