Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Lil Masti POZYWA Fame MMA! "Zostały naruszone moje dobra osobiste"

57
Podziel się:

Jak wyjaśnia Lil Masti, jeden z włodarzy Fame MMA, Boxdel, miał upublicznić jej adres zamieszkania podczas niedawnej rozmowy z Wardęgą. "Nie czuję się bezpieczna".

Lil Masti POZYWA Fame MMA! "Zostały naruszone moje dobra osobiste"
Lil Masti pozywa Fame MMA (YouTube)

Już za tydzień odbędzie się kolejna edycja celebryckiego mordobicia, czyli 9. edycja gali Fame MMA. Tym razem najwięcej emocji nie budzą jednak zapowiedziane starcia, lecz konflikt federacji z Anielą Bogusz, znaną lepiej jako Sexmasterka bądź Lil Masti. W skrócie przypomnijmy, że włodarze odebrali jej pas mistrzowski, tłumacząc to faktem zbyt wygórowanych oczekiwań finansowych. Do tych zarzutów Bogusz prędko się odniosła.

Na ten moment trudno wierzyć w to, że Lil Masti kiedykolwiek jeszcze dogada się z Fame MMA. Jak się bowiem właśnie okazało, Bogusz pozwała jednego z włodarzy federacji, Michała Boxdela Barona. Jak tłumaczy w opublikowanym na YouTube filmie, powodem wniesionego pozwu jest upublicznienie w jednym z filmów Fame MMA jej danych osobowych.

Zaszło to za daleko. Zostały naruszone moje dobra osobiste. Federacja popełniła bardzo duży błąd. Mianowicie ujawniła publicznie moje dane osobowe, mój adres zamieszkania, co jest czynem karalnym.

Jak dodaje, upublicznienie danych sprawiło, że nie może obecnie przebywać pod wspomnianym adresem - przede wszystkim z powodu obaw o własne bezpieczeństwo.

Nie czuję się tam bezpieczna. Obawiam się "wycieczek". Ten adres jest już w całym internecie. (...) Federacja zobaczyła ten błąd i po jakimś czasie te dane zostały wyblurowane, więc przyznali się do błędu. Ale ten adres był widoczny przez długi czas.

W drugiej części nagrania Lil Masti przyznała, że chce rozwiązać tę sprawę w "poważny" sposób, czyli właśnie przez drogę prawną.

Mam nadzieję, że federacja zastosuje się do naszych żądań o zaprzestanie podawania nieprawdziwych informacji. (...) Wierzę, że sprawiedliwość wygra, a kłamstwo ma krótkie nogi.

Co na to Fame MMA?

Zobacz także: POZWAŁAM FAME MMA DO SĄDU
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(57)
niebezpieczeń...
2 lata temu
Nikt kto zna dane osobowe jakiejkolwiek innej osoby, nie ma prawa ujawniać ich osobom trzecim, a rozmaici prezesi robią to nagminnie. Taki ujawniający musi liczyć się ze wszystkimi skutkami tego, że sporo ludzi wnerwi, choć niektórzy będą mu wdzięczni.
Niepoprawny
2 lata temu
Jeżeli to prawda to panna może zarobić, a się nie narobić
Gość
2 lata temu
Bardzo dobrze. Jest Rodo, niech orają się sami!
123
2 lata temu
Sex Masterka: "Podałam im cenę za moją walkę. Nie mogli tyle zapłacić". Fame MMA: "Cena była za wysoka, nie możemy jej tyle zapłacić". SexMasterka: "Kłamstwa".
🤣🙃🙃
2 lata temu
Gwiazda filmików ze stron dla dorosłych. Nie wiedziałam zupełnie kto to ale po waszej(droga redakcjo) nachalnej promocji sprawdziłam. Wkładanie sobie zabawek w różne miejsca, rozłożone nogi na sofie itd. No, autorytet dla młodzieży.
Najnowsze komentarze (57)
anonim
2 lata temu
to Wardęga pokazał jej adres a nie boxdel....
флора
2 lata temu
jej adres był dostępny publicznie , kobieta szuka uwagi .Nie odniosła się do kłamstwa ,że federacja nie wysłała jej informacji o walkach i pasie (co było kłamstwem i Boxdel to udowodnił) jednym słowem - żal
Siedlce
2 lata temu
Przecież jej adres jest publicznie dostępny bo ma na niego założoną działalność gospodarczą
LilMastiRządz...
2 lata temu
Przestańcie. Byle kim to jesteście wy anonimki, ją przynajmniej wszyscy znają. A wy to tylko małe ludziki wylewający swój jad na kogoś OCZYWIŚCIE ANONIMOWO. Beka z was xd
😉😉😉
2 lata temu
To ta co ma samochód oklejony złotą folią? XD sorry, ale jej adresu nikt nie musi upubliczniać, żeby czuła się zagrożona i miała "wycieczki". Wystarczy po zobaczeniu na ulicy złotego auta zwyczajnie za nim pojechać. Jak ktoś jest na tyle pierdzielnięty żeby ją nachodzić, to bez zawahania będzie też śledził złoty wóz.
Natalia
2 lata temu
Serio ludzie, nie ważne kim jest i z czego słynie, wy podajcie publicznie swój adres skoro tacy hop do przodu jesteście
lmao
2 lata temu
pewnie jak by nie swiadczyla uslug seksualnych, to by sie nie bala
Tomasz
2 lata temu
Ona wyrwie od nich tyle co warta jest jej chata i sporo więcej. Zazdrościecie?
Tiko
2 lata temu
I bardzo dobrze. Brawa dla fame mma. Lil masti która utożsamia się z masonami a oni na nią maja konkretnie wyjebane. Nawet dziewucho nie wiedza o twoim istnieniu 🤦🏻‍♂️😅😅 twoje znaki masońskie w teledyskach i tekst jakby pisało go 5 letnie autystyczne dziecko są żenujące jak ty.
Gość
2 lata temu
Aniela... Dramat dramat i nic wiecej
zlosliwa
2 lata temu
to ta co powiedziala ze dla kasy zrobi wszystko? ona liczy na te wycieczki ze tak rozkreca sprawe
Remix
2 lata temu
Jej "dobra " juz daawno zostały naruszone 😂😂
Hahaha
2 lata temu
Ona wygląda jak uposledzona lady gaga
TNT
2 lata temu
Ostatnio oglądałem mma to nasza Polka przegrała pomimo ciężkiej walki Gumienna została rozbita przez ukraiński czołg. Każda pani trafi w końcu na silniejszą rywalkę np. na Shanguy z francji i przegra i ona.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie