Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, jak Małgorzata Rozenek zareagowała na krytykę Wojewódzkiego: "Zna swoją wartość, MA KUBĘ GDZIEŚ!"

397
Podziel się:

Osoba z otoczenia Małgorzaty Rozenek zdradziła w rozmowie z Pudelkiem, jakie będą następne kroki gwiazdy po tym, jak Kuba Wojewódzki wylał na nią wiadro pomyj we wtorkowym odcinku "Dzień Dobry TVN". Znowu rozpęta się medialna wojna?

TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, jak Małgorzata Rozenek zareagowała na krytykę Wojewódzkiego: "Zna swoją wartość, MA KUBĘ GDZIEŚ!"
Jak Małgorzata Rozenek odpowie na zaczepki Kuby Wojewódzkiego? (fot. AKPA)

O tym, że Małgorzata RozenekKuba Wojewódzki nie pałają do siebie, delikatnie mówiąc, nadmierną sympatią, wiemy już od 2016 roku. Wtedy do doszło do konfliktu na linii Rozenek - Renata Kaczoruk, na który Wojewódzki zareagował dość obrzydliwym wywiadem na łamach śp. Playboya. Za słowa o tym, że Rozenek "weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej" dziennikarz został później skazany na karę wysokości 30 tysięcy złotych. Pieniądze miały być przelane zgodnie z życzeniem poszkodowanej na konto Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Do rundy drugiej doszło dwa lata później. Rozenek stwierdziła wówczas, że występ Renaty Kaczoruk w Tańcu z Gwiazdami uznaje za przejaw hipokryzji, na co Kuba postanowił poinformować publikę, że wcześniejszy wyrok w sprawie ich sporu został uchylony i wróci wkrótce na wokandę. Jakby tego było mało, zagroził też ujawnieniem prywatnych SMS-ów, które Rozenek miała ponoć wysyłać do Wojewódzkiego na początku swojej medialnej kariery.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "TVN zmienił moje życie"

Niespodziewanie konflikt odżył w ten wtorek po ponad trzech latach zawieszenia broni. Promując nowy sezon swojego talk-show na kanapie Dzień Dobry TVN Wojewódzki postanowił poświęcić lwią część czasu antenowego na rozmowę o show biznesie, którym ponoć przecież gardzi i od którego notorycznie się odżegnuje. Z niewiadomych powodów oberwało się Kasi Cichopek, osobom zatrudnianym przy śniadaniówce oraz, rzecz jasna, Rozenkowej, która zdaniem wyraźnie sfrustrowanego dziennikarza nadmiernie kupczy swoją prywatnością.

Naturalnie zaciekawiło nas, co Małgorzata Rozenek miałaby do powiedzenia na to, że jej starszemu koledze ze stacji po raz kolejny "ulało się" na temat jej skromnej osoby. Dla osób liczących na kolejną naparzankę na oczach gawiedzi mamy niestety złe wieści. Jak udało nam się ustalić, Rozenek nie ma zamiaru publicznie odnosić się do słów Wojewódzkiego.

Gosia niespecjalnie się tym przejęła. Zna swoją wartość. Ma gdzieś Kubę i jego zdanie. Jedną sprawę sądową o naruszenie dóbr osobistych już z nim wygrała - komentuje atak Wojewódzkiego nasze źródło z bliskiego otoczenia celebrytki.

