Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Małgorzata Rozenek odpowiada na ATAK Wojewódzkiego: "Kuba mnie nie kocha"

217
Podziel się:

Kilka miesięcy po głośnym występie Kuby Wojewódzkiego w "Dzień Dobry TVN" główny obiekt jego drwin, czyli Małgorzata Rozenek, postanowiła odpowiedzieć na zaczepkę.

Małgorzata Rozenek odpowiada na ATAK Wojewódzkiego: "Kuba mnie nie kocha"
Małgorzata Rozenek odpowiada na atak Kuby Wojewódzkiego (fot. AKPA)

Jeszcze do niedawna mogło się wydawać, że konflikt Małgorzaty Rozenek i Kuby Wojewódzkiego znalazł przed paroma laty finał na sali sądowej. Spór rozgorzał jednak na nowo, gdy to właśnie Małgorzacie samozwańczy "król TVN" postanowił zadedykować swój występ na kanapie Dzień Dobry TVN we wrześniu tego roku. Przypomnijmy, że showman określił "koleżankę" ze stacji mianem "najśmieszniej ubranej Polki", zarzucając jej przy tym, że sprzedaje swoją prywatność. Zupełnie jakby sam swego czasu nie parał się podobnymi praktykami...

Początkowo Rozenek nabrała wody w usta, nie chcąc najpewniej poświęcać zbyt wiele czasu i energii na ujadanie Wojewódzkiego. W końcu jednak postanowiła odnieść się do sprawy w najnowszym odcinku podcastu Tak mamy! prowadzonym przez Martynę Wyrzykowską i Natalię Hołownię. Rozenek przyznała, że z czasem wyrobiła sobie nawyk wygłuszania słów krytyki, które nie wnoszą nic pozytywnego do jej życia.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek: "Trudno mi odnaleźć się w instytucji kościoła"

Nic, co mówi Kuba albo inni moi koledzy i koleżanki z pracy, szczególnie Kuba, nie jest dla mnie w żaden sposób irytujące ani denerwujące - zdradza tajemnicę swego opanowania Małgorzata.

Metody tej gwiazda nauczyła się od swojego ojca, którego zdaniem powinniśmy brać do serca wyłącznie krytykę osób, którym na nas faktycznie zależy. Resztę natomiast należy puszczać mimo uszu.

W pewnym momencie musisz podjąć decyzję, kogo słuchasz, z czyją opinią się liczysz. Mój tata dał mi bardzo dobrą radę, która niezwykle mi pomaga. Mówi: "Słuchaj tylko tych, którzy cię kochają. Kuba mnie nie kocha". Jak mi to w życiu dużo ułatwiło. Ile mi to wyprostowało dróg. Ile mi to dało energii, żeby pracować. Bo nie jestem w stanie przejmować się opinią kogoś - komentuje zaszłe niesnaski Rozenek.

Weźmiecie sobie do serducha rady taty Rozenek?

Czy kryzys w związku Deynn i Majewskiego to tylko medialna ustawka?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(217)
Pozdro
2 lata temu
No i ma rację. Elo
Ssss
2 lata temu
Ma rację czy się to komuś podoba czy nie, a dokładniej rację miał jej tata :)
Mimo wszystko
2 lata temu
Zdrowe podejście.
Hytral
2 lata temu
A senior Sstarak w latach 2014-19 Cię kochał czy tylko sponsorował?
Cekinia
2 lata temu
Czy Kuba Wojewódzki określając Dorotę Rabczewską słowami - cytuję: ''DODZINA NIE MA IQ'' sugeruje, że Dodzina nie ma półkul, a on ma perukoczapkę na łysej główce? A może coś jeszcze bardziej upokarzającego? Może ma pieluchę, a on ma tatulowe pieluchomajtki? Wieś Bęgorzewnia to miejsce pochówku jego tatuli, a nie Proćwin, choć to o rzut beretem z antenką.
Najnowsze komentarze (217)
do Cud
2 lata temu
Wojewódzki wygląda jak pradziadek Rozenkowej, a jak mu zdejmie perukę to jak jej żółw.
Cud
2 lata temu
wygląda młodziej od niej
dxx
2 lata temu
Jedni robią kilka konkretnych prestiżowych reklam jak Rozenkowa i mają na wszystko wywalone, bo ich stać, a inni jak Kuba występujący za darmo jako ogon w Playu bierze co popadnie na ilość, aby utrzymywać całą rzeszę młodych chłopięcych castingowych gąbek.. Taka to różnica w rankingu wartości tych celebrytów.
yst
2 lata temu
Wojewódzki jeszcze czeka pod kościołem, żeby Majdanowie rzucili mu jałumużnę
smyk 10
2 lata temu
Biedny dziadek Kuba , nigdzie go nie zapraszają tylko do śniadaniowej i nie lubią go, żali się, że nikt dzień dobry mu nie odpowiada tylko parskają śmiechem na jego widok
wela
2 lata temu
Dziadek Kuba Gminny jest nie tylko śmiesznie ubrany i operuczony, ale to również jeden z najmniej inteligentych celebrytów bez matury.
macki
2 lata temu
Gosia po prostu ma biednego dziadka Kubę gdzieś. Niech tam sobie dziadek mamrocze co chce, że kocha ją lub nie kocha, może jej buty czyścić schylając ka+rk.
Poueta
2 lata temu
Kamcio Be. Małgosię kocha i dlatego Kubuś szlocha, bo on Kamcia bardzo kocha, a odbiła mu go Gocha. Dziadkowi Kamcia odbiła, bo to 'zła kobieta była'. Tak dziadziuś sobie tłumaczy, pogrążając się w rozpaczy.
zakręt
2 lata temu
Małgorzata Rozenek - Majdan jest bezkarnie piękna i jej biologiczny syn Henryk Majdan również jest bezkarnie piękny, a 'Radzio' cię pogardliwie wyśmiał, dziadku Kubusiu Powiatowy, tylko nie zsikaj się ooops!, już za późno, dobrze, że miałeś pieluchę
Kant
2 lata temu
-Kto cie tak skrzywdzil i upokorzyl w zyciu, bidulu Kubulu? Gosia? Bo takie rzeczy jakie o niej opowiadasz w śniadaniówce, to tylko ze skrzywdzonej i upokorzonej 'duszy' moga wyjsc.
Heca Leca
2 lata temu
Przemawia przez biednego Kubę wielka gorycz odrzucenia, upokorzenia. Jego słowotwórstwo- bełkot, roztrzęsienie - uderza w niego, nie w Małgorzatę, bo Kuba to słaba jednostka w peruce.
Orarita
2 lata temu
Irytuje mnie czasem M.Rozenek, ale w tym temacie mam to samo zdanie co ona. Każda osoba nieprzeciętna tak jak Ona może być dla wielu irytująca, ale to nie umniejsza jej licznych zalet jak uroda, charyzma, erudycja, inteligencja, silny charakter, pewność siebie, towarzyskie obycie, mistrzostwo biznesowe. Ona może być partnerką dla ludzi inteligentnych, a nie jakiegoś śmiesznego Kubusia Wojewódzko, który ciągle zabiega o jej uwagę, a ona go wyśmiewa niedbale. I tu ma moje uznanie.
KuraWojewócki
2 lata temu
Brawo, brawo, Małgoniu! I tak litościwie Pani powiedziała o dziadku Powiatowym, ktory jest zapomnianym staruszeczkiem, a jego program ma oglądalność na poziomie powtórek pierwszych edycji Bidola. Dzięki Pani łaskawej odpowiedzi na pytanie dlaczego Powiatowy ma na Pani punkcie obsesję, ktoś przypomniał sobie o jego nieistnieniu i zaprosił go na ślub królicy z mięsnym jeżem. Kubuś był tam najśmieszniej ubranym celebrytą, ale nikogo więcej na ślubie nie było, więc to dla niego malutka jak jego siusiaczek pociecha.
KucaWojewócki
2 lata temu
Jeżeli nie darzę kogoś sympatią lub jest mi obojętny, to omijam post o takiej osobie. Nie rozumiem narzekania ''ludzi'' na ilość artykułów o Pani Małgorzacie albo zdań typu ''znowu ona”. Im bardziej narzekacie i wylewacie jad, tym więcej Pani Małgorzaty dostaniecie, a ona więcej zarobi: tak, tak... 3 tys. zł za jeden wasz komentarz. Zarobi na waszym bezradnym hejcie wynikającym z oszalałej nienawiści, dlatego zlewa przesyconą nienawiścią nieszczęsliwą miłość do niej dziadzia pedzia Kubusia. Ona świadomie budzi w nim i was tę nienawiść, bo wie, że to się świetnie klika. Prowadzi was za sobą na smyczy nienawiści. Chodząc do sklepu po przysłowiowe homary i kapary, często widzę babinki pokroju tych, które tu hejtują Panią Rozenek. Często zaniedbane, biednie ubrane, otyłe, kiepska trwała lub łysienie, zlane potem i tanimi perfumami Ultrafilet z makreli. Śmieszy mnie to wasze złudne leczenie kompleksów ''pocie''szaniem się, że na jakichś specjalnie spreparowanych pod hejt zdjęciach Pani Małgorzata nie wygląda tak perfekcyjnie jak w realu, a jeszcze bardziej bawi mnie wasza pudelkowa ekstaza, że udało wam się 4000-krotnie zalajkować swój własny kłamliwy bełkot, że ''ma co najmniej 55 lat i brak wykształcenia, a Radek to jej sługus za kieszonkowe''. Kasujcie teraz, nerwowo pukając się w czoło, prawdę o sobie, bo co innego wam zostało. Obnażonemu Kubusiowi pozostała jedynie peruka do przytulania do podbrzusza, gdy ból lędźwi z powodu nienawiści do nieosiągalnej Małgoni doprowadza go do rozpaczy.
...
Następna strona