Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Kuba Wojewódzki znów UDERZA w Małgorzatę Rozenek: "Najśmieszniej ubrana Polka. SPRZEDAJE WSZYSTKO"

483
Podziel się:

Dyskusja Kuby Wojewódzkiego z prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" nieco wymknęła się spod kontroli. Dziennikarz nie tylko wchodził w ostrą polemikę z gospodarzami show, lecz również otwarcie skrytykował jedną z gwiazd stacji, Małgorzatę Rozenek oraz... Kasię Cichopek.

Kuba Wojewódzki znów UDERZA w Małgorzatę Rozenek: "Najśmieszniej ubrana Polka. SPRZEDAJE WSZYSTKO"
Kuba Wojewódzki uderza w Małgorzatę Rozenek w "Dzień Dobry TVN" (AKPA, Baranowski, Niemiec)
bEDbaqkB

Kuba Wojewódzki od lat usilnie próbuje uchodzić za jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskich mediów. Znany z ciętego języka dziennikarz na co dzień chętnie komentuje zarówno świat polskiej polityki, jak i show biznesu. Podczas ostatniej wizyty w "Dzień Dobry TVN" chyba jednak nieco go poniosło...

W poniedziałek Kuba Wojewódzki pojawił się na kanapie porannego programu, by uczcić 15-lecie współpracy z TVN. Początkowo dziennikarz ochoczo rzucał żartami, w pewnym momencie oburzył się jednak na słowa Anny Kalczyńskiej, która stwierdziła, że ten w roli prowadzącego jest konserwatywny. Rozgniewany Kuba pospiesznie stwierdził, że przez lata nie gościł w "Dzień Dobry TVN", gdyż pracują w nim osoby wcześniej związane z portalami plotkarskimi. Następnie, nie pozwalając prowadzącym dojść do słowa, wyjaśnił im, co wyróżnia go spośród "zwykłych" pracowników telewizji.

bEDbaqkD

(...) Ja tego nie akceptuję. Więc jeżeli ktoś tutaj jest konserwatystą, symetrystą, który ma przymknięte oczy, to "Szołtysik" (...) Jestem człowiekiem niezależnym materialnie i mnie z telewizji można wyrzucić w każdej chwili. Moje życie się nie zmieni. Nie jestem konferansjerem. Ja robię telewizję, a nie pracuję w telewizji - rzucił.

Kalczyńska próbowała nieco załagodzić sytuację i wytłumaczyła, iż nazwała Kubę konserwatystą jedynie dlatego, iż "nie przekracza granic, które są publicznie nieakceptowalne". Ten jednak pozostawał niewzruszony.

bEDbaqkJ

Ale nie macie wrażenia, że ludzie, którzy opisują show biznes w Polsce, to nie jest najbardziej wyrafinowana kadra menadżersko-dziennikarska? Że żyjemy w świecie hipokryzji? (...) Ja nie chcę funkcjonować w takim świecie. Dlatego stworzyłem sobie swój własny świat - stwierdził.

Ale jesteś celebrytą - przypomniał Wojewódzkiemu Andrzej Sołtysik, na co ten oburzył się jeszcze bardziej.

Ja jestem celebrytą? Tak wygląda celebryta? - dopytywał zirytowany.

W trakcie występu Wojewódzki postanowił również przyjrzeć się kondycji polskiej telewizji, która jego zdaniem "zmierza w kierunku kurtuazji i lekkiej hipokryzji". Dziennikarz nie szczędził "ciepłych słów" rodzimym celebrytom. Najbardziej oberwało się Małgorzacie Rozenek, z którą dziennikarz od lat pozostaje w konflikcie.

bEDbaqkK

Dla mnie dziś Kasia Cichopek nie jest osobowością telewizyjną, tylko jest osobą w telewizji. Dla mnie Małgorzata Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w "Truman Show", bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci - ocenił Kuba.

Kalczyńska usilnie próbowała ratować sytuację, wchodząc Wojewódzkiemu w słowo. Z czasem dyskusję zastąpiło jednak wzajemne przekrzykiwanie. W końcu prezenterka ogłosiła, że skończył się czas antenowy i Kuba musi zejść z wizji. Ten pozwolił sobie jednak jeszcze na kilka słów pożegnania.

Chciałem tylko powiedzieć, że Paweł Kukiz nie przyszedł - powiedział, odpowiadając na plotki, że polityk ma pojawić się w jego show.

A czemu Was nie było na ślubie Edka? - zaczął po chwili dopytywać prowadzących.

bEDbaqkL

Myślicie, że władzom TVN spodobają się wywody Kuby Wojewódzkiego?

bEDbaqkM
bEDbaqle
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(483)
Ja rząb
2 tyg. temu
Nie wiem czemu, ale zawsze mam bekę jak go widzę. On jest karykaturą samego siebie. To byłem ja, Jarząbek do dziadka Kubusia emeryta bankruta
Wera
2 tyg. temu
Dziadek Wojewócki to pośmiewisko na całą Polskę. I jego peruka.
Dosia R.
2 tyg. temu
Pytam, dlaczego blokowany jest tekst o niewyśmiewaniu dziadka leśnego czyli Kuby Wojewódzkiego, który cierpi na nietrzymanie stolca? skąd ta znieczulica?
bEDbaqlf
Ramonka
2 tyg. temu
Oj Jakubie smutne jest to że cię peruki nie odmładzają.Masz więcej niż 60 lat,ręce,szyja zwisające podgardle i całe ciało zdradzają wiek...A o twarzy nie wspomnę.
wróżoń
2 tyg. temu
jakież to już stare to wojewódzkie i rybą syfiiieje , bo mnie kiedyś poprosił o modlitwę do świętego Onufrego żeby Kamelka do niego wróciła , wróżyłem mu z kart anielskich ale cuchem to może muchy powalać , a wróżba była przykra i okazało się że Kamelka rzuciła go bo stara torba go nie interesuje. najważniejsze że wojewódzkie zapłaciło gotóweczką ładnie się pokłonił jak się należy, ale cuch pamiętam do dziś jak jestem w Jastarni przy smażalni ryb tuż przy plaży. Nie polecam spożywania bo tam ryby szóstego smażenia podają jako świeżynkę.
Najnowsze komentarze (483)
pozazasięgiem
1 tyg. temu
Kubuś Wojewódzki boi się zaprosić Małgosię Rozenek do 'swojego' programiku. I nic dziwnego, uważam, że ona by go zgniotła w tym programie.
marski wątrob
1 tyg. temu
Kubusio Wojewódzkie ripostę ma z metra ciętą z czasów zamierzchłej komuny serwowaną do kotleta w przydrożnej żarłodajni ''Niewinne czaronadzienie'' przez zrozpaczonego Kubusia bezosobowego jak mielony wyciskany z maszynki do mięsa. Dyzma by się uśmiał i wystrzelił w kosmos talerz z wojewódzką pulpą z zielonego ze starości mięsa bez kości.
wierszoklepek
1 tyg. temu
jaki znowu Kuba? przecież to Władzio Wojewódzki jest z Proćwina pod Koszalinem, wszyscy w Proćwinie pamiętają jak zesikał się w czasie dukania wiersza na apelu ku czci pierwszego lotu w kosmos Jurija Gagarina. Śmiechu było co niemiara, gdy zapłakany i zasikany Władynio wydukał pochlipując - Część jego ku pamięci zostaje na zakręcie, bo choć bolą nogi nagi chodzi koło mlecznej drogi.
Tadeusz
1 tyg. temu
Nie znam Wojewódzkiego osobiście tylko mamy wspólnych znajomych, i tak ponoć jest że Kuba ma drugie życie o którym nikt nie wie, że bardzo angażuje się charytatywnie, jest wręcz nadwrażliwy na ludzkie cierpienie, sporo czasu poświęca dla potrzebujących, generalnie jest po prostu szczodry dla tych których los ciężko doświadcza, daje im swój czas (podobno zaraża wręcz swoim wrodzonym optymizmem, daje motywacje i nadzieje, a kiedy jest źle to płacze jak dziecko) wspiera finansowo, chociaż nie zawsze jest to ryba a częściej wędka. Poczciwość Jakuba jest wielkim jego smutkiem, bo musi to ukrywać by istnieć w świecie mediów. Boi się też własnego cienia, a to już jest coraz dłuższy cień odchodzący w kierunku grządek.
Leonard P.
1 tyg. temu
Bawi mnie to usilne kreowanie się dziadka Wojewódzkiego na króliczego skandalistę . to z natury miękki stolec jest i tego nie zmieni, choćby w miejsce tych swoich biednych nóżek wstawił sobie królicze łapki do masażu kur
Małgorzata
1 tyg. temu
Ja lubię różne typy męskiej urody, co jakiś czas mężczyzn sobie porównuję i uważam, że Wojewódzki jest zwyczajnie brzydki, patrząc chociażby na jego twarz, perukę i podgardle. Nogi ma pokraczne. Nawet jeśli miałabym nie zwracać uwagi na kubusine oznaki starzenia się z uwagi na jego podeszły wiek (prostaty nie oszuka), to daję mu góra 1/10. Mnie nawet by nie podniecił, bo ani to słodziak, ani ktoś wyglądający męsko. Taka ciocia z trwałą na peruczce. Są kobiety, które może chciałby z nim się ustawić, bo chodzą słuchy, że płaci całkiem nieźle za kontrakty i może pomóc zdobyć znajomości, ale to nie jest ktoś w kim można się zakochać, czy o kim można fantazjować. Jakby jakaś go brała, a są takie desperatki, to wiadomo, że tylko dla wątpliwej promocji, natomiast po rozstaniu miałaby w planach szukanie prawdziwej miłości, o ile już nie byłaby w związku z kimś innym. Jakby nie był gejem, to i tak nie byłby kandydatem dla kobiet do prawdziwego związku, bo czy wyobrażacie sobie, że odważyłby się usnąć koło jakiejś kobiety bez tej swojej peruki, z malutkim obnażonym prątkiem, wystawiając się na pastwę jej komórki. Zdjęcia wyłysiałego Kubusia '30 mm' to byłby hihihit bulwarówek i portali plotkarskich.
Radek
1 tyg. temu
śmieszne te końskie zaloty wiekowej wojewódzkiej cio..., żeby Małgosia zwróciła na niego uwagę. I osiągnął cel - Małgosia zwróciła na niego ... śniadanie
Grabunia
1 tyg. temu
Staruszek Kubuś nie jest inteligentny. Nie ma nawet matury, a liceum kończył 6 lat, a jako syn szkolnego woźnego nie miał łatwo. Późniejsze żarty kopiował z internetu. Było takie forum Bash org i stamtąd je brał. Cześć była przepisana z Simona Cowella. Kubuś bardzo chciałby uchodzić za inteligentnego, ale Simon Cowell wyśmiał te jego marzenia dosadnie i niecenzuralnie.
bEDbaqkX
Pomarańcze
1 tyg. temu
biedny dziadek Kuba zawsze jak przebieraniec i wszystko u niego to antyreklama - oranżadka różowa, niebieskie sztuczne zęby, peruka z darów dla wstydliwych wyliniałych dziadków takich jak Kubuś, pożyczone biegajnogi
igi
1 tyg. temu
Kubuś Powiatowy to najśmieszniejszy pseudodziennikarz bez matury, liceum ledwo skończył w 6 lat, cytaty i żarty kradł z internetu. Było takie forum Bash org i stamtąd je brał. Część była przepisana z Simona Cowella, który nazwał dziadka Kubusia bidulkiem umysłowym z Polski.
Urwisko
1 tyg. temu
Kuba tak łatwo się rozkleja a wszyscy na niego jadą, jakie to przykre dla tego biedaka. Jest to wyjątkowo wrażliwy człowiek i takie robienie z niego pośmiewiska jest niewyobrażalnym brakiem kultury!
Pam
1 tyg. temu
Jak patrzę na Wojewódzkiego ze sztucznymi włosami a la spalony bezik, to widzę, że nie tyle starość jest żałosna, co bezradna niezgoda na nią.
Niekocio
1 tyg. temu
Kubuś Wojewódzki syn woźnego często płacze za tatusiem na wysypisku Pochwacie w Jastrzębiu – Zdroju. Znana sprawa.
ojtamuj
1 tyg. temu
Wszyscy nabijają się z tego biedaka Kuby, a to taki dobry człowiek . Może i jest brzydki ale jest ciepły , empatyczny, a nawet jak wypowie się krytycznie o jakimś celebrycie, to po to żeby ktoś wyciągnął wnioski na przyszłość. A starość dodaje jego słowom wiarygodności.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDbaqlQ
bEDbaqlR
bEDbaqlS
bEDbaqlT
bEDbaqlU
bEDbaqlz