Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Maciek z "Love Island" tłumaczy się fanom z ROZSTANIA z Oliwią: "Nie widzieliście na żywo tego, co było między nami"

84
Podziel się

Uczestnik Wyspy miłości zapewnił, że nie ma co liczyć na jego powrót do modelki. "Czasem trzeba odpuścić z szacunku do drugiej osoby i jej zdania".

Maciek z "Love Island" tłumaczy się fanom z ROZSTANIA z Oliwią: "Nie widzieliście na żywo tego, co było między nami"
(Instagram.com, Instagram)
bDZqWHGZ

W teorii założeniem programu "Love Island. Wyspa miłości" było odnalezienie drugich połówek dla poszukujących miłości (i sławy) atrakcyjnych pretendentów do miana celebrytów. Jak się okazało po zakończeniu show, producentom udało się zbliżyć do siebie kilkoro uczestników, którzy ambitnie postanowili kontynuować swoją relacje również poza hiszpańską willą. Chyba najwięcej emocji wśród widzów wzbudzali Maciej i Oliwia, którzy jeszcze niedawno zapewniali fanów, że będą ze sobą "choćby cały świat był przeciwko nim". Niestety, jak można było się spodziewać, ich miłość ostatecznie nie przetrwała próby czasu.

Jak poinformował rajdowiec za pośrednictwem Instagrama, islandersów ostatecznie dopadła proza życia i szybko zdali sobie sprawę, że jednak "nie byli sobie pisani". Modelka z kolei wyjawiła, iż powodem rozstania były notorycznie kłótnie z partnerem.

bDZqWHHb

Jako że Maciek ewidentnie świetnie zdaje sobie sprawę z faktu, że mógł funkcjonować w mediach głównie dzięki związkowi z "wyspiarką", świeżo upieczony singiel wciąż stara się przedłużyć swoje "pięć minut" opowieściami o burzliwym związku z Oliwką i ich "nieoczekiwanym" rozstaniu. Podczas Q&A, zorganizowanym na swoim profilu instagramowym, aspirujący celebryta oświadczył, że nie ma żadnych szans na powrót do byłej ukochanej.

"Chciałem walczyć, ale czasami przychodzi taki moment, w którym trzeba odpuścić" - stwierdził filozoficznie. "Odpuścić z szacunku do drugiej osoby i jej zdania. Myślę, że Oliwka traktowała mnie od początku poważnie. Nie widzieliście na żywo tego, co było między nami. Po programie pokazała mi nie raz, że mega jej na mnie zależy".

Maciek przyznał, że mimo wszystko zależy mu na utrzymaniu kontaktu z Oliwką, chociażby koleżeńskiego.

bDZqWHHh

"Bardzo na to liczę" - zapewnił. Zależy mi na niej jako na człowieku. "Ma wspaniałe wartości wyniesione z domu" - dodał.

Oświadczył też, że chętnie pojawiłby się na urodzinach Oliwii, gdyby ta wyraziłaby taką wolę. Zaznaczył przy tym, że niestety nie mógłby zrobić jej niespodzianki i odwiedzić jej w Londynie.

"Nie mam adresu. A nawet w Polsce mylę lotniska" - wyznał z rozbrajającą szczerością.

Myślicie, że medialna kariera Macieja i Oliwii zakończy się wraz z ich romansem?

bDZqWHHi
bDZqWHHC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(84)
pyta
rok temu
Wpiszcie w GOOGLE : " GYM AND BARE IT Two fitness fans reveal hidden dangers as they test naked workout craze " .... i wyskoczy artykuł z The Sun.
Maja
rok temu
Masakra co to za "szczery"związek w którym facet nie ma adresu do swojej kobiety w Londynie🤣Maciek ale Ty naiwny jesteś....
Szok
rok temu
Zwiazek. A naeet nie wiedzial gdzie ona mieszkanw Londynie. Masakra...
bDZqWHHD
Tak
rok temu
Macieja tak, to prosty chłopak, jakich wielu, nic specjalnego
Niko
rok temu
Teagedia oliwka na eskort wróciła
Najnowsze komentarze (84)
Mimi
rok temu
Same głupoty ludzie się rozwodzo majo dzieci a oni wolni Czy oliwia ma z nim być żeby ludzie nie gadali Po prostu im nie wyszło na sile nie ma nic a Maciek nie może tego zaakceptować Nie ma o czym mówić poprostu życzę im dużo dobrego w następnych związkach każdy z znicz kiedyś znajdzie. Swojo drugo polowe. A miłość i tak przemija
Kasia
rok temu
To chłoptaś ze słomą tu i tam !!
Ewa
rok temu
Brzydki charakter ! Nie szanuje kobiet !!
nusa
rok temu
w programie nazwała go burakiem i czego on oczekiwał. Miłość jest ślepa
Koles 85
rok temu
Wspominała że jest też aktorką i miała grać w Bondzie. A później stwierdziła że jeszcze nigdy nie miała roli mówionej. Aktorka bez matury.
Ewa
rok temu
bajerant, skoro nie wie nic o "swojej wybrance" to o jakim uczuciu do niej on mówi? typowe karierowiczostwo i lans
Co za czasy
rok temu
od początku wiadome było że to "fotograficzna" panienka uwielbiająca jamajskie specjały tzn. rozmiar ma znaczenie.
MICHAŁ
rok temu
rajdowcem ?????????????? buahahahahahahahahaha :) typ na taśmie robi w faurenci za grosze a nie rajdowiec :) albo tre udawanie ze sie nie znaja...jak polowa z nich zna się od lat :) nawet razem podróżują malują się i na śluby chodzą...JEDNA WIELKA ŚCIEMA TE LOVE ISLA(M)D
bDZqWHHv
Znawca
rok temu
Jesli ktoś my sli, że w tym programie wszystko było prawdziwe, to musi być mega głupi. Przecież to wszystko pod publiczkę jest robione, czyli wyreżyserowane.
gosc
rok temu
jakoś mnie to nie dziwi
Xyz
rok temu
To nie film „preety woman” 😂
jja
rok temu
oliwia jest elegancka i fajna, przejmuję ją :D
jja
rok temu
oliwia fajna, przejmuję ją.
śfdfsd
rok temu
Plebs sie zachwycal a to rezyserak. Zagraniczny program doprowadziła do kilku samobojst uczestnikow -poczytajcie!
...
Następna strona
bDZqWHHX