Liam Hemsworth TĘSKNI za Miley Cyrus? "Zawsze będzie ją kochał"

74
Podziel się

Przystojny aktor podobno wciąż nie może zapomnieć o byłej żonie.

Liam Hemsworth TĘSKNI za Miley Cyrus? "Zawsze będzie ją kochał"
(East News, East News)

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się na planie filmu "Ostatnia piosenka" i od tamtej pory łączyły ich burzliwe relacje. Para wielokrotnie schodziła się i rozchodziła, żeby ostatecznie wziąć ślub w 2018 roku. Do małżeństwa skłoniły ich podobno pożary lasów w stanie Kalifornia, podczas którego stracili swoje rezydencje, ale „zrozumieli, co jest ważne”.

Najwyraźniej jednak, zdaniem Miley, są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze, a imprezowy styl życia i romanse należą do tej drugiej kategorii. Kilka miesięcy po ślubie wyszło na jaw, że panseksualna artystka spotyka się ze swoją koleżanką, a Liam wniósł pozew o rozwód.

Od tamtej pory media rozpisują się o kolejnych próbach leczenia złamanego serca przez aktora. Przyłapano go na randkach z piękną koleżanką po fachu, a ostatnio jest łączony z australijską modelką, którą zdążył już przedstawić rodzinie.

Według informatorów z otoczenia pary Liam wciąż ciepło myśli o swojej byłej żonie, ale rozumie, że ich rozstanie było nieuniknione, bo dzieli ich zbyt wiele. Aktor pochodzi z robotniczej rodziny o konserwatywnych poglądach, natomiast Miley od urodzenia wychowywała się w blasku fleszy.

"Tęskni za Miley i zawsze będzie ją kochał, ale teraz jest szczęśliwszy - podaje informator HollywoodLife. Dotarło do niego, że ich małżeństwo nigdy nie będzie udane, bo mają zupełnie inny styl życia".

Myślicie, że Liam ułoży sobie wreszcie życie u boku kogoś innego czy znowu wróci do frywolnej artystki?

KOMENTARZE
(74)
What?
2 miesiące temu
Ma inną kobietę, a myśli o byłej? Chyba ktoś ma za dużą wyobraźnię.
nnn
2 miesiące temu
czemu dodajecie artykuły z najmniej wiarygodnych źródeł
Agata
2 miesiące temu
Kiedy związek się rozpada z różnych przyczyn - nikt zazwyczaj nie wie jaka jest prawda. Wszyscy w około oceniają i dumają ale nikt nie wie w 100% prawdy... łatwo oceniać osobę która rozeszła się z wieloletnim partnerem. Nawet nie wiecie co się wtedy myśli, co przychodzi na myśl.. czasem aż wstyd. Nie oceniajcie sytuacji której nie znacie.
Jsjrjr
2 miesiące temu
To zwalanie winy na nią a prawda jest inna i Liam nie jest święty. Ona chciała tylko jego, a on znów ją zawiódł i znów Miley będzie się pogrążać i wszystko będzie na nią że jest pojechana
dan125
2 miesiące temu
Dla mine to wszystkie gwiazdy Co pokazuja rozebrane zdjecia obojetnie W bikini W majtkach czy bez to żenada.Co one chcą pokazac, ze Co sa zgrabniejsze, piekniejsze od zwykłych kobiet.No coz z drugiej strony ,dziś to tylko golizna ,Jak Ja widze te artystki półnagie biegajace po scene, no coz odwraca to usage od ICh zdolności wokalnych.Dzis nie Ważne Co W głowie tylko jak wygladasz.Do czego ten świat zmierza?
Najnowsze komentarze (74)
Jery
2 miesiące temu
Ona jest bolesna,taka jakaś niedomyta
Jom
2 miesiące temu
Za takim Bazylem tęskni?
Hey
2 miesiące temu
Prawda przed chwilą Do pudela a ty zapytales czy zgadujesz ?????? A gdzie moj porzedni komentarz???????? Wolnosc slowa !!!!!!!!!!!
Nina
2 miesiące temu
Ja go dojskonale rozumiem. To jest bezwarunkowa milosc.. tez mialam kogos mi bliskiego a wybral zycie w dole... czlowiek w pewnym momencie sie podnosi i Widzi co stracil. Ehh wszystko doswiadczenie..
Marko
2 miesiące temu
Tęsknić za kobietą która jawnie deklaruje, że czci szatana...to tak jak tęsknić za potępieniem.
głuchy
2 miesiące temu
To ona ma problem jest stuknięta do rozpuku stała się lewacką zaraza liam powinien szukać panterki którym więcej łączy niż dzieli
Lul
2 miesiące temu
On ją wielokrotnie zdradzał. Faktycznie, facet idealny... Ci, którzy go tutaj bronią widocznie są tacy sami.
Uuu
2 miesiące temu
Jak tu zapomiec o takim qrwiszczu????
Nick
2 miesiące temu
Okej.
Maa
2 miesiące temu
Oby nie!
Gość
2 miesiące temu
Trzeba było nie zdradzać i nie ćpać i skorzystać z setnej szansy którą dała. Jej po każdym rozstaniu odwalało konkretnie, więc niech jej lepiej da spokój.
Der
2 miesiące temu
Co on w niej widział? Bardzo nieciekawa i z urody i z charakteru.
Nicola
2 miesiące temu
Co on w tej Miley widział, tego nigdy nie zrozumiem.
Bbbaj
2 miesiące temu
Ludzie czego się spodziewacie? Ona jest strzelcem, będzie szukać nowych przygód, będzie ciągnęło ja do nowych ludzi, niestety szybko dopada nuda. On jest koziorożec. Zazwyczaj porządni faceci, stabilni i racjonalni. Przeciwieństwo strzelca. Dlatego wydaje wam się, że on taki dobry.
...
Następna strona