Lech Wałęsa filozoficznie o śmierci: "Ja chcę nowości i jestem już spakowany i OCZEKUJĘ NA PRZEJŚCIE"

196
Podziel się

Rozżalony 76-latek wyznał, że nie zamierza wręczać żonie prezentu z okazji 50. rocznicy ślubu. "Z męskich spraw zostało mi już tylko golenie" - narzekał.

Lech Wałęsa filozoficznie o śmierci: "Ja chcę nowości i jestem już spakowany i OCZEKUJĘ NA PRZEJŚCIE"
(ons, ons)

Nie da się ukryć, że Lech Wałęsa to obok Jana Pawła II najbardziej znany Polak na świecie. Legenda "Solidarności" oraz symbol obalenia komunizmu w Polsce i laureat Pokojowej Nagrody Nobla przejściu na emeryturę skupił się na komentowaniu w Internecie otaczającej go rzeczywistości. Trzeba przyznać, że 76-latek wielokrotnie udowodnił, że "myśli nieszablonowo".

8 listopada Lech i Danuta mieli nie lada okazję do świętowania: były prezydent Polski i jego żona** obchodzili 50. (!) rocznicę ślubu. Dziennikarze **Super Expressu postanowili skontaktować się z politykiem i wypytać go, w jaki sposób uczcili z ukochaną swoje złote gody. Oburzony pytaniem Wałęsa zaznaczył, że nie traktuje poważnie tego typu jubileuszy, a żona w jego mniemaniu nie zasłużyła, aby z tej okazji usłyszeć od niego życzenia czy dostać upominek.

"Żadnych życzeń żonie nie składałem, nie było też kwiatów, żadnych prezentów, bo dlaczego to ja mam wręczać, a nie żona mnie?! *I nie lubię rocznic, więc nie świętuję. Ale kocham żonę, a jakie mam wyjście?! A dlaczego ja mam wręczać prezent, a nie żona mnie?!"*

Przy okazji Wałęsa z rozbrajającą szczerością przyznał, że biorąc pod uwagę jego zaawansowany wiek, były prezydent nie zamierza zostawić Danuty dla młodszej, zaznaczając przy tym, że* "z męskich spraw zostało mu już tylko golenie".*

"Kocham żonę, a jakie mam wyjście? Teraz, kiedy jestem już staruch i mam 76 lat?! To co, mam szukać młodszego modelu, teraz?! Z męskich spraw zostało mi już tylko golenie."

W dalszej części rozmowy Wałęsa stwierdził, że mało go obchodzą uczucia żony, i że jedyne o czym teraz marzy, to o świętym spokoju (co jest dość zabawne, biorąc po uwagę fakt, że na tematy około polityczne wypowiada się publicznie przy każdej możliwej okazji).

"Jak będzie żona obrażona, to trudno. Jej sprawa. Wolność jest nawet w moim domu. A jaki ja chcę prezent? Ja chcę najbardziej święty spokój!* I już jestem spakowany, oczekuję na przejście*… A życie przeżyłem raz na wozie a raz pod wozem…"

76-latek zakończył wywiad mocno niepokojącym stwierdzeniem.

"Ja chcę nowości i jestem już spakowany i oczekuję na przejście. Tu na tym świecie jestem już znudzony, ja chcę nowości widzieć, ale tam mnie nie chcą jeszcze…" - stwierdził filozoficznie.

Myślicie, że Danuta Wałęsa powinna zacząć się martwić?

KOMENTARZE
(196)
Szazaaaa
3 miesiące temu
Facet jest totalnym gburem. Owszem, był ważnym symbolem politycznym ale teraz wokół jego osoby narosło tyle kontrowersji, sam fakt jak był traktowany podczas "niewoli" świadczy nie na jego korzyść. Szkoda tylko tej jego żony, przeżyć 50 lat z nim... Eh, święty mógłby nie dać rady
Gregor
3 miesiące temu
Bo on był nauczony dostawać kwiaty nie dawać ,zwykły gbor szkoda pani Walesowej
Kkkkkkkk
3 miesiące temu
Burak z rozbuchanym ego.... 8 dzieci ci urodziła i wychowała, jeszcze mało?
Mon
3 miesiące temu
Pomijając politykę walesa to okropny czlowiek, Pani Danuta miala i ma z nim ciezkie zycie. Wspolczuję jej.
Dolar
3 miesiące temu
Proponuję żeby nie pakował ciepłych ubrań. Tam gdzie trafi jest gorąco.
Najnowsze komentarze (196)
Olka
3 miesiące temu
Chamem byl i chamem zdechnie !Zona wychowywala dzieci,a on donosil do SB i jezdzil po swiecie i chce prezent od niej?! Takie to chamisko!!!
Rico
3 miesiące temu
Bolus nie mozesz odejsc tak sobie tylko w meczarniach wtedy masz zielone swiatlo.
Magda
3 miesiące temu
Chyba przykro czytać takie słowa męża...
asceta
3 miesiące temu
O BOZE!!!!!!!!JAK JA SIE WSTYDZE ZA CIEBIE OTUO!!!!!!!!!!!!WTEDY,KIEDY MIELISCIE BIEDE I KLEPALISCIE DZIECI TO BYLO DOBRZE??????NALEZY CHYBA ODCZYTAC,ZE ZONA BYLA OBIEKTEM WYZYCIA SIE JAK ZWIERZE!!!!!!!!NIC DZIWNEGO,ZE BYLY KLOPOTY Z DZIECMI,MAM TYLKO NADZIEJE,ZE P.DANUTA NAUCZYLA KOCHAC DZIECI I NA PEWNO DAWALA IM WIELE MILOSCI.ILE MUSIALA WYCIERPIEC GDY TEN CZLOWIEK ROZRABIAL DLA WOLNOSCI.UBLIZASZ CZLOWIEKU KATOLIKOM NA CALYM SWIECIE-WYJMIJ TE MATKE BOSKA Z KLAPY-OSZUSCIE!!!NIE ZNASZ ZADNYCH ZASAD WSPOLZYCIA RODZINNEGO I SPOLECZNEGO,KUP SOBIE NOCNIK Z POZYTYWKA BEDZIESZ MIAL SIE CZYM BAWIC PRZY SIKANIU!!!!!!WSTYD I ZAL ZA CIEBIE ELEKTRYKU!!!!!!!!
Michał
3 miesiące temu
Ciągle tylko o Wałęsie wszędzie stało się to już nudne chce być rozpoznawalny ale już nie musi najważniejsze że ma na zmianę koszulkę która nosi no chyba ma choć może ma tylko tą jedną i nosi jak sama nie zleci zawsze będzie rozpoznawalny i pamiętamy
Kubakow
3 miesiące temu
Ten pan był i jest marionetką
wstyd
3 miesiące temu
wyciągnij z klapy wizerunek Matki Boskiej. Nie wstyd Ci? Ja bym nie potrafiła...
tttt.
3 miesiące temu
W koncu ten nieuk to medrzec czy filozof polski? Polacy sie za takiego ..... wstydza.
Wanda
3 miesiące temu
Grześ Lewandowski dziś ma piękny pomnik sponsorowany przez ludzi dobrej woli.
Pamięta Grześ
3 miesiące temu
On nawet o grób swojego nieslubnego dziecka nie zadbał, a żona się bedzie przejmować. ..
Marysia
3 miesiące temu
Zebys Bolku jeszcze w prawdzie stanął przed tym przejściem....
Ona
3 miesiące temu
Idz wprost w objęcia rogatego nabzdyczony Masonie.
Hag
3 miesiące temu
JAK NAJPRĘDZEJ BOLEK@
Witek
3 miesiące temu
Tu na ziemi zgotował sobie piekło więc wie co go czeka tam...
...
Następna strona