Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

Magdalena Narożna z "Pięknych i Młodych" broni partnera: "Wykorzystano z premedytacją przycięty i specjalnie zaaranżowany wcześniej materiał!"

160
Podziel się:

"Rozstanie dwojga dorosłych ludzi nie zawsze odbywa się tak, jak byśmy sobie tego życzyli" - stwierdziła piosenkarka w oficjalnym oświadczeniu. Patologia?

Magdalena Narożna z "Pięknych i Młodych" broni partnera: "Wykorzystano z premedytacją przycięty i specjalnie zaaranżowany wcześniej materiał!"
(Instagram.com, Instagram)

Trzeba przyznać, że discopolowy zespół "Piękni i młodzi" zaliczył w ostatnim czasie spory wzrost popularności. Niestety, nie stało się tak za sprawą osiągnięć muzyków w sferze zawodowej, a "dzięki" głośnej bójce, w którą mieli wdać się obecni partnerzy byłych małżonków występujących w znanej (w pewnych kręgach) grupie. 1 stycznia na instagramowym profilu dziewczyny Dawida Narożnego ukazała się niepokojące wideo z "awantury", w wyniku której Joanna trafiła na SOR. Z relacji kobiety wynika, że zaatakował ją Krzysztof, obecny partner Magdaleny Narożnej.

Gdy poprosiliśmy o komentarz menadżera zespołu, ten kompletnie zlekceważył niepokojące wieści, uznając, że "takich sytuacji już miał dużo" i nie zamierza angażować się w sytuację, gdyż "jutro znowu będzie jakaś przemoc".

Podobne stanowisko w tej kwestii ma sama Magdalena, która w piątek postanowiła zabrać głos w kontrowersyjnej sprawie. Piosenkarka dość enigmatycznie odniosła się do oskarżeń Joanny, usprawiedliwiając oskarżanego partnera stwierdzeniem, że "rozstanie dwojga dorosłych ludzi nie zawsze odbywa się tak, jak byśmy sobie tego życzyli" i tłumacząc jego zachowanie "olbrzymimi emocjami".

"Oświadczenie!!!!!!! Kochani, w dzisiejszym dniu w internecie pojawiły się niepokojące, sensacyjne bardzo informacje pośrednio dotykające mojego życia prywatnego. Prawda jest taka, że rozstanie dwojga dorosłych ludzi nie zawsze odbywa się tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Emocje towarzyszące takim sytuacjom są olbrzymie. Często zwyciężają z racjonalnością. Niestety dotykają także osób nam bliskich, które angażują się - bądź też są całkiem niepotrzebnie angażowane w to wszystko. Z pewnością bardzo wiele osób w naszym kraju przeżywało, bądź przeżywa to samo i wie doskonale, o czym pisze. Wszystko to są jednak sprawy prywatne, w które nie powinno się angażować osób z zewnątrz, a tym bardziej opinii publicznej. "

W dalszej części wpisu Narożna stwierdziła, że nie zamierza więcej publicznie poruszać tematu rzekomego pobicia, zaznaczając przy tym, że fragment opublikowany na InstaStory był "z premedytacją przycięty i specjalnie zaaranżowany".

"Dlatego też proszę, wybaczcie, ale nie chcę komentować, czy podawać bolesnych dla mnie szczegółów tej sytuacji" - kontynuowała. "Nawet wtedy, kiedy próbuje się mnie wciągnąć w to wszystko, kiedy próbuję realizować swoje partykularne cele w taki sposób, z jakim mi przyszło się zmierzyć. Ja podejmuję kroki prawne w tej kwestii, licząc na zwycięstwo prawdy. Pokazując sprawy takimi, jakie w rzeczywistości są. Od początku do końca. Nie zaś wykorzystując z premedytacją przycięty, specjalnie zaaranżowany wcześniej materiał. Nie chcę dać się zastraszyć, czy szantażować. Kocham Was i chce nadal tworzyć i śpiewać dla Was. A ta całą resztą chciałabym, by zajęli się prawnicy."

