Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Kuba Wojewódzki znów ATAKUJE Małgorzatę Rozenek: "Opowiadała, że miała taką listę i sobie odhaczała: Z TYM BYM SIĘ SPOTKAŁA, z tym nie..."

1388
Podziel się:

Kuba Wojewódzki w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim zarzucił Małgorzacie Rozenek, że przed laty próbowała "wulgarnie" flirtować z pracującymi w TVN-ie mężczyznami, w tym z nim. "Dawno nie dostałem tak niesmacznych, zaborczych i wynikających z pychy SMS-ów" - wspomina.

Kuba Wojewódzki znów ATAKUJE Małgorzatę Rozenek: "Opowiadała, że miała taką listę i sobie odhaczała: Z TYM BYM SIĘ SPOTKAŁA, z tym nie..."
Kuba Wojewódzki znów atakuje Małgorzatę Rozenek (AKPA)

W ostatnim czasie głośno było o konflikcie, jaki na nowo rozgorzał między Małgorzatą RozenekKubą Wojewódzkim. Zaczęło się od gorzkich słów, jakie samozwańczy "król TVN-u" skierował w stronę koleżanki ze stacji, nazywając ją "najśmieszniej ubraną Polką" i zarzucając jej, że "sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci".

Po czasie głos zabrała sama Gosia. Celebrytka była jednak dość ostrożna, przekonując, że "ma gdzieś" słowa Wojewódzkiego, który po prostu jej "nie kocha".

Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "TVN zmienił moje życie"

Temat sporu tej dwójki wrócił podczas wizyty Kuby na kanale Krzysztofa Stanowskiego. Showman zaprzeczył, jakoby przegrał z Rozenek jakąkolwiek sprawę sądową i oznajmił, że nigdy nie przeprosiłby jej za to, "co mu robiła".

Nigdy w życiu bym nie przeprosił Małgorzaty Rozenek za to, co mi robiła albo za to, w jaki sposób próbowała się ze mną umówić - oznajmił, kontynuując temat zarzutów, jakie niegdyś wystosowała przeciwko niemu ukochana Majdana:

Nie przegrałem (sprawy - przyp. red.). Proces został, znaczy wycofane zostały zarzuty w momencie, kiedy byłem z tabunem ludzi. Pewnie nikt tego nie wie. Jadę do Gdańska, do sądu, bo jako osoba oskarżona mogłem zdecydować, czy utrudnię trochę życie państwu Majdanom. Będą mieli dużo świadków i argumentów, i będą do mnie dojeżdżali do Trójmiasta - wspomina "pomysłowy" 58-latek i kontynuuje:

Jedziemy na pierwszą rozprawę. Ze mną jedzie tabun osób. Bardzo dużo kobiet związanych z TVN-em, które opowiadały o pewnej liście, o której opowiadała Małgosia. Opowiadała, że miała taką listę i sobie odhaczała: z tym bym się spotkała, z tym nie, z tym bym chciała. Tam byli mężczyźni, którzy mieli partnerki - twierdzi. I ja sobie nie życzyłem, żeby moje służbowe spotkanie z Małgosią Rozenek zamieniło się w jej próbę flirtu ze mną na poziomie dresiarskim. Na poziomie tak nieetycznym, tak niesmacznym, zawierającym propozycje tak wulgarne i prymitywne, że dla beki zostawiłem sobie te SMS-Y.

Małgorzata w sposób wulgarny chciała Cię zaciągnąć do łóżka? - dopytywał Stanowski.

To były jednoznaczne propozycje seksualne i ja mam te SMS-y - potwierdza Kuba. I zdeponowałem je u swojego adwokata, który zadbał o to, żeby otrzymał to adwokat Małgosi - przekonuje, wracając do tematu podróży do Trójmiasta:

I teraz, jestem w pociągu, i dzwoni adwokat Małgosi do mojego adwokata, i mówi, że Małgosia wycofuje zarzuty.

Następnie Wojewódzki raz jeszcze podkreśla swój brak sympatii względem "Perfekcyjnej"

Nie lubię tej osoby, bo jej podstawowym dramatem życiowym jest chęć prolongaty bycia popularną. Sprzeda swój ślub, swój rozwód. Jak ja przeczytałem o tym, że Jacek Rozenek zbankrutował, a ona szybko w mediach zadeklarowała, że pokryje jego długi... Cholera! Bądź dobrym człowiekiem, ale nie trać czasu, żeby to udowadniać. Cała metamorfoza Małgosi w Małgorzatę, a Radka w Radzia dla wielu może być autentyczna, dla mnie jest to rozpaczliwa próba tuningu - grzmi, niespodziewanie uderzając w styl Radka:

Mogę Panią Małgosię przeprosić za jakieś wulgaryzmu, jakieś nadmiernie emocjonalne słowa, natomiast nie zmienię zdania na temat tego, że oni są najbardziej draczną parą. Nie znam stylisty, który patrząc na zdjęcie Radka, by nie powiedział: "Kurde, tu nic do siebie pasuje" - mówi.

Jeśli próbuje w sposób bardzo śliski, wulgarny, niesmaczny zaadresować swoją kobiecość do mnie jakaś pani, której estetyka duchowa mi nie odpowiada, to ja się na to nie godzę - ubolewa, nawiązując do komentowanych niegdyś szeroko w mediach bliskich relacji Rozenek z Piotrem Kraśko:

Jak eksplodowała sytuacja "domniemana" między nią a Piotrem Kraśko, to pomyślałem sobie, że to jest naprawdę niebezpieczny człowiek. Jak potem widzę, że ona robi porządki najpierw na półkach, a potem w życiu tych młodych dziewczyn, to jest jeden z największych blefów show biznesu... - psioczy na prowadzone przez Gosię programy i znów wraca do wiadomości, które miał dostawać przed laty od żony Majdana:

Dawno nie dostałem tak niesmacznych, zaborczych i wynikających z pychy SMS-ów... i nagle się okazuje, że moja przewrotność uratowała mi d*pę - podsumowuje, twierdząc, że działał wówczas w "obronie" ówczesnej ukochanej:

Czułem się fatalnie jako mężczyzna, ale robiłem to w obronie swojej kobiety, która została bezceremonialnie zaatakowana przez nich w mediach, bo czuli, że mają większą przewagę, bo wtedy było ich pięć minut w TVN-ie

Będzie drama?

