Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

"Love Island": Maciej i Oliwia już się ROZSTALI! "Nie byliśmy sobie pisani"

90
Podziel się

Warto wspomnieć, że zaledwie kilka dni temu parka zarzekała się, że będzie ze sobą, "choćby cały świat był przeciwko nim". Łatwo przyszło, łatwo poszło?

"Love Island": Maciej i Oliwia już się ROZSTALI! "Nie byliśmy sobie pisani"
(fot. Instagram/@miss0liwia)
bDmLdzat

W swoim szczytnym założeniu "Love Island. Wyspa Miłości" miała złączyć w pary serca zabłąkanych w życiowym labiryncie młodych ludzi, którzy zgodzili się na udział w show spragnieni ciepła drugiej osoby w te mroźne, jesienne dni. Zagraniczne edycje popularnego formatu udowodniły jednak, że znaczna większość uczestników zgłasza się do programu, marząc o zwiększeniu liczby obserwatorów na Instagramie i płynących z tego kontraktach reklamowych. Rychłe rozstania następujące po zakończeniu zdjęć można więc uznać za swego rodzaju "prawo natury".

Idąc w ślady Łukasza i Alex, oficjalne zakończenie swej miłosnej relacji obwieścił światu właśnie Maciej, który do niedawna zakochany był po uszy w Oliwii. Zdaje się, że finalista pierwszej edycji polskiej "Wyspy Miłości" nie mógł (mimo wcześniejszych zapewnień) przeboleć faktu, że jego partnerka ma doświadczenie w pozowaniu przed aparatami w "stroju Ewy".

bDmLdzav

Nie lubię czegoś udawać. Nie będę udawał, że między mną a Oliwią jest wszystko dobrze. Rozstaliśmy się kilka dni temu. Z czyjej winy? Może trochę bardziej z mojej, bo ciężko mi było pogodzić się z przeszłością i nie potrafiłem o tym spokojnie porozmawiać. Każde z nas poszło w swoją stronę i trzymam za nią kciuki! To wspaniała kobieta, ale nie byliśmy sobie pisani - tłumaczy młodzieniec, który jeszcze chwilę temu twierdził, że "nic nie jest w stanie go rozdzielić z jego ukochaną".

Trzeba jednak przyznać, że Maciej zdobył się na odrobinę szczerości, która stanowi miłą odmianę dla sztucznie konstruowanej sielanki, którą parka próbowała nam sprzedać od kilku tygodni. Rajdowiec przyznał, że dzieli się swoim rozstaniem w mediach społecznościowych, ponieważ znakomicie zdaje sobie sprawę z faktu, że większość jego obserwatorów jest zainteresowana losami "Macieja i Oliwii", a nie samego "Macieja".

Dlaczego Wam to mówię? Bo większość z Was jest tu dla nas, a nie dla mnie. Chciałem być z Wami szczery. Biorę to na klatę i idę dalej! - czytamy w instagramowym wyznaniu.

bDmLdzaB

Czy medialna kariera Macieja i Oliwii zakończy się wraz z ich romansem?

bDmLdzaC
bDmLdzaW
KOMENTARZE
(90)
Jen
rok temu
Kontrakt przewidywał ze przez miesiąc po programie musza się pokazywać i udawać ;)
Ochh
rok temu
Na miamo modelki trzeba zasluzyc. Ona jest zwykla kelnerka w barach , tzw shotgirl. A jaka z niej modelka mozecie zobaczyc w artykule THE SUN “Oliwia and Tommy naked workout” Tymi zdjeciami nie chwalila sie na instagramie ;) Uśmiejecie sie
Aga
rok temu
I dobrze że nie jesteście razem, znajdziesz lepszą i nie będziesz się musiał nią dzielić z całym internetem 😂
bDmLdzaX
haaaaaalooo
rok temu
co z romansem majdana z laską z tvn?
Siemano
rok temu
Róbta co chceta
Najnowsze komentarze (90)
Agacix123t88
rok temu
I bardzo dobrze para klamców i nic więcej
Jaaa
rok temu
To bylo wiadome 2 ludzi z bardzo różnych światów to była tylko kwestia czasu ich rozstania .
Paula
rok temu
Ładna strona. Bardziej przejrzysta
Goście
rok temu
A oni w ogóle byli razem ...........
xyxy
rok temu
miłość się skończyła razem z programem. oni tam przyszli dla hajsu, dostali i nara.
Gość
rok temu
To było oczywiste , ale mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego !
Anna
rok temu
Na jego szczęście!!! Cwana była!
wtyka82
rok temu
Znalazł się moralista, a sam ma diabła za uszami świętoszek.
bDmLdzaP
Yo...
rok temu
Miłość w programie Bez dalszego ciągu
Aga
rok temu
I dobrze że nie jesteście razem, znajdziesz lepszą i nie będziesz się musiał nią dzielić z całym internetem 😂
Kasiula
rok temu
Masakra.. Jak ludzie potrafia ocenić drugiego czlowieka... Dajcie im juz spokój... Ona jest piękna mądra kobietą, on zabarczy ale szczery chłopak... Nie wolno tak... Nie udało sie im przetrwać bo kilometry robią swoje... Potrzeba czasu a to obsmarowywanie ich po prostu drażni...
4ert4ertrt4
rok temu
aer
4ert4ertrt4
rok temu
Tak to jest jak zaczyna sie od sexu przed ślubem to potem wszystko sie sypie ... ;)
Ktihgggh
rok temu
Ona maciekawa urode,on typowy polak cebulak
...
Następna strona
bDmLdzbr