Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Partnerka wokalisty "Pięknych i Młodych" o pobiciu: "Mam przestawioną szczękę i prawdopodobnie pęknięty bębenek"

225
Podziel się

Joanna twierdzi, że to nie pierwszy raz, gdy partner byłej żony jej obecnego chłopaka zachował się agresywnie.

TYLKO NA PUDELKU: Partnerka wokalisty "Pięknych i Młodych" o pobiciu: "Mam przestawioną szczękę i prawdopodobnie pęknięty bębenek"
(Instagram)
bCxgJNrF

Tegoroczny sylwester nie dla wszystkich przebiegł w atmosferze zabawy i radości. Pomiędzy obecnymi partnerami byłych małżonków z zespołu Piękni i Młodzi doszło do awantury i rękoczynów. 1 stycznia na instagramowym profilu Joanny, która obecnie jest partnerką Dawida Narożnego, ukazała się niepokojąca relacja z bójki, po której kobieta trafiła na SOR. Z jej relacji wynika, że zaatakował ją Krzysztof, obecny partner Magdaleny Narożnej.

bCxgJNrH

Joanna opisała sprawę na InstaStories.

"O godzinie 1 w nocy zeszliśmy z Dawidem do baru hotelowego, żeby zamówić jedzenie. Zobaczyliśmy pijącą alkohol Magdę. Dawid napisał do niej wiadomości, pod czyją opieką jest Gabrysia w trakcie ich imprezowania. Nie dostał odpowiedzi. Wróciliśmy po 30 minutach, aby odebrać swoje zamówienie. Gdy podszedł do stoika, by ponownie zapytać się o swoją córkę, został zwyzywany i napadnięty, po czym Magdalena podbiegła do mnie, chcąc mnie uderzyć. Wówczas rozpyliłam gaz (noszę go, ponieważ to nie pierwsza tego typu sytuacja i obawiam się o swoje życie i zdrowie) (…).

"Obsługa hotelu wezwała policję, ponieważ byli świadkami pobicia. Pogotowie zabrało mnie, a całe towarzystwo zostało przebadane alkomatem. Nie było trzeźwej osoby, która by sprawowała opiekę nad córką Dawida. Została z tego sporządzona notatka i będą wyciągnięte konsekwencje. Kamery również zostały zabezpieczone przez policję" - pisze kobieta.

Skontaktowaliśmy się z Joanną. W rozmowie z Pudelkiem twierdzi, że to nie pierwsza taka sytuacja.

bCxgJNrN

"Była już sytuacja w listopadzie, że Dawid został bardzo pobity i moja koleżanka również ma nos złamany, oczy podbite… Nie chcieliśmy tego nigdzie wcześniej ujawniać. Obawialiśmy się o zdrowie, o życie, cały czas były w naszą stronę kierowane groźby. Miałam gaz w torebce w razie czego, bo Krzysiek, partner Magdaleny, niejednokrotnie już groził Dawidowi i mamy też to wszystko zarejestrowane".

"To nagranie trwa dłużej, materiał dowodowy jest zabezpieczony przez policję. Na tym nagraniu widać, jak Magda rzuca się do mnie z rękami. Krzysiek zaczął iść w moją stronę i psiknęłam gazu. Po czym zostałam uderzona" - relacjonuje.

Joanna twierdzi, że doznała ciężkich obrażeń. Zapowiada podjęcie dalszych kroków prawnych wobec partnera Magdaleny.

"Mam przestawioną szczękę, mam prawdopodobnie pęknięty bębenek. Mam zamiar wybrać się na policję, zobaczyć zabezpieczone nagrania, żeby to wszystko wyciągnąć w taką stronę, w jaką powinno pójść, bo zaczęło się robić już naprawdę niebezpiecznie" - mówi kobieta.

bCxgJNrO

Przypomnijmy, że Magdalena i Dawid Narożni jeszcze nie tak dawno zapewniali, że rozstali się w zgodzie i "pozostają w przyjacielskich stosunkach"...

bCxgJNrP
bCxgJNsi
KOMENTARZE
(225)
Helga
5 miesięcy temu
Nie mogę się połapać kto jest kim w tej historii :D
Gocha
5 miesięcy temu
To juz bedzie koniec zespolu piekni i młodzi..
pikej krul
5 miesięcy temu
Ani oni piękni ani młodzi. W dodatku ciągle imają się ich jakieś tanie pijacko-hajsowe aferki.
bCxgJNsj
Majka
5 miesięcy temu
Denerwują mnie ludzie którzy bagatelizuja i akceptują przemoc. Myślałwm że disco polo to pozytywni prości ludzie mili dla siebie i dla świata. A nie takie dno.
Miki
5 miesięcy temu
Musi iść do więzienia nie ma nikt prawa bić drugiej osoby. To już jego koniec idzie do więzienia.
Najnowsze komentarze (225)
Inka
5 miesięcy temu
A tak w ogóle to dziecko ma tylko matkę? Ojciec może imprezować do woli i nie musi się martwić o opiekę nad córką?
Marek
5 miesięcy temu
wyskoczyła z łapami na niego i rozpowiada swoją bajeczke jak była taka mądra to po co się w to mieszała?
Marek
5 miesięcy temu
szczerze? jeśli takie rzeczy się dzieją to się idzie na policje odrazu a nie gadac o aferach Listopadowych i idzie sie na policje dopiero po kolejnej aferze sylwestrowej.Pozatym o czym to świadczy ?o tym że Joanna chce by było o niej głośno bo zamiast isc z tym na policje odrazu to sie wmieszała w takie sytuacje i gada o policji dopiero teraz.
Rebel
5 miesięcy temu
O co tu chodzi, to jakiś czeski film? Jedno nazwisko i cztery imiona. Who is who?
Jola
5 miesięcy temu
Ta Narożna wygląda jak burdel mama i alkoholiczka.
Ala
5 miesięcy temu
Kasa zrobiła swoje.A było takie fajne małżeństwo.Magda nie wie co strcila
Dito83
5 miesięcy temu
Sraszne
jumbo 74
5 miesięcy temu
Wujka stryjecznego tesciowa ma brata on ma zone z pół pierwszego związku ,ona i jej były partner żony szwagra ma now dziewczyne i tesciowa tamtych poszla do nich i mowi . Pewnego razu dziad przemówił do obrazu a ze oraz ani słowa taka była z nim rozmowa
bCxgJNsb
Untalagen
5 miesięcy temu
Wszystkim uderzyła kasa i sława do pustych głów i tego efekty, na całym świecie ludzie się rozstają i nie robią z tego teatru dla innych ludzi, tylko my POLACY jesteśmy w takich chwilach rostania, bestiami dla niedawno kochanych nam osób.
Hudy
5 miesięcy temu
ROMANCZUK Z RYBNA ZWANY BYNIAK LUKS BOKSER
HUDY
5 miesięcy temu
Fajna Para
Sicki
5 miesięcy temu
Napiszcie nazwisko tej Joanny
Zenko
5 miesięcy temu
Taka patola, że tylko ich na finał WOŚP.
Naj
5 miesięcy temu
PATOLOGIA
...
Następna strona
bCxgJNsD