Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|
aktualizacja

"Nic się nie stało". Kuba Wojewódzki odpowiada na oskarżenia Sylwestra Latkowskiego: "Jesteś płatnym MEDIALNYM ZABÓJCĄ. Idę z tobą i z TVP do sądu"

243
Podziel się:

"Królowi TVN" nie spodobało się, w jaki sposób reżyser przedstawił jego osobę w filmie "Nic się nie stało", który poświęcony jest problemowi pedofilii wśród polskich celebrytów.

"Nic się nie stało". Kuba Wojewódzki odpowiada na oskarżenia Sylwestra Latkowskiego: "Jesteś płatnym MEDIALNYM ZABÓJCĄ. Idę z tobą i z TVP do sądu"
Kuba Wojewódzki odpowiada Sylwestrowi Latkowskiemu (Instagram @kuba_wojewodzki_official, ONS, Instagram, ONS)

Odkąd bracia Sekielscy zapowiedzieli, że pracują nad filmem, który ma obnażyć problem pedofilii w polskim Kościele, nie brakowało osób, chcących przygotować podobne exposee, tylko poświęcone przedstawicielom innych środowisk. "Konkurencyjną" produkcję w końcu udało się przygotować Sylwestrowi Latkowskiego, kontrowersyjnemu reżyserowi i dziennikarzowi, który wziął sobie za cel obnażenie szokujących praktyk wśród polskich celebrytów.

Emisja filmu to duże wydarzenie, bo sam Latkowski przyznaje, że wielokrotnie próbowano go nakłonić, a nawet zastraszyć, by zrezygnował z doprowadzenia produkcji do końca:

Po samym filmie w telewizyjnej Jedynce zorganizowano emitowaną na żywo debatę, w której Latkowski odpalił najcięższe działa, oskarżając z nazwiska wielu polskich gwiazdorów, którzy według niego mieli brać udział w szokujących praktykach w popularnym sopockim klubie.

Wśród celebrytów, których wymienił reżyser, znalazł się też Kuba Wojewódzki. Samozwańczy "Król TVN" był najwyraźniej przygotowany na ten atak, bo krótko po emisji programu na jego profilu na Facebooku pojawił się ostry wpis adresowany do Latkowskiego.

Zobacz także: "Dla Durczoka młode dziewczyny to osoby, z którymi można zrobić co się chce"

Drogi Sylwestrze. Od lat obserwuje twoje mroczne zafascynowanie moją osobą. Już w 2003 roku w swoim filmie "Nakręceni, czyli szoł biznes po Polsku", próbowałeś udowodnić, że zarówno ja jak i program Idol to ściema, układ i nieczysta gra. Potem było już tylko gorzej - napisał Wojewódzki. Boję się, że znowu wpadłeś w złe towarzystwo sponsorujące twe posępne fantazje, które już nie raz zaprowadziły cię do problemów z prawem, konieczności ucieczki z kraju aż w końcu do więzienia.

Kuba nawiązał też do poruszanych w filmie oskarżeń o jego powiązania z Zatoką Sztuki i jej stałymi bywalcami:

W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie jak i bliską mi osobę w brutalną aferę kryminalną Zatoki Sztuki. Próba przekonania świata, że bywając tam stawałem się uczestnikiem tamtejszych patologii tudzież ich cichym wspólnikiem to absurd i zwykłe przestępstwo. Przez lata bywałem też w budynkach TVP1, co nie czyni ze mnie waszego wspólnika, kłamcy, lokaja władzy i aferzysty. Dramat wielu dzieci molestowanych przez Krystiana W. bywalca i współtwórcy tego miejsca, a także samobójczą śmierć jednego z nich zamieniłeś na oręż politycznej i światopoglądowej nienawiści. To przeraża.

Wojewódzki zapowiedział też, że zamierza walczyć o swoje dobre imię na drodze prawnej:

Naraziłeś na publiczny lincz zarówno mnie jak i tych których kocham. W imię bezlitosnej propagandy i odwetu. Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą.Twój mecenas Jacek Kurski nie ukrywał, że wasz film ma być odpowiedzią na kino Braci Sekielskich. Zaiste prawi z was chrześcijanie. Jeśli tak ratujecie Polski Kościół to jestem ciekaw jak ratować będziecie siebie - zastanawia się showman. Bo ja nie powiem: "Nic się nie stało". Idę z tobą i TVP do sądu. Postaram się wyrwać z 2 miliardów złotych dotacji dla tak zwanej telewizji publicznej tyle ile się da. Dla tych, którzy potrafią wykorzystać te pieniądze w imię miłości i pomocy innym.