Zobacz także: Upadek Edyty Górniak i problemy Radka Majdana
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1388)
Miki
2 lata temu
No Pudełku, w końcu jakoś fajny news :)
Niki
2 lata temu
Kobieta wyrachowana, miała plan „podbicia” show-biznesu i go realizuje
Haha
2 lata temu
Kuba, pokaz smsy😂 moze Gocha raz na zawsze odejdzie w zapomnienie
boi się Gosi
2 lata temu
żałosny Kuba wypłakując się na temat wyimaginowanych smsów od Rozenek reklamuje w ten sposób opcje darmowych esemesów w Pleju, tylko odniesienie tego do nazwiska Rozenek gwarantuje tej reklamie powodzenie. Rozenkowa powinna zastrzec sobie to nazwisko w Urzędzie Patentowym, żeby byle kuból się na nim nie woził
Komcik K.B.
2 lata temu
Przemawia przez biednego Kubę wielka gorycz odrzucenia, upokorzenia go przez Małgorzatę. Jego słowotwórstwo- bełkot, roztrzęsienie - uderza w niego, nie w Nią, bo Kuba to słaba jednostka w peruce. Jego obsesja na punkcie Małgorzaty jest już anegdotyczna, a jego zakurzona peruka coraz bardziej komiczna.
Najnowsze komentarze (1388)
Gogh
2 lata temu
Okropna ta gośka jest.
Prawda boli
2 lata temu
Rzucacie się na Kubę bo w końcu wyznał prawdę że Malgonia nie jest taka perfekcyjna!!!!! jak kobieta, która chce rozwalić małżeństwo perfidnie udajaca przyjaciółkę, nie zważając na to że ktoś ma dzieci dla swojej medialności zrobi wszystko!!! ta kobieta nie ma godności!!!! Kuba jej nie chciał to za Radzia się zabrała żeby tylko na topie być, intelektem nie świeci to się wypina jak kotka w niekończącej się rui, retuszuje zdięcia i bezczelnie mówi że kto bogatemu zabroni!!!!! przecież ona nawet tak nie wygląda!!!! przypomnijcie sobie jak wyglądała kiedys masakra!!!!! To jest takie zakłamanie że aż żal patrzeć na ten cyrk powinna jeszcze zrobić operację zmiany płci i pokazać nam swojego pytona!!!!! I jeszcze ta lista, czy ona nie widzi że niszczy swoją rodzinę!!!! może znajdzie się osoba która ją kocha i sprowadzi ją na ziemię bo żal, żal tych biednych dzieci 😪😪😪
Ghandy
2 lata temu
Siebie warci. Dwa dna.
xyz
2 lata temu
Będąc bezstronnym trzeba przyznać, że Wojewódzki ma racje. Nie pałam specjalną sympatią ani do jednej strony, ani do drugiej, ale wszystko się klei w całość. Rozenkowa wykorzystywała na maxa swoje 5 minut. Szoka mi tylko jej byłego męża, nie dość, że musiał przejść chorobę to jeszcze jej łaskawą pomoc, którą oczywiście musiała pokazać całemu światu i nawet to nie byłoby nic złego gdyby jeszcze na domiar złego nie pisała, że Radzio jest najlpeszym ojcem ich dzieci.... no kurcze no nie tak się robi:) ale kto wie co tam jeszcze było między wierszami
Henryk
2 lata temu
NA takie mówi się WHORE.
Tymur
2 lata temu
WFista sadysta Pan Witold upokorzył Kubusia Wojewódzkiego w składziku na szczotki i od tego czasu Kubuś nie trzyma stolca. Pieluchy Kubuś przynajmniej ma już za darmo, bo zasiłek pielęgnacyjny pobiera z racji wieku i stanu zdrowia.
Sala salami
2 lata temu
Kuba nie jest biseksem , bo ma 3 cm we wzwódku i się tego wstydzi przed kobietami i facetami, tylko bardzo młodzi chłopcy , którzy mają tyle cm co Kuba lub mniej są wybierani na castingach, bo przed takimi Kuba jest w stanie się odważyć obnażyć. Peruczkę podobno nawet zdejmuje, gdy upojne chwile zmącą mu zmysły i instynkt samozachowawczy.
Struktura
2 lata temu
Pamiętam, była jesień, pokój nr 8, korytarza mrok, jak w jakimś programie o urządzaniu wnętrz , gdzie Rozenek była jedną z oceniających, dwóch żonatych facetów robiło do niej maślane oczy i nie tylko, mimo, że ich żony zzieleniałe z zazdrości były tam razem z nimi i mało Rozenkowej nie pożarły wzrokiem, żeby tylko ich mężulkowie przestali się do niej łasić. Jedna zrobiła swojemu kapciowi awanturę, a ten na to, że jak ma przed sobą taką szprychę, to nie wie gdzie oczy podziać, żeby mu nie stanął na widoku.. Kubuś mimo zatwardziałego gejowania też poleciałby do niej, aż z peruki by mu się kurzyło, gdyby jej smsy nie były żądające, pełne pychy i sprowadzające go do roli robaka. Dziadek daje jej publicznie do zrozumienia, żeby zmieniła ton, to Kubuś zrobi skłon i będzie służył jej na dwóch łapkach, a może i nawet zamerda swoim świńskim ogonkiem rozbawiając Henryczka, gdy Gosia będzie pochłonięta swoim kolejnym wielkim projektem biznesowym. Wątpię, żeby coś wskórał, ale niech się poniża dziadzio, jest ubaw po pachy i to się klika.
legalny fakt
2 lata temu
Gośka po prostu chciała sprawdzić czy castingowe legendy przekazywane z pokolenia na pokolenie o Kubusi małym siurku nie są przesadzone, a ten w płacz hahaha, bo napisała -pokaż mi swojego małego calineczka ( 1 cal= 2,54 cm hahaha) i gdy wysłał zdjęcie swojego małego siusiaczka stała się nieprzyjemna
Ciągle nowe
2 lata temu
Prawie dwa tysiące komentarzy? Skasowanych z urzędu pewnie drugie tyle? Aż takie emocje piękna Lady Perfect i jej burzliwe życie wzbudzają? Najwyraźniej tak! Bo przecież nie homogenizowany dziadek Kuba w peruce rozpala wasze zmysły :D I po co wy nieszczęsne, sponiewierane przez szczęście Małgoni kobicinki tak licznie komentujecie jej wygląd i kontrowersyjne zachowanie? Elaboraty wielozdaniowe tu na jej temat płodzicie. Wasze nudne, ubogie, bez perspektyw życie was do tego skłania? Nazwę to po imieniu - kieruje wami wasza własna czarna rozpacz. Czy was osobiście interesuje, co jakaś tam pani X z miasta Y o was myśli? Tak, bo jesteście DODULSZCZYZNĄ podszyte, a ta pani X ma was gdzieś, nie wie o waszym istnieniu i nie chce wiedzieć. Dokładnie tak samo Gośka nie wie o waszym ROBACZYM istnieniu i nie chce wiedzieć, zaściankowa DODULSZCZYZNA ją śmieszy, nie przejmuje się jakimiś turlanymi w waszym mniemaniu w jej kierunku, w natchnieniu lepionymi z łez, potu i włosów łonowych komentarzami od was, zwyczajnie nie chce jej się czytać waszych żałosnych przesłań, bo ma od tego opłacanych ludzi, którzy znudzeni waszym wiecznym jękiem ogarniają ten efekt uboczny sławy Małgorzaty. To samo z żalami dziadka Kuby na Jej temat, Małgorzaty nie obchodzą zarówno on jak i jego miękki mikroczłonek.
Zosia
2 lata temu
Myślę ,że ta kobieta była do tego zdolna.Radzio natomiast faktycznie jest zawsze przebrany ,a nie ubrany
On Powiśle
2 lata temu
Jakoś żaden mężczyzna nie żali się publicznie na smsy od groźnej, napastliwej Małgorzaty, a tylko rozdygotana ciocia Kuba Powiatowa przeżywa napaść smsową na swoją zmumifikowaną cnotę niby przedszkolak pierwsze leżakowanie. To się nazywa klasa level mini, o niebo większą ma ministrant, którego dziadek chętnie zaprosiłby na casting, gdyby ten chłopiec nie patrzył na niego z góry z pogardą.
Gosia 1978 r.
2 lata temu
starcze plamy na czole u Kubusia przy peruce, więc to już schyłek, biedny taki ten jego koniec, bez peruki to nawet dramat
parostatek
2 lata temu
haha, dziadek kuba ma okazję zaistnieć jako moralny decydent.. na groźnej Rozenkowej, żałosne, jak to Radzio mówi odnośnie tanich prowokacji babci Dody, zdradzając (haha) przy okazji jej prawdziwą płeć- że nie odpowiada na jej desperackie zaczepki, bo nie kopie się leżącego, a dziadek Kuba jak widać sam czuje się też leżący i atakowany przez groźną Rozenek. Zagraj to jeszcze raz Kubas, mamy z ciebie taki ubaw, że Sama Szatan się chowa, bo też leje z ciebie, jej żarliwego obrońcy w peruce.
...
Następna strona