Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Maciej Dowbor ocenia powrót Katarzyny Dowbor do "Pytania na Śniadanie": "Liczy się doświadczenie zawodowe. NIE METRYKA"

197
Podziel się:

Przy okazji prezentacji ramówki Polsatu Pudelek wypytał Macieja Dowbora o wielki powrót jego mamy do telewizji. Dziennikarz przypuszcza, że decyzja władz TVP może być symbolem istotnych zmian w myśleniu pracodawców.

Maciej Dowbor ocenia powrót Katarzyny Dowbor do "Pytania na Śniadanie": "Liczy się doświadczenie zawodowe. NIE METRYKA"
Maciej Dowbor ocenia powrót Katarzyny Dowbor do "Pytania na Śniadanie" (fot. AKPA, fot. Pudelek)

Katarzyna Dowbor była w ostatnich tygodniach najgorętszym nazwiskiem w polskim show biznesie. Jej wielki powrót do Telewizji Polskiej okazał się prawdziwą sensacją i do tego strzałem w dziesiątkę dla całej ekipy TVP, dla której każdy sukces jest obecnie na wagę złota. Przy okazji wizyty na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu nasza reporterka Simona Stolicka wypytała Macieja Dowbora, jak ocenia pierwsze wystąpienia mamy po powrocie przed kamery. Dziennikarz zdradził, co łączy go z jej ekranowym partnerem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Dowbor komentuje powrót Katarzyny Dowbor do TVP! Mówi o jej zwolnieniu

Maciej Dowbor ocenia powrót Katarzyny Dowbor do TVP

Niestety jej debiut nastąpił, gdy byłem za granicą. Mój adres IP nie pozwolił mi śledzić platform z Polski. (…) Oczywiście słyszałem same "ochy" i "achy". Cieszę się, że było śmiesznie. Pracuje z Rudym, z którym ja chodziłem do podstawówki w Toruniu. Bardzo śmieszny zbieg okoliczności.

Dowbor wyraził nadzieję, że pojawienie się jego mamy w studiu programu śniadaniowego da początek nowej erze w mediach. Liczy na to, że akcent znów zostanie położony na umiejętności i doświadczenie dziennikarzy, a nie młodzieńczą aparycję.

Bardzo fajnie, że kobiety w tym kraju mają szanse pracować w mediach po 60. i nawet 65. roku życia. To udowadnia, że liczy się to, co sobą prezentujemy, doświadczenie zawodowe, a nie metryka. Uważam, że to jest dobry znak. Cieszę się, że przypadek mojej mamy może być inspiracją. Wiadomo, że sytuacja kobiet na rynku pracy jest bardzo trudna, zwłaszcza z wiekiem.

Co ciekawe, Dowbor wspomniał też o kontrowersyjnym rozstaniu, które jego obecny pracodawca przeprowadził przed paroma miesiącami z jego mamą. Oczywiście nie powiedział niczego, co mogłoby kogokolwiek urazić.

Moja matka też była na zakręcie zawodowym. Przez jakiś czas nie miała pracy. Później, jak wiemy, znalazła pracę tutaj [w Polsacie - przyp.red.]. (…) Prawda jest taka, że miała też później tę sytuację, w której przestała pracować w Polsacie. Ale pracuje. Fajnie sobie radzi - mówi prezenter w rozmowie z Pudelkiem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(197)
gosć
2 miesiące temu
trudno żeby syn żle ocenił matkę
Xyzetka
2 miesiące temu
Liczy się charyzma, umiejętność przyciągania uwagi, "to coś", a nie doświadczenie. Metryka nikogo nie interesuje.
Ju8f
2 miesiące temu
Jego wywalić z tv I matkę też
Emerytka
2 miesiące temu
Metryka też się liczy, Panie Dowbor. Liczy się też przejedzenie, zmęczenie tymi samymi twarzami przez wiele lat. Pana mama właśnie tak się przejadła. Ma emeryturę i powinna dać szansę mlodszym. Jest tyle mądrych, wykształconych i młodych ludzi, że jest z czego wybrać. Telewizja to nie oddział geriatryczny. Mama chce, niech pracuje, ale na swój rachunek.
realizm
2 miesiące temu
W tej profesji liczą się głownie układy oraz pochodzenie z narodu handlowego
Najnowsze komentarze (197)
ANA
2 miesiące temu
Z przyjemnością oglądam Panią Dowbor. Piękna, utalentowana i z ogromnym doświadczeniem dziennikarka. A swoją drogą syna i synową Pani Dowbor również cenię
Marzena 69
2 miesiące temu
Pewnie wiek się liczy bo trzeba długo pracowac tylko dlaczego zmienia się załogę kiedy zmiany są na kierowniczym stanowisku co są winni są pracownicy a dodajmy że w ciąży. Pracownik sam by się zwolnił kiedy by mu nie odpowiadało a tak pozostał niesmak
Leszek
2 miesiące temu
Mamusia w reklamach za dużo za dużo w tv
Leszek
2 miesiące temu
Nie znoszę ,litości tych ludzi.
miła
2 miesiące temu
Liczy się kasa, nieważne jest nielegalne przejęcie telewizji przez siepaczy Amber/AdMina, gangsterów wszelkiem maści, ważne, że się jest na wizji, łajdackich praktyk cd.....Bez klasy pani Kasia, kiepsko kończy karierę...
jan
2 miesiące temu
doświadczenie zawodowe jest ważne jak ktoś ma cos do przekazania a Dowbor nic nie wnosi do programu, mówi co każą jej powiedzieć ,nigdy nie miała programu autorskiego bo ja na to nie stać intelektualnie tak jak syna poszło we wzrost
nookj
2 miesiące temu
znaczy że mogli zatrudnić Krystyna Loskę ona miała największe doświadczenie .
Gosc
2 miesiące temu
A mówiła w wywiadzie ze 2 razy nie wchodzi się do tej samej rzeki haha
opa
2 miesiące temu
ile można oglądać Doborową, co trzeba zrobić, żeby mimo bycia nijakim tyle lat tkwić w tv, więcej nowych ciekawych ludzi, PRL się skończył
Kolos
2 miesiące temu
Ta nowa szefowa PnŚ niejaka Kinga D.uważa że osoby prowadzące PnŚ nie powinny się kojarzyć z żadną opcją polityczną.To nadaje się do kabaretu! Taka Tadla ... he,he
Figury
2 miesiące temu
Jest najlepsza w śniadaniowce i świetnie prowadzi go razem z panem Filipem Oboje są super najlepsi że wszystkich par
kaja
2 miesiące temu
synek niech się zajmie swoją żoną a nie oceną mamusi, nie chcę jej oglądac
Juno
2 miesiące temu
Pani Kasia to klasa sama w sobie. Będę oglądać z przyjemnością ❤️
Claudia/ Bost...
2 miesiące temu
Zdecydowanie ten duet pns nie należy do udanych ale ja nie będę o tym……. Przystojny jest ten Maciek ….ojjjjjjjjjjjjjjjjj…..
...
Następna strona