Myślicie, że opluwając "koleżankę" ze stacji Wojewódzki podratuje nieco kurczące się słupki oglądalności?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(397)
Lambo
3 lata temu
Niewinny czapkołysek sierocy Jakub W. na pewno wygląda na 70 lat. Tak z 7 lat temu widziałem go z bliska na stacji benzynowej na autostradzie, płacił w kasie obok. Nie jestem jego fanem... brrr...., ale, że to jakaś znana osoba, to rzuciłem okiem - włosy na głowie z daleka widać było, że tupecik albo peruka, ciało wysuszone, chód i ruchy starszego pana ( było lato i akurat był w krótkich kalesonach). Z fragmentów pomarszczonej twarzy, które było widać spod daszka perukoczapki i okularów, to też już wyłonił się dziadzio. Nie jestem na siłę złośliwy, po prostu stwierdzam fakt, na 58 lat to na pewno nie wyglądał już wtedy, tylko dużo starzej. Jego show lata temu przestałem oglądać, bo to po prostu nuda i sztampa, ale ten dziadek mi obojętny, nie lubię po prostu jak ktoś pieje z udawanego zachwytu, bo zapłacono mu za komentarz, a fakty gołym okiem są widoczne. To mocno starszy już facet, nieatrakcyjny, wręcz brzydki i żadne młodzieżowe fatałaszki, peruka, sztuczna szczęka, pożyczony samochód, nastoletnia kontraktowa dziewoja tego nie zmienią, a raczej smutno to podkreślają i budzą obrzydzenie dla jego podrygów.
@Mokito
3 lata temu
Dziennikarz to weryfikuje źródła WARTOŚCIOWYCH treści, a nie tego, czy podstarzały Kubuś Panikarz, błagający by nazywać go Piotrusiem Panem zostaje w tv ze swoim nudnym i powtarzalnym programem. Dodatkowo, jeśli sam zainteresowany pisze, że odchodzi, to oznacza, że odchodzi - on sam traktowany jest jako źródło. Przecież żaden szanujący się dziennikarz nie będzie robił śledztwa, czy dziadzio Kubuś spada z anteny czy nie, bo spanikował po wezwaniu na dywanik i ukrył się pod biurkiem EDWARDA.
Wigulda
3 lata temu
jechalem w pociagu obok cioci Kuby wojewódzkiej zwanej też królikiem tefałki. Oj, strasznie chłopina na zywca wyglada. Minimum 15 lat wiecej, czyli na 80 lat. I twarz pomarszczona na maxa. Peruka od pechińczyka. Moja ciocia Luba z Rosji od niego jedynie 4 lata mlodsza, a moglaby uchodzic za jego corke. A swiat nadal udaje, ze TV nie zaklamuje rzeczywistosci, bo w tefałce Kuba wygląda na 65 lat, a jego peruka jak włosy od pekińczyka z Pekinu...
Asiak
3 lata temu
Kubuś Wojewódzki boi się zaprosić Małgosi Rozenek do 'swojego' programiku. I nic dziwnego, uważam, że ona by go zgniotła w tym programie.
Dosia R.
3 lata temu
Pytam, dlaczego blokowany jest tekst o niewyśmiewaniu dziadka leśnego czyli Kuby Wojewódzkiego, który cierpi na nietrzymanie stolca? skąd ta znieczulica? a śmianie się z tego, że nosi perukę, to akurat trochę zrozumiałe jest
Najnowsze komentarze (397)
pitagoras
3 lata temu
Przeceniasz siebie, kobieto! Co ważniejsze, że to nie jest nawet wartość dodana! Jedna wielka lipa i samouwielbienie.
esemesy Gosi
3 lata temu
MRS DRAMA dziadka rozwaliła, po wygranej przez nią sprawie o jakieś smsy które przyśniły się zakochanemu w Małgosi dziadkowi Kubusiowi, został na lodzie bankrut najśmieszniejszy w historii bankrutów wiejskich, brawo Gosia!
do Muła
3 lata temu
Małgorzata Rozenek Majdan ma z wyglądu najwyżej 28 lat... ja tam głębiej nie wnikam, wystarczy mi jej ekscytujące piękno zewnętrzne, bo to jest kluczowy weryfikant (słowo klucz) przydatności do klikalnej obecności w mediach tej fascynującej kobiety. Od kiedy Małgorzata związała się z Radkiem jej notowania zdecydowanie wzrosły, a wiek zmalał - 28 lat to właśnie to optimum, które gwarantuje jej sukces zataczający coraz szersze kręgi i koszenie zboża, trywialnie zwanego forsą. Co w zamian? Gdyby była z takim Piotrem Picią Pokraczko, to wiodłaby spokojne, względnie dostatnie życie bez większych uniesień, z dala od namolnych paparuchów brudnymi paluchami obrabiających zdjęcia z jej szlachetnie piękną postacią, żeby potem płaciła im za ustawki z gwarancją czystych rąk przy cykaniu. Byłaby też z dala od lepkich łap tzw. Dodzi, rozpaczliwie macających klawiaturę w czasie wypłakiwania swoich frustracji powodowanych zazdrością o piękną żonę tzw. Radzia. Z redaktorkiem Pokraczko miałaby teraz Małgorzata bez żadnego wysiłku te swoje 43 lata i pieska o niepapieskim imieniu (imię Franczeska dla psa by nie przeszło, bo to wg Pici byłaby profanacja), miałaby też posadę garsonkowej Ally McBeal w kancelarii prawnej, klientów bez liku, za to lajków dużo mniej lub wcale... i co z tego wynika ponurego? Po prostu ta niepoprawna prawniczka zwyczajnie zanudziłaby się przy tym poprawnym, niezbyt sprawnym (kogo to?), za to szarym Pici tyci tyci - chłopku glancuś picuś roztropku codziennie przy niej u stóp z bukiecikiem konwalii i minibatonikiem 'Merci, że jesteś tu'. A Majdan i jego bagaż doświadczeń jest jaki jest (spuszczę na to zasłonę milczenia), za to jako Małgorzaty mąż ma wybitnie szeroki gest i wielkiego węża na pewno nie w kieszeni, co Małgonia jaką znamy uwielbia i nie zamieniłaby go nawet na Krajowego big milka w polewie śmietanowej bez kinderniespodzianki (przyjaźń ponad wszystko, daleko czy blisko). No cóż, barwne jest życie Lady Rozenek - królowej róż, matki dzidziusia Majdana, która wyrwała z korzeniem największego tulipana.
Asiak
3 lata temu
Kubuś Wojewódzki boi się zaprosić Małgosi Rozenek do 'swojego' programiku. I nic dziwnego, uważam, że ona by go zgniotła w tym programie.
finał
3 lata temu
Kubuś Wojewódzki boi się zaprosić Małgosi Rozenek do 'swojego' programiku. I nic dziwnego, uważam, że ona by go zgniotła w tym programie.
Migan Fix
3 lata temu
Małgosia ma wyjątkowo seksowne brzmienie głosu. Pamiętam jak nagrywała zapowiedzi do programu radiowego Książe Kędzior i Żebrak Wojewódzki. Wszyscy w studio mieli namioty w kroku z podniecenia. Tylko dziadek Kuba klęczał i jęczał, bo ma 3 cm i jego namiocik budził litość.
Dosia R.
3 lata temu
Pytam, dlaczego blokowany jest tekst o niewyśmiewaniu dziadka leśnego czyli Kuby Wojewódzkiego, który cierpi na nietrzymanie stolca? skąd ta znieczulica? a śmianie się z tego, że nosi perukę, to akurat trochę zrozumiałe jest
Małgorzata
3 lata temu
