Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Kuba Wojewódzki znów UDERZA w Małgorzatę Rozenek: "Najśmieszniej ubrana Polka. SPRZEDAJE WSZYSTKO"

502
Podziel się:

Dyskusja Kuby Wojewódzkiego z prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" nieco wymknęła się spod kontroli. Dziennikarz nie tylko wchodził w ostrą polemikę z gospodarzami show, lecz również otwarcie skrytykował jedną z gwiazd stacji, Małgorzatę Rozenek oraz... Kasię Cichopek.

Kuba Wojewódzki znów UDERZA w Małgorzatę Rozenek: "Najśmieszniej ubrana Polka. SPRZEDAJE WSZYSTKO"
Kuba Wojewódzki uderza w Małgorzatę Rozenek w "Dzień Dobry TVN" (AKPA, Baranowski, Niemiec)

Kuba Wojewódzki od lat usilnie próbuje uchodzić za jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskich mediów. Znany z ciętego języka dziennikarz na co dzień chętnie komentuje zarówno świat polskiej polityki, jak i show biznesu. Podczas ostatniej wizyty w "Dzień Dobry TVN" chyba jednak nieco go poniosło...

W poniedziałek Kuba Wojewódzki pojawił się na kanapie porannego programu, by uczcić 15-lecie współpracy z TVN. Początkowo dziennikarz ochoczo rzucał żartami, w pewnym momencie oburzył się jednak na słowa Anny Kalczyńskiej, która stwierdziła, że ten w roli prowadzącego jest konserwatywny. Rozgniewany Kuba pospiesznie stwierdził, że przez lata nie gościł w "Dzień Dobry TVN", gdyż pracują w nim osoby wcześniej związane z portalami plotkarskimi. Następnie, nie pozwalając prowadzącym dojść do słowa, wyjaśnił im, co wyróżnia go spośród "zwykłych" pracowników telewizji.

(...) Ja tego nie akceptuję. Więc jeżeli ktoś tutaj jest konserwatystą, symetrystą, który ma przymknięte oczy, to "Szołtysik" (...) Jestem człowiekiem niezależnym materialnie i mnie z telewizji można wyrzucić w każdej chwili. Moje życie się nie zmieni. Nie jestem konferansjerem. Ja robię telewizję, a nie pracuję w telewizji - rzucił.

Kalczyńska próbowała nieco załagodzić sytuację i wytłumaczyła, iż nazwała Kubę konserwatystą jedynie dlatego, iż "nie przekracza granic, które są publicznie nieakceptowalne". Ten jednak pozostawał niewzruszony.

Ale nie macie wrażenia, że ludzie, którzy opisują show biznes w Polsce, to nie jest najbardziej wyrafinowana kadra menadżersko-dziennikarska? Że żyjemy w świecie hipokryzji? (...) Ja nie chcę funkcjonować w takim świecie. Dlatego stworzyłem sobie swój własny świat - stwierdził.

Ale jesteś celebrytą - przypomniał Wojewódzkiemu Andrzej Sołtysik, na co ten oburzył się jeszcze bardziej.

Ja jestem celebrytą? Tak wygląda celebryta? - dopytywał zirytowany.

W trakcie występu Wojewódzki postanowił również przyjrzeć się kondycji polskiej telewizji, która jego zdaniem "zmierza w kierunku kurtuazji i lekkiej hipokryzji". Dziennikarz nie szczędził "ciepłych słów" rodzimym celebrytom. Najbardziej oberwało się Małgorzacie Rozenek, z którą dziennikarz od lat pozostaje w konflikcie.

Dla mnie dziś Kasia Cichopek nie jest osobowością telewizyjną, tylko jest osobą w telewizji. Dla mnie Małgorzata Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w "Truman Show", bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci - ocenił Kuba.

Kalczyńska usilnie próbowała ratować sytuację, wchodząc Wojewódzkiemu w słowo. Z czasem dyskusję zastąpiło jednak wzajemne przekrzykiwanie. W końcu prezenterka ogłosiła, że skończył się czas antenowy i Kuba musi zejść z wizji. Ten pozwolił sobie jednak jeszcze na kilka słów pożegnania.

Chciałem tylko powiedzieć, że Paweł Kukiz nie przyszedł - powiedział, odpowiadając na plotki, że polityk ma pojawić się w jego show.

A czemu Was nie było na ślubie Edka? - zaczął po chwili dopytywać prowadzących.

Myślicie, że władzom TVN spodobają się wywody Kuby Wojewódzkiego?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(502)
Ja rząb
3 lata temu
Nie wiem czemu, ale zawsze mam bekę jak go widzę. On jest karykaturą samego siebie. To byłem ja, Jarząbek do dziadka Kubusia emeryta bankruta
Ramonka
3 lata temu
Oj Jakubie smutne jest to że cię peruki nie odmładzają.Masz więcej niż 60 lat,ręce,szyja zwisające podgardle i całe ciało zdradzają wiek...A o twarzy nie wspomnę.
Dosia R.
3 lata temu
Pytam, dlaczego blokowany jest tekst o niewyśmiewaniu dziadka leśnego czyli Kuby Wojewódzkiego, który cierpi na nietrzymanie stolca? skąd ta znieczulica?
Wera
3 lata temu
Dziadek Wojewócki to pośmiewisko na całą Polskę. I jego peruka.
wróżoń
3 lata temu
jakież to już stare to wojewódzkie i rybą syfiiieje , bo mnie kiedyś poprosił o modlitwę do świętego Onufrego żeby Kamelka do niego wróciła , wróżyłem mu z kart anielskich ale cuchem to może muchy powalać , a wróżba była przykra i okazało się że Kamelka rzuciła go bo stara torba go nie interesuje. najważniejsze że wojewódzkie zapłaciło gotóweczką ładnie się pokłonił jak się należy, ale cuch pamiętam do dziś jak jestem w Jastarni przy smażalni ryb tuż przy plaży. Nie polecam spożywania bo tam ryby szóstego smażenia podają jako świeżynkę.
Najnowsze komentarze (502)
posturka
2 lata temu
Dodziec z rusztu macie czytać uważnie tylko oryginały jak ten znaleziony w sieci. -- Istnieje w Polsce coś takiego jak Krajowy Rejestr Sądowy, gdzie umieszczone są wszystkie podmioty gospodarcze czyli fundacje etc. Tak się składa, że Małgorzata Rozenek - Majdan ma fundację i pełni w niej funkcję prezesa, co powoduje, że jej nr pesel jest w KRS widoczny i każdy w miarę kumaty może go zobaczyć... no i... no i... uff, te emocje... wynika z niego, że urodziła się w... nie, no nie wyrabiam ze śmiechu z waszej ekscytacji... otóż urodziła się w 1978 roku. I nie jest agentką Jej Królewskiej Mości, ani agentką Jego WYSOKOŚCI Edwarda Miszczaka. I nie odjęto jej 10ciu lat z życiorysu na potrzeby jakiegoś mało ważnego programu telewizyjnego 'Pikantne rozmowy w zaciszu alkowy' czy tam 'Perfekcyjna Kobieta Nowego Porządku'. A Jacek Rozenek nie dostał udaru z powodu nacisków twardogłowych na jego pamiętniki z czasów drugiej żony światowej kobiety sukcesu. Jacek Rozenek po prostu nie mógł nadążyć za o 10 lat młodszą, pełną wigoru drugą żoną. I nikt mu się nie dziwi, wszyscy współczują, że nie jest już medialny tak jak jego druga żona przy trzecim mężu. A Kuba Wojewódzki to ochłap po Nikiforze, który go wyśmiał.
obieżyKraj
2 lata temu
Wspaniała Małgorzata Rozenek Majdan ma z wyglądu najwyżej 28 lat... ja tam głębiej nie wnikam, wystarczy mi jej ekscytujące piękno zewnętrzne, bo to jest kluczowy weryfikant (słowo klucz) przydatności do klikalnej obecności w mediach tej fascynującej kobiety. Od kiedy Małgorzata związała się z Radkiem jej notowania zdecydowanie wzrosły, a wiek zmalał - 28 lat to właśnie to optimum, które gwarantuje jej sukces zataczający coraz szersze kręgi i koszenie zboża, trywialnie zwanego forsą. Co w zamian? Gdyby była z takim Piotrem Picią Pokraczko, to wiodłaby spokojne, względnie dostatnie życie bez większych uniesień, z dala od namolnych paparuchów brudnymi paluchami obrabiających zdjęcia z jej szlachetnie piękną postacią, żeby potem płaciła im za ustawki z gwarancją czystych rąk przy cykaniu. Byłaby też z dala od lepkich łap tzw. Dodzi, rozpaczliwie macających klawiaturę w czasie wypłakiwania swoich frustracji powodowanych zazdrością o piękną żonę tzw. Radzia. Z redaktorkiem Pokraczko miałaby teraz Małgorzata bez żadnego wysiłku te swoje 43 lata i pieska o niepapieskim imieniu (imię Franczeska dla psa by nie przeszło, bo to wg Pici byłaby profanacja), miałaby też posadę garsonkowej Ally McBeal w kancelarii prawnej, klientów bez liku, za to lajków dużo mniej lub wcale... i co z tego wynika ponurego? Po prostu ta niepoprawna prawniczka zwyczajnie zanudziłaby się przy tym poprawnym, niezbyt sprawnym (kogo to?), za to szarym Pici tyci tyci - chłopku glancuś picuś roztropku codziennie przy niej u stóp z bukiecikiem konwalii i minibatonikiem 'Merci, że jesteś tu'. A Majdan i jego bagaż doświadczeń jest jaki jest (spuszczę na to zasłonę milczenia), za to jako Małgorzaty mąż ma wybitnie szeroki gest i wielkiego węża na pewno nie w kieszeni, co Małgonia jaką znamy uwielbia i nie zamieniłaby go nawet na Krajowego big milka swojego menago w polewie śmietanowej bez kinderniespodzianki (przyjaźń ponad wszystko, daleko czy blisko). No cóż, barwne jest życie Lady Rozenek - królowej róż, matki dzidziusia Majdana, która wyrwała ze Szczecina największego tulipana. A tak bez okazji, bo celebra ją nudzi, żeby białej rękawiczki sobie nie pobrudzić, Małgonia gardząc Gminnym dziadkiem Kubusiem z malusieńkim wacusiem w kroku, ową ciepłą kluskę nadziewaną pulpą z obornika wyrzuciła ze swojej komórki do kubła wojewódzkiego śmietnika.
Sony
2 lata temu
Wspaniałe jest obserwowanie bezradonści, miotania się, bezsilnych działań starowinka Kubunia Wojewódzkogo, który po niedawnej aferze w DDTVN i krótkim podsumowaniu jego NICOŚCI przez Małgorzatę Rozenek został wystrzelony z TVN, wraz ze swoją peruką, W KOSMOS, w NIEBYT! Wojewódzkomu pozostał jedynie jego mający go na widlecu utrzymanek, który do obłąkanych tekstów na Pudelku o upokorzonej przez Kubusia Dodzie dodaje jeszcze bardziej obłąkane płody swojego chorego umysłu, dotyczące pięknej Małgorzaty Rozenek. Jaki morky koniec starowinka Kubunia Wojewódzkogo i jego peruki na łysym plakcu.
Tamburynka
2 lata temu
Wojewódzki ma brzydki kształt ust, ale to akurat mu pasuje bo całą twarz ma brzydką.. Wygląda jakby nie miał zębów i chyba tak jest, bo nigdy nie widziałam , aby śmiał się pełną gębą. Oprócz oczywiście momentów, gdy założy protezę, ale wtedy też czasem się zapomina i kuli usta jak przy kupci.
Direkcja
2 lata temu
Powiatowy do niczego się nie nadaje, dlatego wywalili go z Idola, Mam talent, a X Factora w ogóle zlikwidowali, upokarzając Kubusia, bo na wizji się posiusiał. Nie zapomnę jaką siarę Kubuś sobie zrobił przed całą Europą jak był (jednorazowo na jego szczęście) w Idolu Międzynarodowym. Pokornie chciał sie podlizać Simonowi Cowellowi, który jest jego niedościgłym idolem, a nie znał nawet słowa w żadnym języku obcym, oprócz 'yes, maestro Simon'. ... Nic ciekawego nie miał do powiedzenia nawet po polsku, nie potrafił rzetelnie oceniać wykonawców, drżał jak osika, robił siarę nie tylko sobie, ale całej wschodniej Polsce (jako smutny bidulek z Polszy), wyglądał jak prowincjonalny konferansjer i rozdawał uczestnikom jakieś czerstwe prezenty. Biedny Kubuś bardzo chciałby uchodzić za inteligentnego, kompetentnego i wygadanego jurora, ale Simon Cowell wyśmiał te jego marzenia dosadnie i niecenzuralnie, słusznie nazywając go - jak już z satysfakcją informowałam - smutnym bidulkiem z Polszy.
samanta
2 lata temu
Napluli na dziadka Powiatowego już wszyscy . Ociera się bo wg niego to brązowy deszcz . Ta mutacja wirusa zwana rzetelne nocnikarstwo (nie mylić z dziennikarstwem) będzie go męczyć do usranej śmierci.
Magi
2 lata temu
Kubusio Wojewódzkie ripostę ma z metra ciętą z czasów zamierzchłej komuny serwowaną do kotleta w przydrożnej żarłodajni ''Niewinne czaronadzienie'' przez zrozpaczonego Kubusia bezosobowego jak mielony wyciskany z maszynki do mięsa. Dyzma by się uśmiał i wystrzelił w kosmos talerz z wojewódzką pulpą z zielonego ze starości mięsa bez kości.
kom. roku
2 lata temu
Władzio Kubuś Wojewódzki jest z Proćwina pod Koszalinem, wszyscy w Proćwinie pamiętają jak zesikał się w czasie dukania wiersza na apelu ku czci pierwszego lotu w kosmos Jurija Gagarina. Śmiechu było co niemiara, gdy zapłakany i zasikany Władynio Kubunio wydukał pochlipując - Część jego ku pamięci zostaje na zakręcie, bo choć bolą nogi nagi chodzi koło mlecznej drogi i mnie się podobuje aż mnie staje mój siusiaczek... i Kubuuuuuuraczek tu spiekł raczka, gdyż do sików dołączyła mu się srrrr....aczka. Władzio a nie Kubuś ma na imię, Kubuś to jego pseudonim satyryczny
Węczymc
2 lata temu
Nie znam Wojewódzkiego osobiście tylko mamy wspólnych znajomych i tak ponoć jest, że Kuba ma drugie, pełne smutków życie, o którym prawie nikt nie wie, że bardzo angażuje się charytatywnie, jest wręcz nadwrażliwy na ludzkie cierpienie, sporo czasu poświęca dla potrzebujących, generalnie jest po prostu szczodry dla tych, których tak jak jego los ciężko doświadcza, daje im swój czas, oddaje im swe biedą nacechowane życie (podobno stara się zarażać swoim wrodzonym ubóstwem umysłowym, daje nadzieję na sen, bo tak wciąż nudzi, a kiedy jest mu źle, co często się zdarza, to płacze jak dziecko z zespołem Kubólu), wspiera finansowo (dlatego jest bankrutem) i chodzi w pożyczonych butach z tekturowym dnem. Poczciwość Jakuba jest jego ogromnym smutkiem, bo musi to ukrywać, by istnieć w świecie mediów. Boi się też własnego cienia, a to już jest coraz dłuższy cień odchodzący w kierunku grządek z kapustą.
yang Leo
2 lata temu
Bawi mnie to usilne kreowanie się dziadka Wojewódzkiego na króliczego skandalistę . to z natury miękki stolec jest i tego nie zmieni, choćby w miejsce tych swoich biednych nóżek wstawił sobie królicze łapki do masażu kur
Małgorzata
2 lata temu
Powiatowy wygląda jak pół de zza ka i jak trzy ćwierci do eś. Lubię oceniać różne typy męskiej i niemęskiej tzw. urody, więc co jakiś czas różne osoby sobie porównuję i uważam, że Kubusiek Wojewódzki jest zwyczajnie brzydki ('urody' minus zero), patrząc chociażby na jego twarz, perukę i podgardle. Nogi ma pokraczne. Nawet jeśli miałabym nie zwracać uwagi na kubusine oznaki starzenia się z uwagi na jego podeszły wiek (prostaty nie oszuka), to daję mu góra 0/10. Mnie nawet by nie podniecił, bo ani to słodziak, ani ktoś wyglądający męsko. Taka ciocia z trwałą na peruczce. Są kobiety, które może chciałby z nim się ustawić, bo chodzą wypuszczane przez niego z tyłotworu słuchy, że płaci dużo sałaty za kontrakty i może pomóc zdobyć znajomości (dlatego nazywany jest starym królikiem tvn), co oczywiście jest bzdurą. Poza tym to nie jest ktoś/coś w kim/czym można się zakochać, czy o kim/czym można fantazjować, no może jak robi się z niego oklapłego balona. Jakby jakaś go brała na widelec, a są takie desperatki, to wiadomo, że tylko dla wątpliwej promocji, natomiast po rozstaniu miałaby w planach szukanie prawdziwej miłości, o ile już w czasie trwania gminnej szopy nie byłaby w związku z kimś innym. Jakby Gminny nie był wyeksploatowanym gejem, to i tak nie byłby kandydatem dla kobiet do prawdziwego związku, bo czy wyobrażacie sobie, że odważyłby się usnąć obok jakiejś kobiety bez tej swojej peruki, z malutkim obnażonym prątkiem, wystawiając się na pastwę jej komórki. Zdjęcia wyłysiałego Kubusia '2 cm' w kroku to byłby hihihit bulwarówek i portali plotkarskich.
Radek
2 lata temu
śmieszne te końskie zaloty wiekowej wojewódzkiej cio..., żeby Małgosia zwróciła na niego uwagę. I osiągnął cel - Małgosia zwróciła na niego ... śniadanie
ccc
2 lata temu
Staruszek Kubuś nie jest inteligentny. Nie ma nawet matury, a liceum kończył 6 lat, a jako syn szkolnego woźnego nie miał łatwo. Późniejsze żarty kopiował z internetu. Było takie forum Bash org i stamtąd je brał. Cześć była przepisana z Simona Cowella. Kubuś bardzo chciałby uchodzić za inteligentnego, ale Simon Cowell wyśmiał te jego marzenia dosadnie i niecenzuralnie.
Pomarańcze
2 lata temu
biedny dziadek Kuba zawsze jak przebieraniec i wszystko u niego to antyreklama - oranżadka różowa, niebieskie sztuczne zęby, peruka z darów dla wstydliwych wyliniałych dziadków takich jak Kubuś, pożyczone biegajnogi
...
Następna strona