Jesteście ciekawi, czy Latkowski jakoś mu na to odpowie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(243)
Coo?
3 lata temu
Ale ruszyło.... Skoro nie mają nic do ukrycia dlaczego od razu się tak usprawiedliwiają? I dlaczego można mówić głośno o pedofilii w kościele, a wśród celebrytów i wpływowych ludzi już nie?
Jan
3 lata temu
Ja Jednak wierzę Latkowskiemu
Noto
3 lata temu
To idź Kupo do sądu, może znajda się świadkowie, co pozwiedzą jak było!
Mila
3 lata temu
Gdyby Latkowski nie miał 100%-wych dowodów, na pewno nie upubliczniałby tych informacji. Dlatego ten skowyt, nietykalnych dotychczas, przestepcow-pefofili. Pierwszy raz padł strach przed odpowiedzialną karną. Nareszcie!
cft6y78
3 lata temu
WSZYSTKOWIEDZĄCY aktorzy i celebryci ,stanęli murem za obroną Zatoki Sztuki Jak piłkarze przed bramką na 11 m. Teraz dostali piłką w jądra i wrzeszczę to-nie-my ....tak tak już toniecie !!! Teraz też pyskujecie na każdego z PiS-U a jesteście wykształceni i wyćwiczeni okłamywacze i robicie to za kasę i własne korzyści . To obrzydliwe i spotka was solidna kara ,....zapomnienia .
Najnowsze komentarze (243)
Hegv
3 lata temu
Ta ...on bywał ale nie wiedział gdzie hehe a taki mądry taki światowy hehe jasne... A pozatym czemu zawsze zachowywał sie jak piotruś pan zresztą tak go nazywank ..cos mi to przypomina
xyz
3 lata temu
W 2015 wyciekla klientów korzystających z usług warszawskiej gejowskiej agencji towarzyskiej są nazwiska lub pseudonimy, domowe adresy i numery telefonów komórkowych znanych osob. Agencja działała w centrum Warszawy. Na skutek konfliktu wyciekły dane dotyczące prawie stu najbardziej hojnych klientów, korzystających z usług męskich prostytutek. Na liście znajdują się przedsiębiorcy, artyści, księża, lekarze, naukowcy, dziennikarze, zagraniczny dyplomata, człowiek zajmujący ważne stanowisko w dużej spółce Skarbu Państwa... Jak podaje portal, jest tam m.in. nazwisko znanego telewizyjnego dziennikarza, który często zapraszał panów z agencji na seks w swoim mieszkaniu. Nie można wykluczyć, że są tam również dane działaczy politycznych. Ponadto, lista trafiła także do rąk ludzi ze świata przestępczego. Ma ją ponoć m.in. człowiek blisko kiedyś współpracujący z nieżyjącym już szefem mafii pruszkowskiej Andrzejem K., pseudonim Pershing.
Leoncio13
3 lata temu
Czy ktoś tu widział jakiegoś gwiazdora, bo tak jest w tytule tej chorowizny. Bo ja nie widzę. Przemknął mi tylko jakiś lanser w masce. Kuloodporny majbach. Hohoho.
ffff
3 lata temu
On wygląda jak Rumpelstitskin ze Shreka 4, nie?
ffff
3 lata temu
On wygląda jak Rumpelstitskin ze Shreka 4, nie?
ffff
3 lata temu
On wygląda jak Rumpelstitskin ze Shreka 4, nie?
ffff
3 lata temu
On wygląda jak Rumpelstitskin ze Shreka 4, nie?
ffff
3 lata temu
On wygląda jak Rumpelstitskin ze Shreka 4, nie?
ffff
3 lata temu
On wygląda jak Rumpelstitskin ze Shreka 4, nie?
bdsopot
3 lata temu
ZENUJACE sa te dziecnne tłumaczenia i sztuczne oburzenie Wojewódzkiego ......preciez w tym filmie o nim nie mówiono ale pokazano tylko tyle ze tam( jak wielu innych) BYWAŁ a to przeciez znana wszystkim prawda wiec o co mu chodzi? Przeciez nikt nie pwiedział w tym filmie ani po jego emisji w rozmowach ze on jest pedofilem WIEC CO SIE TAK BURZY skoro ma czyste sumienie! Sam Wojewódzki przeciez od lat w swoich TV programach kreuje sie na bogatego rozrywkowego i wyjatkowego , czasem chama, czasem cwaniaka ale zawsze jako wyjatkowego znawce i degustatora oraz smakosza młodych dziewczyn....wiec o co chodzi? Wiśniewski dosonale i madrze SKOMENTOWAŁ WOJEWÓDZKIEGO ZACHOWANIE I to zenujace dziecinne spoznione oburzenie!
Mucha
3 lata temu
Kubuś do sądu....ale to zapłacić trzeba, a on kocha pieniążki tylko dla siebie...
PIËRDZI0H
3 lata temu
siedzę tu CODZIENNIE OD 4 LAT, od rana do nocy, przegrałem życie, co robić ? PÛDËLKÔWY PIËRDZI0H, jestem "żenującym dnem".
PlËRDZl0H
3 lata temu
PVDËLK0vY PlËRDZl0H aaa
PIËRDZI0H
3 lata temu
siedzę tu CODZIENNIE OD 4 LAT, od rana do nocy, przegrałem życie, co robić ? PÛDËLKÔWY PIËRDZI0H
...
Następna strona