Patologia?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(160)
milena
2 lata temu
Druga Felicjańska i Montana...
Natalia
2 lata temu
Facet który startuje do obcej kobiety z łapami to dla mnie miękka faja. Na pierwszym miejscu dla matki jest dziecko a nie picie alkoholu z damskim bokserem w barze o 1 w nocy. Magdo ogarnij się. Zniknie sława, kasa i godność i zostaniesz z niczym.
fuj
2 lata temu
magdaleno czys ty na glowe upadła z takim chamem sie zadawac zeby to jeszcze przystojne bylo...
Ania
2 lata temu
Na nagraniu widać, jak najpierw mu tryska gazem A on się "broni"? I po co laska włącza tu dziecko pary? Jakim cudem przywłaszcza sobie prawo by pisać o dziecku, na dodatek nie swoim i o Matce tego dziecka? Kieruje się, ale na pewno nie dobrem dziecka, tylko swoim! A po drugie nigdzie na nagraniu nie widzimy, żeby Magda startowała wcześniej do niej zoonk! Niech puszczą całość!
hela
2 lata temu
Dawid i Joanna podkreślają, że bali się o swoje życie i zdrowie, bo już wcześniej były wyzwiska, awantury, bójki, a mimo tego zatrzymują się w tym samym hotelu w Zakopanem...
Najnowsze komentarze (160)
Polak
2 lata temu
Proszę pisać pełne nazwisko tej Pani - Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein
wacek
2 lata temu
no nie mogę , z durniała do końca aby takiego faceta iść do uszka groza
ela
2 lata temu
o boże ten kochaś jej to patologia wygląd kryminalista
Niewiara 123
2 lata temu
Nie do wiary i pomyśleć że słysząc ich piosenkę dzień wcześniej w radiu powiedziałam oni to się potrafili rozstać z klasą... Przestałam lubić Magdę po programie Disco Star.. Niemiła, po prostu uważała się za wielką gwiazdę, autorytet zero skromności, bardzo mnie rozczarowała bo myślałam że jest po prostu bardziej ludzka ale gdzie tam sodówka udeżyła do głowy. Nowy facet no cóż po zachowaniu jego nie wróżę im szczęścia.. Wiadomo emocje buzują bo tu cztery osoby są w to zamieszane (już nie chce tego biednego dziecka w to mieszać) ale nie spodziewałam się takiego cyrku. Dawid z Magdą się powinni dogadywać odnośnie dziecka a nie nowi partnerzy się biją, psikaja gazem itd. Każdy ma swoje racje i się w życiu nie dogadają..
Rajd
2 lata temu
Dziecko było u babci
Lol
2 lata temu
Dziecko ma też ojca. Solidarność jajników istnieje. Stare panny zawsze bronią facetów, potem jak diświadczą małżeńskiej agresji i braku zaangażowania męża zmieniają zdanie. Stare panny czas za mąż. Mąż Magdy baluje, a Magdzie każe zajmować się dzieckiem. Dziecko ma dwoje rodziców
Lol
2 lata temu
Wszyscy czekają na wasze reakcje wejścia, polubienia, bo mają z tego kasę. Zenek tyle zarobił, że zazdtoszą mu, podniósł poprzeczkę, że wymyślają różne bzdety. Magda powi na zmienić fryzjera i kosmefyczkę. Fatalne brwi, fatalne takie od szklanki. Wstyd! Fryzura tragiczna, daje wizerunek babochłopa. Zgrabna łaska, myśląca, ale głowa do poprawki jw. brwi i włosy.
Timi
2 lata temu
Teraz jaka dobra mama na ista ......zostaw tego faceta i zajmij się dzieckiem a nie facetem
Shee
2 lata temu
Szanuj się dziewczyno, bo jak sama nie będziesz się szanować to nikt nie będzie Cię szanował. Co by się nie działo facet, który podnosi łapy na kobietę jest NIKIM!!!
Moni
2 lata temu
Na graniu zdecydowanie widać, że najpierw został potraktowany gazem i prawdopodobnie zaślepiony chciał jej wytrącić go z ręki ale w celował w twarz...gdyby tak nie zareagowała to myślę, że taka akcja nie miałaby miejsca...nie ma co tu obrzucać kogoś falą hejtu bez racjonalnych dowodów ale widocznie nasze społeczeństwo nie ma nic innego do roboty...
Gość
2 lata temu
Jak dla mnie to Państwa Narożnych partnerzy, za dużo się wracają do ich wspólnych relacji bo mimo rozwodu mają córkę i dla niej powinni się opamietać i porozumieć sami we dwójkę ,bez swoich partnerów. Przecież oboje kochają Córkę i chcą dla niej jak najlepiej.
Karolina
2 lata temu
Ja nie stety to samo przecież przechodzę mój były mąż i jego dziewojka się na mnie uwzieli
Ona26
2 lata temu
Ani trochę nie jest mi jej szkoda. Dawid oddał jej pod opiekę ich wspólne dziecko. Miał prawo się napić, a ona nie powinna była nawet myśleć o alko. Sorry ale ona dla mnie nie istnieje, a jej tłumaczenie to można wsadzić...
Julia
2 lata temu
Nie mam zamiaru nikogo bronić, ale zwróćcie uwagę że on dostał gazem i nie widział jak celuje. Odruch naturalny , skoro ona dalej to biła to miał jakoś zareagować. Emocje, brak widoku na sytuację dookoła.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie