Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|

Kuba Wojewódzki SPIERA SIĘ z Krzysztofem Stanowskim, stając w OBRONIE Barbary Kurdej-Szatan: "Poniosło ją. MNIE JEST JEJ ŻAL"

315
Podziel się:

W piątkowej audycji "Hejtpark" Kuba Wojewódzki i Krzysztof Stanowski wdali się w zaciętą dyskusję na temat Barbary Kurdej-Szatan. O ile showman usiłował wytłumaczyć aktorkę, jego rozmówca nie miał dla niej litości. "Ludzie budują swój światopogląd na światopoglądzie instagramerek, aktorek, które nie mają żadnych kompetencji" - stwierdził.

Kuba Wojewódzki SPIERA SIĘ z Krzysztofem Stanowskim, stając w OBRONIE Barbary Kurdej-Szatan: "Poniosło ją. MNIE JEST JEJ ŻAL"
(YouTube, East News)

Barbara Kurdej-Szatan mierzy się obecnie z niemałym kryzysem wizerunkowym. Niesławnym wpisem, w którym nazwała Straż Graniczną "mordercami", aktorka rozpętała burzę i zraziła do siebie pół Polski (w tym również swoich pracodawców). Okazuje się, że w tym krytycznym momencie, gdy z każdej strony sypią się na nią gromy, była już gwiazda "M jak Miłość" może liczyć na wsparcie Kuby Wojewódzkiego. To właśnie w jego programie aktorka z rozbrajającą szczerością stwierdziła, że przestała być "ulubienicą Polski".

Zawsze byłam dość impulsywna. Czasem po prostu, niestety, nie panuję nad sobą - mówiła w marcu Basia.

W piątek w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim Wojewódzki pochylił się nad tematem hejtu, którego doświadcza obecnie Basia Kurdej-Szatan. Chwilę wcześniej showman na nowo zaognił konflikt z Małgorzatą Rozenek, tym razem oskarżając "Perfekcyjną" o pychę, intryganctwo i rozwiązłość.

Zobacz także: Biznesy Kuby Wojewódzkiego

O dziwo Kuba postanowił iść pod prąd i lojalnie stanąć w obronie koleżanki, która dosłownie z dnia na dzień stała się w branży persona non grata. Winę za słowa skompromitowanej gwiazdy samozwańczy "król TVN-u" zwala na jej - wyżej wspomnianą - impulsywność oraz zły dobór słów.

To, co spotkało moją serdeczną przyjaciółkę Basię Kurdej-Szatan... - zaczął Kuba. Mogę to powiedzieć śmiało: poniosło ją, bo pomieszały jej się sfery prywatne i publiczne, ale jak przyznasz, że to, co ją spotkało... Nie wiem, czy wiesz, najpierw wyrzucili ją z "M jak miłość", później jej faceta z "M jak miłość" (...).

Nie żal mi jej - przerwał mu bezceremonialnie Stanowski. Dotąd nie zdobyła się na odrobinę refleksji. Ona wciąż nie wie, co się wydarzyło

Mnie jest jej żal - zaoponował Wojewódzki. Nie broniąc Basi, bo ja bym przy moim temperamencie polemiczno-publicystycznym nie użył takiego zwrotu, ale jak w sejmie prezes-zombie używa zwrotu "mordercy", "bandyci"... Tych posłów wybieramy my, my im płacimy pensje. Ktoś, mówiąc wprost, mobbinguje naszych pracowników. Dlaczego nie ma takich retorsji? Basia jest łatwiejszym celem niż prezes partii, tak jak ja.

Powinniśmy dbać o to, żeby ludzie, którzy marzną tam dzień w dzień, i nie mówię tu o migrantach, byli szanowani - ciągnął Stanowski.

Ja ten szacunek mam. Nie wypowiadam się, bo tam nie byłem. (...) Ja nie wiem, co tam się wyprawia - stwierdził Kuba.

Wtem Stanowski zaczął pomstować na celebrytki pokroju Kurdej-Szatan, które propagują dezinformacje, wypowiadając się na tematy społeczno-polityczne i nie mając przy tym - jak sam to ujął - "żadnych kompetencji"

Takie osoby jak Barbara Kurdej-Szatan zastępują media informacyjne. Ludzie budują swój światopogląd na światopoglądzie instagramerek, aktorek, które nie mają żadnych kompetencji, by ten świat innym budować. I potem taki żołnierz graniczny może usłyszeć od sąsiadów "Czy ty na pewno nie jesteś mordercą? Czy wy tam kogoś nie zabiliście?". Bo Basia tak napisała.

Kuba odbił piłeczkę, powołując się na przykład Jarosława Jakimowicza i jego program publicystyczny emitowany na TVP.

Czy my mówimy o kompetencjach czy o emocjach? Trochę na tej samej zasadzie ja co drugi program redaktora Jakimowicza mógłbym potraktować. Nie jest to luminarz - stwierdził.

Myślicie, że Kurdej-Szatan będzie mu wdzięczna?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(315)
Aza
2 lata temu
Ludzie, którzy budują swój światopogląd na światopoglądzie instagramerek to chyba są upośledzeni umysłowo, a takim trudno samodzielnie myśleć
Stop barbara
2 lata temu
Co za ulga wreszcie reklamy bez Baśki
Gość
2 lata temu
Poniosło ją? To jakich słów by użyła, gdyby była spokojniejsza, skoro uważa naszych strażników za morderców bez mózgu? To są chyba jasne słowa..
Gość
2 lata temu
Wiadomo , że wojewódzki poprze wszystko, co pluje na Polskę. We własnym programie przygotował rekwizyty - flagę polska i psią kupę i namawiał gości do wsadzenia jednego w drugie co jego goście uczynili.. także..
agida
2 lata temu
znowu ta Basia.... dajcie żyć...
Najnowsze komentarze (315)
ooooooo
2 lata temu
jest Kurdej Szatan w PLEJU
Riri
2 lata temu
A co u dziadka partnerek erotycznych (tak twierdzi) Marty Ż. T. i Agi K. P.? Nadal się wypierają i śmieją z mitomanii biednego Kubusia?
Emmo
2 lata temu
-Kto cie tak skrzywdzil i upokorzyl w zyciu, bidulu Kubulu Wójekwódzki? Gosia? Bo takie rzeczy jakie o niej opowiadasz w śniadaniówce itp., to tylko ze skrzywdzonej i upokorzonej 'duszy' moga wyjsc.
Stąd ból
2 lata temu
Wojewódzki PRZEGRAŁ z Majdanami! Wojewódzki, kiedyś pokazujący się na okładce Party z Małgorzatą jako jej nowy przyjaciel - ,, długie telefony, obiady, porady...'', poczuł się osobiście dotknięty jej wypowiedzią w pewnym programie i z goryczą wywnętrzył się na temat pary małżeńskiej Rozenek - Majdan na łamach serwisu playboy. Po tym jak wywiad z Kubą Wojewódzkim, w którym zarzucił on m.in. Małgorzacie Rozenek wysłanie mu smsa o treści 'GUPI KAOWIEC' oraz rozbicie małżeństwa Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein-Kraśko (podobno Kuba był materacem) zaczęły cytować media, Rozenek i Majdan zapowiedzieli Wojewódzkiemu PROCES ROKU. I nie poprzestali na pustych słowach. Poszli ze sprawą do sądu i... WYGRALI.
@pytam
2 lata temu
Dodziec z rusztu macie czytać uważnie tylko oryginały jak ten znaleziony w sieci. -- Istnieje w Polsce coś takiego jak Krajowy Rejestr Sądowy, gdzie umieszczone są wszystkie podmioty gospodarcze czyli fundacje etc. Tak się składa, że Małgorzata Rozenek - Majdan ma fundację i pełni w niej funkcję prezesa, co powoduje, że jej nr pesel jest w KRS widoczny i każdy w miarę kumaty może go zobaczyć... no i... no i... uff, te emocje... wynika z niego, że urodziła się w... nie, no nie wyrabiam ze śmiechu z waszej ekscytacji... otóż urodziła się w 1978 roku. I nie jest agentką Jej Królewskiej Mości, ani agentką Jego WYSOKOŚCI Edwarda Miszczaka. I nie odjęto jej 10ciu lat z życiorysu na potrzeby jakiegoś mało ważnego programu telewizyjnego 'Pikantne rozmowy w zaciszu alkowy' czy tam 'Perfekcyjna Kobieta Nowego Porządku'. A Jacek Rozenek nie dostał udaru z powodu nacisków twardogłowych na jego pamiętniki z czasów drugiej żony światowej kobiety sukcesu. Jacek Rozenek po prostu nie mógł nadążyć za o 10 lat młodszą, pełną wigoru drugą żoną. I nikt mu się nie dziwi, wszyscy współczują, że nie jest już medialny tak jak jego druga żona przy trzecim mężu. A Kuba Wojewódzki to ochłap po Nikiforze, który go wyśmiał.
Tipsy
2 lata temu
Po co te histeryczne tony Kupci? Tylko budzą śmiech z dziadka. Kupcio nie raz nie dwa wyznawał miłość publicznie, ostatnio Mariuszowi Trónkiewiczowi, a po 7 latach się popłakał, bo po Tomku i za Tomkiem tylko tęsknota mu pozostała. Gosia odrzuciła jego zaloty, bo brzydzi się jego peruki.
to prawda?
2 lata temu
Wojewódzki jest w ciąży z pojemnikiem na siki, tak mówią w tvn
Bubu odszedł
2 lata temu
przecież Gośka dobrze wiedziała że dziadek Gminny lubi rzeźbić w glinie, więc pewnie bekę miała z dziadka wysyłając mu propozycje od których mało mu peruka nie spadła i tyle; poza tym, kto trzyma latami smsy od osoby przez którą czuł się 'fatalnie jako mężczyzna', masochista tak, mężczyzna na pewno nie
to też niezłe
2 lata temu
dziadek Kubek marzy, że Gosia mu się zwierza a on całuje jej stopy pokornie
niezłe
2 lata temu
Kubunio bez matury nigdy nie dorówna dr Małgoni intelektualnie i pod względem wykształcenia... kazdy normalny to wie, więc dlatego ciągle się zali Kubunio bez rodziny, matury i włosów.
Całość
2 lata temu
Krajek co ty narobiłeś. Mogłeś dać spokój biednemu, nieszczęśliwie zakochanemu w Małgoni Kubusiowi chociaż w ten piękny pandemiurgiczny czas, a ty wyśmiewasz go bez grama litości i teraz ten stłamszony po bity Powiatowy siedzi i ryczy ze wstydu. Zadowolony jesteś?
do pytam
2 lata temu
Patocelebryta Powiatowy Kubuś Wstydliwy to ochłap z peruczką , Gosia go wyśmiała
Baruc
2 lata temu
O co chodzi z tym szydzeniem z Kuby Wojewódzkiego? Bezdusznym wybebeszaniem jego najintymniejszych bolączek, a przecież Kuba zawiesił razem z białą flagą z przeżutej tetrowej pieluchy swoje bytowanie w mediach i nie wnikajcie czy z powodu strachu przed dalszym poniżaniem, braku laku i lajków, wyniszczającej choroby, wydalenia przez anus showbiznesu do sedesu, czy też w wyniku basedodowej szpetoty twarzy i kończystych kłykcin zwieraczy, tudzież z przyczyny wielkiej rozpaczy czarnej jak smoła przesolona jego łzami. Ludzie, opanujcie się! Bądźcie ludźmi, nie zwierzętami!
Szatanowy
2 lata temu
ten biedak Kubuś daje do zrozumienia, że gdyby nie był wtedy ustawiony kontraktowo z 'BMO' Żenulą (hahaha), to by związał swoje czlonki z Małgosią , ale się wysypał hahaha
...
Następna strona