Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Łukasz Szumowski trafił do szpitala!

256
Podziel się:

U byłego ministra zdrowia pojawiły się objawy koronawirusa. Polityk potwierdził doniesienia o hospitalizacji.

Łukasz Szumowski trafił do szpitala!
Łukasz Szumowski trafił do szpitala (Forum)

W dobie pandemii koronawirusa oczy Polaków uważnie śledziły działania polskiego rządu. Jedną z postaci, która najczęściej pojawiała się w mediach niewątpliwie był ówczesny minister zdrowia, Łukasz Szumowski.

Jakiś czas temu Łukasz Szumowski postanowił podać się do dymisji i na jakiś czas wycofał się z życia publicznego. O polityku szybko ponownie zrobiło się jednak głośno w związku z jego stanem zdrowia - jakiś czas temu okazało się bowiem, że były minister został zakażony koronawirusem. Zaledwie dzień po publicznym ogłoszeniu zakażenia COVID-19 Szumowski poinformował, że znalazł się w gronie ozdrowieńców.

Jak udało się jednak nieoficjalnie ustalić Wirtualnej Polsce, Łukasz Szumowski właśnie trafił do szpitala. Były minister zdrowia miał ponoć zarazić się wirusem od swojej córki, która z kolei zakaziła się w szkole. Obecność COVID-19 potwierdzono ponoć także u małżonki polityka.

Jak donosi WP, były minister zdrowia ma widoczne objawy choroby i przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Pytany przez Wirtualną Polskę o hospitalizację Szumowski nie zdradził szczegółów.

Nie kontaktuję się z mediami, potrzebuję trochę odpoczynku - powiedział polityk.

Niedługo później Łukasz Szumowski potwierdził jednak informację o pobycie w szpitalu w rozmowie z Money.pl.

Jestem chory i przebywam w szpitalu. Poprzedni wynik, sprzed kilkunastu dni prawdopodobnie był w moim przypadku fałszywie dodatni, co czasem, przy tak czułej metodzie, się zdarza - powiedział portalowi były minister zdrowia.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(256)
Madzia
2 lata temu
Zdrowia życzę. Wiele osób wsparcia potrzebuje. Trzymajcie się kochani
ejtam
2 lata temu
co za "ponoć" ?
goisc
2 lata temu
takie zycie,kazdy moze trafic,tak samo kazdy moze umrzec
xxx
2 lata temu
Mam nadzieję,że jak się ten cyrk skończy on odpowie karnie za swoje czyny.I inni którzy zamiast pomagać obywatelom robią pośmiewisko z naszego kraju .A kiedy odpowie za to ,że zapłacił handlarzowi bronią za respiratory?Kasa zniknęła sprzętu nadal nie ma.Biedaczek fałszywie dodatki i on objawiony już wcześniej o tym wiedział i dlatego pomknął beztrosko na zakupy.Oni serio są udani jeden odwiedza babcię w szpitalu potem ordynator zakażonego oddziału wali tekstem przecież nie wiadomo skąd źródło zakażenia było.To są kpiny a wszystko za kasę podatników.Niech potem spojrzy w oczy umierającym czy z braku miejsca w szpitalu czy bo sprzętu nie będzie od ich ratowania.Bo oni już na początku sobie ciepłe miejsca dla chorych vipów zrobili i co im zależy.Opieka będzie pierwsza klasa a dla nas nic.
Hanya
2 lata temu
To co wywinął Pan minister jest niewyobrażalne, miał wynik dodatni, i tylko dlatego, że się dobrze czuł nie przestrzegał, nie został w izolacji domowej, spotykał się z ludźmi, bliskimi, w sklepie, z politykami aż przyszedł kolejny etap choroby burza cytokinowa która zwaliła go z nóg. Potencjalnie mógł zarazić tysiące osób! Dr Simon wielokrotnie mówił jak rozwija się Covid-19, że są nawet trzy fazy, Panu ministrowi, lekarzowi z tytułami naukowymi wydawało się, że jest mądrzejszy??? Liczę tylko na to, że to momyłka, że winno być fałszywie ujemny, bo inaczej stracę do Pana szacunek i jak każdy Polak powinien Pan odpowiadać karnie załamanie prawa i narażenie innych na utratę zdrowia i życia. Mimo wszystko życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jestem totalnie zawiedziona.
Najnowsze komentarze (256)
Jaga
2 lata temu
Dobrze mu tak. I tak za lekka kara za to co odwalił
gość
2 lata temu
nie rozumiem, był chory, ozdrowiał i znowu jest chory? czy jak? a w ogóle to jak to jest w szpitalu, jak tam miejsc nie ma, dlaczego on lepszy od innych?
Bombel
2 lata temu
"Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka"
gość
2 lata temu
Poszedł drugi raz?
Ccghn
2 lata temu
Tak, wynik był fałszywie dodatni, co doktorek pewnie palcem wyczuł, bo jak inaczej określić lekarza, który z dodatnim wynikiem lata po mieście, po zatłoczonych sklepach??? W dodatku byłego ministra ZDROWIA? Świętoje..liwego PISu...
Emi
2 lata temu
Fałszywe dodatni🤦‍♀️?!Tego jeszcze nie było 🤦‍♀️
marja
2 lata temu
KARMA WRACA...więc wróciła
Adam
2 lata temu
Który to już raz?! To się nie uodpornił wcześniej?! Haha! Mam nadzieje ze ostatni raz i teraz wreszcie zejdzie na wieczny spoczynek!!! The tief!!! 👎👎👎
gość
2 lata temu
Stop maseczkom, firmy powinny działać pełną parą, Szwedzka strategia walki z wirusem bez blokady kraju okazała się sukcesem.
Annn
2 lata temu
Szkoda, że nie do więzienia.
gość
2 lata temu
powinien dostać "swój" respirator, niech go handlarz bronią leczy!
marie
2 lata temu
czy tego pana również karetka woziła 6 godz. po Warszawie, aby znaleźć miejsce dla niego w szpitalu ?????
Aga
2 lata temu
Powinni go podłączyć do tego respiratora, za który zapłacił z naszych pieniędzy
Ignorant
2 lata temu
A co nas to obchodzi ?????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie