Trwa ładowanie...
Przejdź na
Faustyna Kranda
|
aktualizacja

Maffashion tłumaczy, że to NIE JEST pierścionek zaręczynowy: "29 złotych, sieciówka"

42
Podziel się

Samych zaręczyn blogerka jednak nie zdementowała. Myślicie, że wkrótce pokaże prawdziwy brylant?

Maffashion tłumaczy, że to NIE JEST pierścionek zaręczynowy: "29 złotych, sieciówka"
(ONS.pl)
bCGvegVx

Niewiele ponad miesiąc temu całą blogosferą wstrząsnęło rozstanie najpopularniejszej polskiej szafiarki - Maffashion i jednego z prekursorów nagrywania trochę lepszych "kabaretów online dla młodzieży" - Czarka Jóźwika, znanego pod pseudonimem Abstrachuj. Para podjęła "wspólną" decyzję o zakończeniu związku podczas rozprawiania o życiu nad talerzem surowej ryby.

Szybko jednak okazało się, że ze "wspólną" decyzją - jak zapewniali dotąd eksnarzeczeni - rozstanie może mieć niewiele wspólnego.

bCGvegVz

Maffashion nie żałuje rozstania z Czarkiem. Jak donosi nasze źródło, blogerka ma pewność, że to właśnie aktor i od niedawna także "raper" Sebastian Fabijański jest tym jedynym. Julia jest tak pewna tego uczucia, że czuje, że mogłaby mieć z nim dzieci.

Być może wkrótce Maff będzie mogła spełnić swoje marzenie. Z naszych informacji wynika, że Sebastian jest równie pewny Julii. Aktor, nie tracąc czasu, oświadczył jej się, a ona powiedziała "tak".

bCGvegVF

Choć Julia Kuczyńska za życzenia i gratulacje podziękowała, nie była zbyt wylewna jeśli chodzi o komentowanie nowego związku, który właśnie wszedł na kolejny etap. Do naszego artykułu odniosła się na Instastory, dementując nie same zaręczyny, a ich symbol.

Blogerka udostępniła zdjęcie zestawu z popularnej sieciówki, w skład którego wchodzi kilka pozłacanych pierścionków, a za całość trzeba zapłacić jedyne 29 złotych.

bCGvegVG

"Fajne" - napisała.

Julia, musimy przyznać, że może zbyt surowo oceniliśmy Sebastiana, sądząc, że mógłby oświadczyć się plastikowym pierścionkiem. Posypujemy głowę popiołem, zamieszczamy sprostowanie i czekamy na oficjalne zdjęcie brylantu.

PS. Możesz je wysłać na donosy@pudelek.pl!

bCGvegVH
bCGvegWa
KOMENTARZE
(42)
Xxx
7 miesięcy temu
Najpierw zamieszkali razem, za tydzień wywiad i dzieciach, teraz zaręczyny, jak nic jest w ciąży ;)
Gość
7 miesięcy temu
Serio? Po co ta ironia, po co jej tak dowalacie? A nawet jakby jej się oświadczył to skąd bierzecie to przeświadczenie, że ma was o tym informować? Dajcie innym żyć po swojemu. Kiedyś wchodzenie na pudelka było nawet przyjemnością, artykuły były przesmiewcze, ale najczęściej ze smakiem i chociaż kroplą kultury. Od niedawna jednak to miejsce jest straszne. Zastanówcie się tam w tej redakcji, czy naprawdę tak trzeba zbijac hajs.
Agula
7 miesięcy temu
Ja nie wiem czy ten gościu jest taki odpychający, czy to kwestia wyboru samych niekorzystnych zdjęć🤔
bCGvegWb
Hhi
7 miesięcy temu
Pachnie mi tu ciążą😉
True story
7 miesięcy temu
Kupił jej pierścionek za 29 zł, bo ma milionowy kredyt na spółkę z Bołądź. Teraz znalazł sobie nie sponsorkę.
Najnowsze komentarze (42)
Dr Kimberly
7 miesięcy temu
Kinder child dziecko bambino natus barn. WOŚP i pajacyk! Szlachetna paczka i podziel się posiłkiem z biednymi oraz głodnymi dziećmi! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Kampania społeczna dla chorych dzieci i na leczenie ich z najcięższych chorób! IBAN PL 11 1160 2202 0000 0003 0160 6101 IBAN PL 45 1160 2202 0000 0003 0160 6168 IBAN PL 07 1160 2202 0000 0003 0160 6173 IBAN PL 17 1160 2202 0000 0003 0160 6187 Każda zlotówka się liczy! Biedne i chore oraz wrażliwe dzieci potrzebują Waszej pomocy! Donacja dotacja donate donation dotation dotate! Uleczy my dzieci chore na raka! Pląsawicę und ADHD and autyzm i porażenie mózgowę oraz schizofrenie dziecięce będziemy leczyć! Tylko altruizm i filantropia oraz wolontariat non-profit! Zbieramy także na nowe wózki inwalidzkie i najnowsze leki! Podłączymy kroplówki komu tylko trzeba!
Bleeeee
7 miesięcy temu
Ten Fabjański jest taki straszny... Te małe świdrujące oczka... I bufonada. Zło.
Ok ludziska
7 miesięcy temu
O czegóż to ją żałować???Co ona innego potrafi, czy ma jakąs poważną, czy uczciwa, czy ciezką prace??? Nie...Taka szmacianka zyje z zainteresowania ludzi, z wejść na jej strony, laików, udostepnien, dlatego sieje sensację, skandale, chce by ludzie gadali, ciekawili się.. Pudel, który o niej pisze i ludzie, którzy ją śledzą pompką jej hajs.
Lola
7 miesięcy temu
Dobrze dla Czarka się stało. Fajny chłopak z niego. Wrażliwy i ciepły. Zasługuje na dobrą i wrażliwą kobietę.
Gość
7 miesięcy temu
Przecież on jest gejem..
Nela
7 miesięcy temu
Ciekawe komu potrzebny rozgłos? Aktorowi który jest obecnie na topie czy szafiarce? Odpowiedz jakby nasuwa się sama. Słabe to.
Izka
7 miesięcy temu
Dobrze ze Czarek już z nią nie jest ,pozytywnie plus tego wszystkiego!!
True story
7 miesięcy temu
Kupił jej pierścionek za 29 zł, bo ma milionowy kredyt na spółkę z Bołądź. Teraz znalazł sobie nie sponsorkę.
bCGvegVT
Ewe
7 miesięcy temu
Ten Fabiański to brzydal
Hanka
7 miesięcy temu
Zostawcie ich!
Aga
7 miesięcy temu
Nie chce mi się wierzyć ze nosi pierścionek z H&M od 19 listopada do każdej stylizacji 😉 Na instagramie nic sie nie ukryje 🤪
Treso
7 miesięcy temu
Ona bekę z was ciśnie pudel
Cichy Ryk
7 miesięcy temu
Zwykła kur*a. I z niego, i z niej. Dobrali się.
Jaaa
7 miesięcy temu
Żal żal żal mi jej wszystko musi publikować na Internecie co za chory świat A ona w nim
bCGvegWv