Ja lubię różne typy męskiej urody, co jakiś czas mężczyzn sobie porównuję i uważam, że Wojewódzki jest zwyczajnie brzydki, patrząc chociażby na jego twarz, perukę i podgardle. Nogi ma pokraczne. Nawet jeśli miałabym nie zwracać uwagi na kubusine oznaki starzenia się z uwagi na jego podeszły wiek (prostaty nie oszuka), to daję mu góra 1/10. Mnie nawet by nie podniecił, bo ani to słodziak, ani ktoś wyglądający męsko. Taka ciocia z trwałą na peruczce. Są kobiety, które może chciałby z nim się ustawić, bo chodzą słuchy, że płaci całkiem nieźle za kontrakty i może pomóc zdobyć znajomości, ale to nie jest ktoś w kim można się zakochać, czy o kim można fantazjować. Jakby jakaś go brała, a są takie desperatki, to wiadomo, że tylko dla wątpliwej promocji, natomiast po rozstaniu miałaby w planach szukanie prawdziwej miłości, o ile już nie byłaby w związku z kimś innym. Jakby nie był gejem, to i tak nie byłby kandydatem dla kobiet do prawdziwego związku, bo czy wyobrażacie sobie, że odważyłby się usnąć koło jakiejś kobiety bez tej swojej peruki, z malutkim obnażonym prątkiem, wystawiając się na pastwę jej komórki. Zdjęcia wyłysiałego Kubusia '30 mm' to byłby hihihit bulwarówek i portali plotkarskich.
HELLA O'PAŁA
3 lata temu
TYM ZAGRANIEM Z 'ODCHODZĘ I WRACAM, PO BUTLI HELLENY CZĘSTO SIĘ PRZEWRACAM' WOJEWÓDZKI PRZYPOMNIAŁ MI TEGO NIESZCZĘSNEGO JAKUBIAKA, CO NIBY SPOTKAŁ SIĘ Z ELLEN … SŁABE TO JAK JEGO OSTATNIE ŻARTY
Niekocio
3 lata temu
Kubuś Wojewódzki syn woźnego często płacze za tatusiem na wysypisku Pochwacie w Jastrzębiu – Zdroju. Znana sprawa.
Leibowitz
3 lata temu
Wszyscy nabijają się z tego biedaka Kuby, a to taki dobry człowiek . Może i jest brzydki ale jest ciepły , empatyczny, a nawet jak wypowie się krytycznie o jakimś celebrycie, to po to żeby ktoś wyciągnął wnioski na przyszłość albo po prostu kocha się w tym celebrycie, tak jak to ma miejsce w przypadku gwiazdy Małgosi Rozenek, tylko wstydzi się przed nią do tego prznać. A starość dodaje jego słowom wiarygodności.
@Mokito
3 lata temu
Dziennikarz to weryfikuje źródła WARTOŚCIOWYCH treści, a nie tego, czy podstarzały Kubuś Panikarz, błagający by nazywać go Piotrusiem Panem zostaje w tv ze swoim nudnym i powtarzalnym programem. Dodatkowo, jeśli sam zainteresowany pisze, że odchodzi, to oznacza, że odchodzi - on sam traktowany jest jako źródło. Przecież żaden szanujący się dziennikarz nie będzie robił śledztwa, czy dziadzio Kubuś spada z anteny czy nie, bo spanikował po wezwaniu na dywanik i ukrył się pod biurkiem EDWARDA.
Wigulda
3 lata temu
jechalem w pociagu obok cioci Kuby wojewódzkiej zwanej też królikiem tefałki. Oj, strasznie chłopina na zywca wyglada. Minimum 15 lat wiecej, czyli na 80 lat. I twarz pomarszczona na maxa. Peruka od pechińczyka. Moja ciocia Luba z Rosji od niego jedynie 4 lata mlodsza, a moglaby uchodzic za jego corke. A swiat nadal udaje, ze TV nie zaklamuje rzeczywistosci, bo w tefałce Kuba wygląda na 65 lat, a jego peruka jak włosy od pekińczyka z Pekinu...
Anastazja
3 lata temu
dziadek Kuba Powiatowy zniszczony przez kotlety z garkuchni o nazwie ukradzionej Andrzejowi Wajdzie, którego film 'Niewinni czarodzieje' opowiada o rozbieranym pokerze pięknej Pelagii i Bazylego nieco mniej pięknego Voiko
...
Następna strona