Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Kuba Wojewódzki KPI z rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego: "Wszystko zgodnie z moją TEORIĄ"

153
Podziel się

Samozwańczy "król TVN-u" porównał małżeństwo do... trzygwiazdkowego hotelu. "A dużo lepiej się śpi pod tysiącem gwiazd" - stwierdził Kuba Wojewódzki. Przesadził?

Kuba Wojewódzki KPI z rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego: "Wszystko zgodnie z moją TEORIĄ"
Kuba Wojewódzki kpi z rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego (AKPA)
bEpGdCet

To, że związki gwiazd mają zwykle wyjątkowo krótką datę przydatności, wie chyba każdy. Mimo to wiadomość o rozstaniu Martyny WojciechowskiejPrzemysława Kossakowskiego była ogromnym zaskoczeniem dla opinii publicznej. Odkąd w ubiegłą środę sensacyjna informacja ujrzała światło dzienne, w mediach wciąż pojawiają nowe fakty w sprawie.

Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu celebryckich rozstań, wielu "życzliwych" znajomych z branży ma sporo do powiedzenia w sprawie. Anna Wendzikowska przyznała na przykład, że solidaryzuje się z Wojciechowską, gdyż sama przeżyła podobną sytuację.

bEpGdCev
Zobacz także: Mucha komentuje autobiografię Wojewódzkiego: "Kuba niczego ze mną nie konsultował"

Kolejną znaną osobą, która zdecydowała się zabrać głos w tej "publicznej dyskusji", jest Kuba Wojewódzki. Słynący ze swojego "osobliwego" poczucia humoru samozwańczy "król TVN-u" nie szczędził złośliwości kolegom ze stacji w swojej rubryce w tygodniku Polityka, przypominając, że sam nie jest zwolennikiem małżeństw. Podobnie kpił z miłosnych relacji np. Beaty Tadli.

bEpGdCeB

Gruchnęła wiadomość, jakoby małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeszło już do historii - napisał Wojewódzki. Podobno podróżnik wyprowadził się zaraz po ślubie. Wszystko zgodnie z moją teorią: małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel. A dużo lepiej się śpi pod tysiącem gwiazd.

Przypomnijmy, że Wojewódzkiemu nigdy nie było dane odkryć uroków małżeństwa. Najdłuższe związki kawalera przetrwały niespełna 5 lat. Takiego "wyczynu" udało się dotychczas dokonać Renacie KaczorukAnnie Musze.

Myślicie, że Martyna i Przemysław dadzą się sprowokować Wojewódzkiemu i odpowiedzą na jego zaczepkę?

bEpGdCeC
bEpGdCeW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(153)
lol
3 dni temu
Ani to mądre ani śmieszne. Gdyby ludzie byli z samymi sobą szczerzy, jak i z partnerami, małżenstwa rozpadały by się dużo dużo rzadziej. Egoizm i brak pracy nad sobą to są główne przyczyny rozpadu związków, więc masz rację Kubusiu, że w małżeństwo nie wchodzisz, bo nie jest dla ciebie . Nie dorosłeś.
emma
3 dni temu
Czy to była kpina? Czy się cieszył? Nie dajmy się podpuszczać. Po prostu skwitował to w swoim stylu. Nie sądzę, żeby to zabolało zainteresowanych.
Age
3 dni temu
Gdyby Kuba poszedl na terapię, może dowiedzialby sie dlaczego narcyzom tak trudno zbudować prawdziwą gleboką wieź z drugim czlowiekiem. Zakochanie i motyle nie wystarczą..do tego potrzeba intymnego emocjonalnego otwarcia sie przed drugim czlowiem, ukazania swoich słabości, akceptacji słabości partnera, i w koncu zaangazowania..a w dzisiejszych czasach indywidualizacji o to zaangazowanie najtrudniej. Dzisiaj nikt z niczego nie potrafi zrezygnować na rzecz drugiego. Era narcyzmu nastala i Kuba tego przykladem. Amen.
bEpGdCeX
656
3 dni temu
Troche racji ma
Usi
3 dni temu
Moze ona jest toksyczna
Najnowsze komentarze (153)
Graszka
wczoraj
No i dobrze. Niech sobie jedzie i błyszczy, bo pewnie mu tego brakuje.
Wik
2 dni temu
A niby to cierpliwy wyrozumiały down the road a tu po 3 miesiącach
Kwirlejka
2 dni temu
Taki Piotruś pan jak Kuba zna się na rozstaniach to krotkodystansowiec
Karolina
2 dni temu
Wypowiadanie się przez niego, a także przez księży na temat małżeństwa jest jak wypowiadanie się o seksie po podglądaniu obcych par jak kopulują.
analiza :D
2 dni temu
A ja myślę, że Martyna i Przemek nie rozstali się w styczniu (jak ona sugeruje), a bardziej w czerwcu. Wystarczy mała analiza ich profili społecznościowych. Do końca maja ona "lajkowała" prawie wszystkie jego posty. Jego ur były obchodzone wspólnie (on ma zdjęcie z tortem na tle które często przewija się u Martyny). Ona zresztą nosiła obrączkę jeszcze do niedawna, on miał obrączkę na telekamerach. Myślę że on miał dość wielkiego miasta i takiego życia i się wyprowadził, ale parą byli nadal lub "myślał", a może jakaś separacja. Ostatecznie rozlecieli się jako związek jakoś w czerwcu, od stycznia nie daliby rady tego ukryć. Ktoś "życzliwy" w końcu by wypaplał. Być może on myślał że ślub ich połączy, scali to, a było tylko gorzej.
wsi24
2 dni temu
Małżeństwa facetów są zabronione w Polsce -leśny dziadek zostanie kawalerem
Eeeefa
2 dni temu
Abstrahując od tematu - pomysły i wielobarwność, a zarazem trafność wypowiedzi Kuby jest wręcz ujmująca „ małżeństwo …..trzygwiazdkowy, a …… pod tysiącem gwiazd „ - piękne / uwielbiam
Widz
2 dni temu
On jest świadomy tego, że nie każdy nadaje się na męża i dlatego sam nie wstąpił w związek małżeński. Ale polacy zacofani i jak nie masz obrączki to coś z tobą nie tak. Ale za to nieszczęśliwi w małżeństwie to sama radość. Mam 30 lat i mieszkam w blokowisku i nie znam szczęśliwego małżeństwa. To są tylko lokatorzy którzy nawet obiady osobno gotują.
bEpGdCeP
Eric
2 dni temu
Oni przynajmniej spróbowali, a Pan co? Producent nie zawsze udanych bon motów, konsument chętnych panienek i szybkich samochodów. To trochę mało, nie uważa Pan? Tak, tak, Pan jest zadowolony i wszyscy zazdroszczą. Dla Pana dobra przyjmijmy, że tak jest.
Mojojojo
2 dni temu
Na tych zdjęciach Kuba i Przemek mają szaliki chyba od tego samego projektanta. Czy to przypadek...? :-D
Iga
2 dni temu
Zamilcz
Ooooo
2 dni temu
Ale on ocenił instytucję małżeństwa :) nie ich osobiście. Niestety ma rację :) Małżeństwo to hmmmm… no nie wiem co powiedzieć …. nic fajnego :(
Jaaaa
2 dni temu
Panie PRZEMKU 🤟🤟🤟
Marcus
2 dni temu
Jaki król TVN-nu taki TVN
...
Następna strona
bEpGdCfr