Maciąg: "Pokrzywa oczyszcza mój organizm! Możesz skręcić sobie cygaro z pokrzywy!"

"Asystentkę pokrzywa oczyściła tak, że już nie ma pryszczy. Kiedyś palono pokrzywę na ból zęba" - zachęcała w "Dzień Dobry TVN".

Agnieszka Maciąg znana jest ze swojej fascynacji zdrową żywnością i właściwościami leczniczymi ziół, jak również negatywnego stosunku do operacji plastycznych i botoksu. 46-letnia celebrytka, której "wiek biologiczny" to podobno 28 lat, jakiś czas temu stała się telewizyjną ekspertką w tej dziedzinie. Coraz częściej pojawia się w Dzień Dobry TVN i opowiada o niemal magicznym działaniu ziół. Tym razem publicznie zachwycała się pokrzywą, którą polecała również do palenia... jako cygaro.

Pokrzywa oczyszcza mój organizm. Odkryłam ją 9 lat temu, kiedy postanowiłam zerwać z antybiotykami i zrobić porządek z życiem. Asystentkę pokrzywa oczyściła tak, że już nie ma pryszczy. Kiedyś palono ją na ból zęba, możesz skręcić sobie z niej również cygaro. Jeszcze tego nie paliłam, ale możemy spróbować.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą